Pandas` escape
 • Escape room Testament

  Testament
  Set Me Free
  Rybnik

  Pandas` escape i testament bardzo starego "wuja"

  07.01.2020 | data wizyty: 06.01.2020

  Tym razem wesoła grupa Pandas` escape w pełnym składzie odwiedziła z sentymentem (dla nas - bo tam właśnie zaczęliśmy swoją przygodę z ER) firmę SET ME FREE, no i po raz kolejny nie zawiedliśmy się.

  Kolejny pokój na bardzo wysokim poziomie i o dziwo nie horror a przygodówka.
  Jak już przystało na SetMeFree klimat zaczyna się od samego zapukania do drzwi - już zaczynam się zastanawiać kto mi otworzy drzwi przy następnym pokoju.

  Pokój Testament, w naszym mniemaniu, to nowy kierunek, dobry kierunek w którym firma może podążać bo wyszedł im naprawdę wspaniale. ER jest dopracowany w 100 % nie brak mu niczego a to że gra toczy się w skrzyniach dodaje lekkiego dreszczyku - no bo w sumie Set Me Free bez dreszczyku to nie byli by oni :) ale jak najbardziej polecam nawet dla tych którzy nie są sympatykami horrorów czy pokoi z dreszczykiem.
  Po raz kolejny Rybnik pokazał klasę.

  POLECAMY GORĄCO !!!!

  P.S. jako że nie mam możliwości dodania kolejnego komentarza przy pokoju PSYCHOPATA, chciałbym tylko przekazać tym który byli w poprzedniej wersji pokoju, że warto odwiedzić nową wersję - nawet jeśli jeszcze dokładnie pamiętacie zagadki - naprawdę może was zaskoczyć.

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  pandas` escape demaskuje potwora

  18.10.2019 | data wizyty: 05.10.2019

  Po długim planowaniu z którego nic nie wychodził w końcu udało nam się przy okazji zajrzeć do jednego z wrocławskich ER`ów i to nie był błąd.

  Najbardziej czego się obawialiśmy to, to że pokój będzie "przereklamowany" ale na nasze szczęście nie można mu tego zarzucić.
  Pokój bardzo dobrze zrobiony - na najwyższym poziomie. Zagadki spójne z fabułą, nawet jak bym się chciał czegoś przyczepić to nie mam czego.

  Przejechaliśmy koło 250 km żeby tylko zagrać w tym pokoju i naprawdę było warto!!!!


  Pokój jak najbardziej zasługuje na swoje miejsce w rankingu!!!

  POLECAMY w 100%

 • Escape room Krwawy wódz

  Krwawy wódz
  Escape Time
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  pandas' escape i krwawy wódz

  21.08.2019 | data wizyty: 17.08.2019

  Spacerując wczesnym rankiem po pustej plaży z pozostałościami napojów po nocnej imprezie, chcąc poczekać na piękny wschód słońca na bezchmurnym niebie, rozmawiając o wszystkim i o niczym (jak to po imprezie bywa) nie zwracając uwagi na pojedyncze osoby uprawiające poranny jogging usiedliśmy na zimnym piasku orłowskiej plaży patrząc w bezkres horyzontu, obserwując niespiesznie wstające słońce przysiadł się do nas nieznajomy Pan prosząc o wskazanie drogi do Gdańska. No cóz niewiele myśląc zaproponowaliśmy mu "jednego" na zapoznanie a on z jego butelki nam...
  I to był BŁĄD...
  Obudziliśmy się w mieszkaniu, na pozór nic nie było w nim szczególnego no może poza ... - to już musicie sprawdzić sami...

