kasiakasia
 • Escape room Poznaj Wolfganga

  Poznaj Wolfganga
  Projekt Ucieczka
  Wrocław

  Porwanie...

  25.09.2019 | data wizyty: 21.09.2019

  Bardzo zaskakujący początek, którego nie widziałam nigdzie indziej. Pokój jest inny niż wszystkie, duży plus za "lokalizację". Zagadki w większości manualne i bardzo spójne z fabułą. My byliśmy w 3, ale myślę, że gracze z doświadczeniem mogą podjąć samodzielne wyzwanie.
  Jednak to co najbardziej mi się podobało to podejście do tematu właścicieli. Widać, że to ludzie z pasją, otwarci na wszelkie uwagi i zarajani tematem! Za to podwyższam ocenę o jedno oczko ;) Powodzenia :)

 • Escape room Dzicy Są

  Dzicy Są
  In&Out
  Wrocław

  W poszukiwaniu złota :)

  21.09.2019 | data wizyty: 11.09.2019

  Długo czekałam na nowy pokój od In&Out i było warto :) Rozgrywka jest nieliniowa dzięki czemu można rozwiązywać kilka zagadek jednocześnie. Mogę polecić i dla grup początkujących i bardziej doświadczonych, ale dla tych pierwszych będzie sporym wyzywaniem. Pokój ma fajny klimat, kilka ciekawych rozwiązań oraz zaskakującą końcówkę. W pokoju pojawia się wiele elementów z kultowej bajki, ale jej znajomość nie jest konieczna. Dziewczyny z obsługi bardzo, bardzo miłe :) Polecam ;)

 • Escape room Przeklęty Pierścień

  Przeklęty Pierścień
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Pierścień zniszczony dwa razy xD

  21.08.2019 | data wizyty: 13.08.2019

  Przyjemny i dość łatwy pokój. Zagadki proste, ale można się zawiesić :) dla fanów klimatów Władcy Pierścieni na pewno będzie świetnym przeżyciem, ale osoby niewtajemniczone też będą zadowolone. Obsługa bez zarzutu, pomocna i mimo naszych 'wpadek' mająca rozwiązanie każdego problemu :)

 • Escape room Dziupla złodziei

  Dziupla złodziei
  LetMeOut
  Lublin

  Ciężkie początki ;)

  20.07.2019 | data wizyty: 20.07.2019

  Całkiem przyjemny pokój, sama lokalizacja bardzo na plus i jest czymś co ten pokój zdecydowanie wyróżnia. Pokój sam w sobie łatwy i liniowy, ale nas kompletnie pokonał początek, który jest jak się okazało bardzo prosty. Dalsza część pokoju poszła gładko. Patrząc na nasz czas i ilość podpowiedzi względem ilości zagadek to powinnam określić go jako trudny :P ale zdecydowanie taki nie jest :) Fabuła ok, choć historia niestety ucierpiała przez konieczność zamknięcia dwóch pokoi z trylogii (czego bardzo żałujemy). Pan z obsługi super!

 • Escape room HOLLYWOOD: Misja specjalna

  HOLLYWOOD: Misja specjalna
  House Escape
  Warszawa

  Agencie zgłoś się!

  07.07.2019 | data wizyty: 06.07.2019

  Fajny pokoj z ładnym wystrojem i kilkoma zaskakującymi zwrotami akcji (w szczególnosci jedna zagadka). Przy rozwiazywaniu trzeba myśleć niekonwencjonalnie i przeszukać dosłownie szybko. Zagadki raczej proste, ale nieliniowe. Jedyny zarzut to liczba graczy i podpowiedzi. Pokój absolutnie nie jest przeznaczony dla 12 graczy, w naszej 7 osobowej grupie panował chaos i ciężko było załapać co juz zostało zrobione, a co nie. W moim odczuciu pokój dla max 4 osób. Odnośnie podpowiedzi mistrz gry sam proponował podpowiedzi, czyli sugerował, że jeszcze dużo zagadek przed nami - wynik wyjście 15 min przed czasem. Idźcie w 4 osoby i nie zgadzajcie sie na podpowiedzi i wszystko powinno być ok ;)

 • Escape room Piraci

  Piraci
  Trapped
  Wrocław

  Skarb odnaleziony :)

  03.07.2019 | data wizyty: 03.07.2019

  Pokój z fajnym klimatem :) Dla dwóch dość doświadczonych osób był na tyle łatwy, że bez żadnej podpowiedzi udało nam się wyjść kilkanaście minut przed czasem. Niemniej patrząc ogólnie pokój - jest na średnim poziomie trudności. Idealny dla 2, max. 3 osób. Zagadki w większości manualne oraz kłódki. Pokój nie jest duży, ale zagadek jest sporo. Obsługa bez zarzutu :)

 • Escape room Cela

  Cela
  Trapped
  Wrocław

  Uciekliśmy :)

  18.06.2019 | data wizyty: 18.06.2019

  Bardzo przyjemny pokój , idealny dla grup początkujących, jak również dla bardziej doświadczonych graczy. Fajne zagospodarowanie przestrzeni, ciekawe i różnorodne zagadki. Pomimo, że pokój jest prosty, dla duetów polecam dobranie jeszcze trzeciej osoby, wtedy rozgrywka na początku będzie ciekawsza :) Obsługa bez zarzutu :) na pewno wrócimy :)

 • Escape room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  WOW...

  18.06.2019 | data wizyty: 17.06.2019

  Nie ma zaskoczenia - Exit (jak zwykle) robi świetne pokoje! :) Lochy robią ogromne wrażenie! Wystrój, klimat, zagadki wszystko jest na najwyższym poziomie! Rozgrywka jest bardzo złożona, zagadki nie są liniowe, można się w grupie podzielić i robić kilka zagadek jednocześnie. Pokój średnio-trudny ale bardzo logiczny. Optymalna liczba graczy to 4, po kilku pokojach. Pokój obowiązkowy do odwiedzenia! :)

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Sztosik ;)

  02.06.2019 | data wizyty: 01.06.2019

  Ten pokój spełnił wszystkie oczekiwania! Zdecydowanie w TOP 3 odwiedzonych pokoi. Wszystko ale dosłownie wszystko na najwyższym poziomie! Klimat, historia, wystrój, zagadki, obsługa - 11/10. Zagadki łatwe, prowadzące jedna do drugiej, ale trzeba być spostrzegawczym szukaczem ;) 3-4 osoby to w naszym odczuciu optymalna ilość graczy. Bardzo polecam wersję lekki horror, warto :) pokój zaskakuje przez całość rozgrywki, muzyka i efekty dobrane idealnie pod grę. Pan z obsługi bardzo miły ;) z niecierpliwością czekamy na drugi pokój!

 • Escape room Obiekt 3000

  Obiekt 3000
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Ciężkie początki :)

  04.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

  Wymagający pokój w klimacie wojskowym. Dużo guzików i światełek. Początek jest ciężki, można się zagubić, ale jak uda się złapać rytm, idzie jak po sznurku. Tutaj zdecydowanie trzeba ruszyć głową i się nie zniechęcać :) Zagadek jest dużo i są bardzo różnorodne. Polecam dla grup 4-5 osobowych z doświadczeniem chociaż kilku pokoi, na pierwszy raz będzie bardzo ciężko. Obsługa bez zarzutu :) to był nasz drugi i niestety ostatni pokój w Legnicy, mam nadzieję, że kiedyś będzie można jeszcze tutaj wrócić :)

  Odpowiedź Składnica Szyfrów

  Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7