Alicja D. 1
 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Zemsta z zimną krwią

  11.10.2019 | data wizyty: 26.04.2019

  To już mój kolejny pokój od Maze in Mind i oczywiście kolejny dobry pokój. Fajne [spojler] co bardzo doceniam. To taka trochę niekończąca się opowieść. Zagadki ciekawe pomysłowe. Po prostu polecam

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Hmm to jak to było z tymi babeczkami?

  11.10.2019 | data wizyty: 08.08.2019

  Po pierwsze pokój bardzo fajny dla dzieci, więc żałuję że nie wzięłam ze sobą swojego syna... byłby zachwycony. Jak ktoś oglądał film "Charlie i Fabryka Czekolady" to wystrój jest inspirowany właśnie tym filmem. Pokój jest bardzo słodziutki i zagadki takie i dla dzieci i dla dorosłych... po prostu pozwalają się dobrze bawić w środku. Można się zatracić i poczuć jak dziecko, dobrze się czułam w środku. Chyba każdemu zdarzyło się że wszedł do pokoju i poczuł że nie to nie to...a tam wręcz przeciwnie można się oderwać totalnie od rzeczywistości.

 • Escape room Piekło Hazardzisty

  Piekło Hazardzisty
  Quest Cage
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Żeby wejść do klubu.... no nie będzie tak łatwo

  11.10.2019 | data wizyty: 18.10.2018

  Pokój jest "piekielnie" trudny. Dla osób które lubią główkować, jest tam co robić i nad czym myśleć, a na końcu niespodzianka której się nikt nie spodziewa ;D Jak weszłam do pokoju to w pierwszym momencie nie wiedziałam na co patrzeć ani od czego zacząć, jest tam co robić i co przeszukiwać. Pokój idealny dla najbardziej wymagających graczy. Podobno był szykowany pod mistrzostwa Escape Room więc naprawdę trudny ale i klimatycznie świetny. Byliśmy w 2 z bratem i bez podpowiedzi się nie obeszło. Zdecydowanie dla lubiących matematykę ;)

 • Escape room Kopalnia Złota

  Kopalnia Złota
  Strych
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  W poszukiwaniu skarbów

  11.10.2019 | data wizyty: 16.08.2019

  Ten pokój chciałam odwiedzić od bardzo dawna, ale ciągle jakoś był odkładany na później. Klimat pokoju bardzo fajny, bardzo mi się spodobał, trochę tajemniczy, przyciemnione światło jak w kopalni... Można się trochę poczuć jak taki Indiana Jones albo Lara Croft w Tomb Raider biegająca po świątyniach. Zagadki nie są przypadkowe, a w doskonały sposób łączą się ze sobą w spójną całość. W niektórych miejscach jest takie typowe .... WOW. Zagadki pomysłowe i zaskakujące. Polecam pokój. U mnie na bardzo duży plus

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Coś innego, coś pokręconego

  11.10.2019 | data wizyty: 12.09.2019

  Jeśli masz ochotę na coś nowego i pokręconego.. ten pokój jest dla Ciebie. Zupełnie inny niż wszystkie inne wcześniejsze pokoje. Lekko przerażający jest sam fakt iż wchodzimy do umysłu psychopaty, pomysłodawca naprawdę się wykazał. Z pewnością jeszcze odwiedzimy kolejny pokój Psychopata

 • Escape room SALOON

  SALOON
  Open The Lock
  Zabrze

  Pif Paf

  11.10.2019 | data wizyty: 28.09.2019

  Zostań łowcą głów... rodem z dzikiego zachodu. Pokój w bardzo dobrym klimacie dzikiego zachodu. Po wrowadzeniu do gry, gdy już otworzymy oczy czujemy się jakbyśmy byli na dzikim zachodzie. Zagadki są nietuzinkowe, trzeba trochę pogłówkować, aczkolwiek wszystko jest spójne. Nie ma tu dzieł przypadków. Dobra rozrywka a na końcu niespodzianka. Jeśli zastanawiasz się czy warto... warto odwiedzić ten pokój i dobrze się bawić.

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  Ahoj kapitanie

  28.06.2019 | data wizyty: 23.01.2019

  Na pokladzie mozna poczuc sie jak prawdziwy pirat. Pokoj robi wrazenie i jest niesamowicie klimatyczny. Brawa dla tworcow. Polecam pokoj dla wszystkich rowniez dla rodzin. Zagadki oraz eksponaty na poziomie.

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Zjawiskowy i zaskakujacy

  28.06.2019 | data wizyty: 27.06.2019

  Caly escape room od poczatku do konca zachowany w swietnym klimacie na najwyzszym poziomie. Zaskakuje od samego poczatku i trzyma napiecie do samego konca. Zagadki sa swietne i nie banalne. Polecam nawet doswiadczonym.

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Oderwij się od rzeczywistości w centrum Rybnika..

  19.03.2018 | data wizyty: 25.02.2018

  Niesamowity klimat już od pierwszych chwili, można poczuć dreszczyk emocji. Zagadki wymagające myślenia i błyskotliwości. Duża liczba pokoi do przejścia. Po opuszczeniu pokoju naprawdę odczujemy satysfakcję. Bardzo dobry pokój.

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Poczuj się jak Indiana Jones....

  19.03.2018 | data wizyty: 18.03.2018

  Pokój utrzymany w świetnym klimacie, naprawdę można się poczuć jak w piramidzie. Zagadki wymagające bystrości i współpracy 2 osób, ilość czasami przytłacza już nie wiadomo na co patrzeć. Bardzo serdecznie polecamy!!