  Pokój Krwawy Wódz na początku rozgrywki sprawia wrażenie normalnego, niczym nie wyróżniającego się pokoju, mieszkania ale to tylko pozory
  Właściciele i pomysłodawcy tego ER'u znakomicie przemyśleli dawkowanie adrenaliny.
  Raczej nie określił bym go mianem pokoju dla doświadczonych a co najwyżej dla średniozaawansowanych na doświadczonych grupach raczej nie zrobi ten pokój większego wrażenia a zagadki mogą uznać za sztampowe i nie dające większej satysfakcji co innego z grupami z przedziału 10-30 pokoi.
  Ogólnie rzecz ujmując pokój wart odwiedzenia i polecania.

 • Escape room PostApo: Schron

  PostApo: Schron
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  pandas` escape znowu w akcji

  15.07.2019 | data wizyty: 12.07.2019

  Po długiej przerwie w odkrywaniu nowych ER`ów drużyna Pandas` escape znowu ruszyła do akcji w poszerzonym, nowym składzie, ale oczywiście główne Pandy zostały na swoim czołowym miejscu :) (prezesów się nie tyka:D :D )

  Po bardzo dobrym pokoju Horror wiedzieliśmy czego można się spodziewać po przemiłych właścicielach ER1871 Inny Wymiar, no i też tak było, sama lokalizacja już robi rewelacyjny klimat a pokoje oczywiście dopasowane tematyką do tego specyficznego miejsca.

  Po wejściu do pokoju potrzeba trochę czasu żeby się w nim jakoś odnaleźć, następnie pozachwycać specyfiką miejsca a później już tylko działać, a wierzcie mi jest nad czym działać i MYŚLEĆ....

  Teraz myślę co by tu dalej napisać ale każda kolejna rzecz która przychodzi mi na myśl mogła by być spojlerem więc chyba najlepszym wyjściem będzie po prostu polecić pokój do odwiedzenia.

  P.S. dziękujemy właścicielom za bardzo miłe powitanie po przyjściu ponownie w Wasze progi jak i dziękujemy za jeszcze bardziej za SŁODKIE powitanie po wyjściu z pokoju i przepraszamy bo chyba się zasiedzieliśmy :D:D

 • Escape room Sherlock's Room

  Sherlock's Room
  Quest Cage
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Pandas` escape w pogoni za mordercą

  01.04.2019 | data wizyty: 31.03.2019

  Pandas` escape znowu ratuje Sherlocka.
  W co on znowu się wplątał... tak pomyśleliśmy od razu jak tylko skończyliśmy rozmowę z Watsonem, nic więcej nie chciał nam powiedzieć przez telefon. Niewiele myśląc spakowaliśmy najpotrzebniejsze rzeczy i ruszyliśmy z misją ratunkową.
  Na miejscu okazało się, że... - sprawdźcie sami...

  Pokój Sherlock`s room to na pewno escaperoomowa klasyka do której zawsze z przyjemnością się wraca, bardzo dobry pokój ale z początków ER`ów w Polsce, ale zagadki nadal bardzo ciekawe i wymagające główkowania i dedukowania.

  Teraz kiedy w ER`ach znajdujemy więcej elektroniki niż tradycyjnych rozwiązań czasami warto wrócić do starych dobrych kłódek

 • Escape room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  pandas` escape i misja w tunelach

  01.04.2019 | data wizyty: 31.03.2019

  Pandas` escape po dłuższej przerwie znowu ruszyli do akcji.
  Stawiliśmy się na specjalne wezwanie do Quest Cage centrum no i oczywiście jak zawsze okazaliśmy się niezawodni.
  No ale przejdźmy do szczegółów "pokoju".
  Tunele pod miastem to bardzo nietypowy "pokój", trzeba się w nim trochę nagimnastykować a nie jest potrzebna do niego sprawność sportowca - wystarczy przeciętna - jak sama nazwa pokoju wskazuje w końcu to tunele, z natury leniwe i niezbyt sprawne Pandy dały radę :)
  Ten pokój to kolejny powód ale którego Lockme powinno wprowadzić połówki przy ocenach.
  Zagadki w Tunelach są jak najbardziej wpasowane w klimat pokoju, nawet niektóre odgłosy potęgują wrażenie tego, że jesteśmy w jakiś kanałach czy tunelach.

