Agatse
 • Escape room Kanibal

  Kanibal
  Busters Escape Rooms
  Sopot

  Kanibal

  02.11.2018 | data wizyty: 01.11.2018

  Kanibal był naszym pierwszym pokojem od Busters Escape Room, więc zupełnie nie wiedzieliśmy, ani jakiego typu pokoju się spodziewać, ani na jakie rozwiązania możemy trafić. Dostaliśmy pokój dość surowy, co według mnie stanowiło jego atut, bo przynajmniej nie było wiele elementów, które nas rozpraszały. Zagadki były ciekawe, chociaż na dłuższą metę brakowało jakiegoś elementu "wow". Rozwiązanie ostatniej zagadki jest całkowicie nielogiczne i nawet mętne tłumaczenie Mistrza Gry nie pozwoliło nam tego zrozumieć.
  Duży plus jednak dla obsługi, która zgodziła się nasz przyjąć dosłownie 15 minut po telefonie, za co bardzo dziękujemy!

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Game Of Locks
  Szczecin

  Piramida

  28.09.2018 | data wizyty: 28.09.2018

  Pokój Piramida był moim pierwszym pokojem od Game of Locks. Wybraliśmy go ze względu na dobre opinie, jak i tematykę przewodnią. Oba te elementy zarówno nie zachwyciły, jak i nie zawiodły.
  Największym minusem jest to, jak długo czasu jest się rozdzielonym z resztą drużyny. My akurat poszliśmy ekipą zarówno bardzo zgraną, jak i doświadczoną - jednak dla grup początkujących czy takich, które nigdy jeszcze nie współpracowały ze sobą, pokój może stanowić niemałe wyzwanie.
  Zagadki są ciekawe, wpasowane w klimat, stanowią wyzwanie, aczkolwiek nie są "nie do przejścia". Mistrz Gry dobrze nas wyczuł i nie dawał podpowiedzi widząc, że sobie radzimy/idzie nam powoli, ale w dobrym kierunku :)
  Pokój nie zawiódł, ale nie było też efektu wow.

 • Escape room Demon Asylum: Nekromanta

  Demon Asylum: Nekromanta
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Wiarygodna opinia

  Demon Asylum: Nekromanta

  28.09.2018 | data wizyty: 27.09.2018

  Demon Asylum był to pierwszy pokój Ligi Odkrywców, który odwiedziłam i powiem szczerze - bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę dla pozostałych pokoi. Wystrój pokoju był na bardzo wysokim poziomie, a już od pierwszej minuty czuć było niesamowity klimat gry. Pokój jest bardzo rozbudowany, przez co całe sześćdziesiąt minut rozgrywki jest bardzo intensywne.
  Pokój przechodziliśmy we dwie osoby i chociaż Mistrz Gry uprzedzał nas, że może być to dość trudne, uważam, że była to ekipa idealna. Trzymaliśmy rękę na pulsie i mogliśmy na spokojnie zrobić każdą zagadkę, a te kilka minut w zapasie jeszcze było.
  Do plusów należy zaliczyć oczywiście niezawodnego Mistrza Gry, który czuwał nad rozgrywką i w dobrych momentach rzucał odpowiednimi wskazówkami, dzięki czemu gra była płynna, a nam pomimo okrojonej grupy udało się z pokoju wyjść. Największym minusem jednak jest cały system - przez który czasami nie odpalały nam się zagadki, które już wiedzieliśmy jak rozwiązać. Do wad zaliczyłabym także trochę zbyt ciche nagrania audio, jak i - pomimo rozwiązywania zagadek tylko we dwójkę - zbyt ciche otwieranie się zagadek, które rozwiązaliśmy, przez co nierzadko to Mistrz Gry kierował nas do zagadek, które udało nam się otworzyć.
  Podsumowując - bardzo polecam, przygoda niesamowita, trzeba tylko wziąć poprawkę na to, że system czasem może zawieść :) Och, i warto iść z chociaż jedną osobą odważną, która jako pierwsza zbada nam najciemniejsze zakamarki pokoju!

 • Escape room Stary Dwór

  Stary Dwór
  ESCapada
  Szczecin

  Stary Dwór

  22.06.2018 | data wizyty: 20.06.2018

  Stary Dwór to drugi pokój od ESCapady, który dane mi było przejść. Klimat jest świetny, rozwiązania i zwroty akcji zaskakujące, zagadki wymagające, ale zarazem logiczne i wpisane w fabułę. Jedynym małym minusem był, o dziwo, Mistrz Gry - który albo tego dnia miał może gorszy dzień, albo może zmęczenie odebrało mu jego charyzmatyczność ;) Poza tym małym szczegółem - jeden z lepszych pokoi w Szczecinie, horror na najwyższym poziomie!