  Pokój jak najbardziej WART POLECENIA.

 • Escape room Pogromcy duchów

  Pogromcy duchów
  Quick Escape Room
  Bytom

  pandas` escape i niechciani przybysze z zaświatów

  25.03.2019 | data wizyty: 11.11.2018

  To co Pandy lubią najbardziej...
  kombinowania co nie miara, najlepszy w pełni elektroniczny pokój z jakim przyszło nam się zmierzyć.
  Do tego pokoju warto dobrze dobrać zespół żeby z niego wyjść.
  dobrze w nim odnajdą się w nim osoby z technicznym punktem widzenia oraz Ci którzy wolą posiedzieć i pomyśleć dłużej na zagadką.
  Pokój absolutnie nie liniowy, każdy z członków zespołu znajdzie coś w tym pokoju dla siebie.
  A poza technicznymi rzeczami to wystrój pokoju i efekty towarzyszące rozwiązywaniu zagadek są naprawdę MEGA, szczękę z podłogi można zbierać z wrażenia.

  Quick Escape Room

  Odpowiedź Quick Escape Room

  Bardzo dziękujemy za szczerą opinię ! Cieszymy się, że świetnie się bawiliście, to dla nas, właścicieli i pasjonatów ER największa nagroda :) Zapraszamy do kolejnego pokoju gdy uda nam się go wreszcie otworzyć !

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Quest Cage
  Katowice

  pandas` escape i filmowa łódź podwodna

  25.03.2019 | data wizyty: 13.12.2018

  Pokój trochę mały ale za to bardzo ciekawy.
  Można się doszukać wielu escaperoomowych smaczków, pierwszy pokój o takiej tematyce z jakim mieliśmy okazję się zmierzyć.
  Ciekawy i godny polecenia

 • Escape room Reaktor 404: powrót atomu

  Reaktor 404: powrót atomu
  Quest Cage
  Katowice

  pandas` escape i wielkie rozkręcanie

  25.03.2019 | data wizyty: 13.12.2018

  Pokój idealnie stworzony dla fanów majsterkowania i ROZKRĘCANIA.
  Coś innego, coś technicznego, coś naprawdę bardzo dobrego

 • Escape room Doktor Dżumy (STEAMPUNK)

  Doktor Dżumy (STEAMPUNK)
  "Funny Will" Kraków
  Kraków

  pandas` escape i doktor Dżumy

  18.02.2019 | data wizyty: 16.02.2019

  Po kilku wypadach do Krakowa w końcu udało nam się znaleźć czas na escaperoomowe krakowskie popołudnie.
  Trafiliśmy do STEAMPUNKowego Doktora Dżumy no i od czego by tu zacząć oceniając ten pokój - takie pokoje zawsze najtrudniej się ocenia bo wszystko co znajdziemy w tym pokoju można określić mianem "rzecz gustu", więc nie pozostaje nam nic innego jak ocenić go tylko i wyłącznie według własnych upodobań.
  Styl steampunkowy nie należy do naszych ulubionych (biorąc pod uwagę już odwiedzone steampunkowe pokoje) ale ten naprawdę robi wrażenie, może nie od samego wejścia ale to co dzieje się w trakcie gry naprawdę robi ogromne wrażenie i zastanawiam się gdzie oni to wszystko pochowali na tak małej powierzchni.
  Jeśli chodzi o samą grę to pokój na samym początku może się wydawać bardzo trudny ale po czasie jak już się człowiek odnajdzie w tym klimatycznym miejscu i zacznie logicznie myśleć to z każdą chwilą staje się prostszy, we dwójkę daliśmy radę wyjść jakieś 15 min przed czasem.
  Pokój naprawdę godny polecenia ale tylko dla grup które mają już kilka pokoi za sobą dla początkujących jest zbyt wymagający.
  Pozdrowienia dla Właściciela od którego już na samym wejściu można się "zarazić" pozytywną energią.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6