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Komnata Tajemnic

  30.05.2018 | data wizyty: 29.05.2018

  Komnata Tajemnic, jak i każdy pokój Escape Me, jest piękna - zachwyca zarówno klimat, jak i kunszt wykonania zagadek. Komnata pełna jest ciekawych zagadek i niebanalnych pomysłów, nie jest niestety pozbawiona wad. Największym minusem jest zdecydowanie poziom oświetlenia - sama miałam problem z dostrzeżeniem niektórych rzeczy. Moi rodzice natomiast zwyczajnie potrzebowali już naszej pomocy by móc dostrzec niektóre elementy zagadek. Podręczna latarka znacznie ułatwiłaby sprawę. Dodatkowo - nasza grupa bardzo szybko (chyba nawet za szybko) odnalazła [spoiler] przez co gra zdecydowanie utraciła na płynności. Dodatkowa latarka i trudniejszy [spoiler] i byłoby idealnie.
  Mistrz Gry - jak zwykle - zabawny, czarujący, z pasją opowiadający o pokoju. Super wprowadzenie, jak i kontrola rozrywki. Zdecydowanie jeden z mocniejszych akcentów Escape Me :)

  Escape Me

  Odpowiedź Escape Me

  Dziękujemy za opinię i uwagi :P.

  Od zawsze wiadomo, że my robimy to dla graczy i zaraz po wysłuchaniu i przeczytaniu opinii zrobiliśmy wszystko żeby naprawić to co nie grało w waszej grze.

  Pokój jest doświetlony, a do tego dostał wizualnych bajerów.

  Zapraszamy zobaczyć jak wygląda teraz.

 • Escape room Kuźnia Krasnoluda

  Kuźnia Krasnoluda
  Escape Me
  Szczecin

  Kuźnia Krasnoluda

  20.04.2018 | data wizyty: 19.04.2018

  Byłam już w kilku pokojach Escape Me i Kuźnia Krasnoluda zajmuje solidna, środkową pozycję (daleko pod Tajemnicą Atlantydy, ponad jednak Chatką Hagrida). Pokój bardzo estetycznie wykonany, ciekawy. Minusem zdecydowanie było to, że wszystkie kłódki widoczne były od samego początku, przez co nasza grupa traciła niestety czas na sprawdzenie, do której kłódki właściwy jest dany kod. Chociaż Mistrz Gry był osobą bardzo pogodną, zabawną i ciepłą, szkoda, że kiedy naprawdę potrzebowałyśmy tej podpowiedzi i sygnalizowałyśmy to przez dłuższy czas napotykałyśmy jedynie ciszę - czy to Mistrz wypuszczał poprzednią grupę i z nimi rozmawiał czy może pracował nad odpowiednią podpowiedzią. Bądź co bądź, ten czas oczekiwania był trochę za długi.
  Pokój oceniłabym jako jeden z trudniejszych od Escape Me, nie jednak przez poziom skomplikowania zagadek, a przez "przejścia" między nimi, które nie były tak płynne jak w przypadku np. Skrzyni Umarlaka. Mimo wszystko był to bardzo miło spędzony czas i na pewno wrócimy przetestować jeszcze Komnatę Tajemnic :)

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Room Escape
  Warszawa

  Opinia archiwalna

  Nautilius

  08.03.2018 | data wizyty: 07.03.2018

  To była wspaniała przygoda, która zaczęła się już od przekroczenia progu ESCapady. Zostaliśmy przyjęci bardzo miło i ciepło, ekipa była fenomenalna. Pokój dopracowany i wymagający, a przy tym dający bardzo dużo satysfakcji w trakcie rozwiązywania gry. Mistrz Gry nie zawiódł - prowadził nas zarówno profesjonalnie, jak i z niewymuszoną nonszalancją, nie raz racząc nas udanymi dowcipami :) Na pewno wrócimy zmierzyć się z Potopem i Starym Dworem!

 • Escape room Uprowadzona I: Ostatni Ślad

  Uprowadzona I: Ostatni Ślad
  Scopeout
  Gdynia

  Uprowadzona

  25.02.2018 | data wizyty: 29.12.2017

  Pokój idealny dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pokojami ucieczki. Bardzo liniowy, dość prosty. Fajny na pierwszy raz, gracze bardziej zaawansowani mogą być trochę znudzeni.

  Scopeout

  Odpowiedź Scopeout

  Dziękujemy za uwagi co należy poprawić w pokoju. W najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić zmiany mające na celu dodanie elementów, których brakuje tam graczom.

 • Escape room Pokój agenta Snow

  Pokój agenta Snow
  WALKOUT
  Gdynia

  Pokój agenta Snowa

  25.02.2018 | data wizyty: 13.02.2018

  Pokój sam w sobie nie zachwyca, ale w takim jest klimacie. Niektóre zagadki niebanalne i można było odczuć prawdziwą satysfakcję je rozwiązując :)

 • Escape room Tajemnica Atlantydy

  Tajemnica Atlantydy
  Escape Me
  Gdynia

  Tajemnica Atlantydy

  25.02.2018 | data wizyty: 28.12.2017

  Pokój jest piękny, bardzo pomysłowy, zawiera wiele ciekawych i zaskakujących zagadek oraz rozwiązań. Jeden z lepszych pokoi, jakie w ogóle są :)

Zobacz więcej opinii: 1 2