marekleszczyna
 • Escape room Zamek Czarnego Kruka

  Zamek Czarnego Kruka
  Can you escape?
  Bytom

  Rycerz, kucharz i skryba dali radę

  24.09.2019 | data wizyty: 23.09.2019

  Kolejny wolny wieczór postanowiliśmy spędzić rozwiązując zagadki i przeżywając ciekawą historię. Jako, że był to nasz 85 pokój i niewiele pokoi zostało jeszcze nieodwiedzonych na Śląsku, wybór padł na Bytom. Przyznam szczerze, że miejsce zasugerowały nam dobre opinie, bo nasza pierwsza wizyta w tej firmie nie napawała optymizmem (niedziałające elementy zagadek - później naprawione). Ale daliśmy szansę i... nie zawiedliśmy się. Pokój jest w czołówce Śląskich ER-ów w których mieliśmy okazję gościć.
  Wystrój naprawdę bardzo klimatyczny, ciekawe rozwiązania, zagadki wydawać się mogą proste, ale jednak potrzeba trochę sprytu, kreatywności i logicznego myślenia. Fajna zabawa, ciekawa historia, dobre wprowadzenie, przemiła obsługa to coś czego oczekujemy od wizyty w takich miejscach i to wszystko było :-)
  Także polecamy ten pokój wszystkim czytającym tą opinię!!!

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Nie ma dla nas niemożliwej misji

  28.08.2019 | data wizyty: 27.08.2019

  Z przyjemnością pisze się mega pozytywną opinię, bo wśród 84 pokoi w których byliśmy ten póki co jest najlepszy! Zaczynając od wprowadzenia bardzo fajnego, poprzez klimat i wystrój, na zadaniach i zagadkach skończywszy wszystko to absolutny TOP. I jeszcze ta integracja dzięki której czuliśmy się rzeczywiście jak spec grupa mająca ważne zadanie do wykonania. Różnorodność zadań była naprawdę imponująca i dostosowana do fabuły. Niektóre zadania proste, inne trudniejsze, kolejne wymagające spostrzegawczości, inne refleksu, a jeszcze inne dobrego oka :-)
  Wielkie gratulacje też za to, że sympatycznie rozmawiało się po wyjściu analizując przebieg gry (skończonej przed czasem!!!). Naprawdę absolutny TOP!!! Gratulujemy!

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Do zobaczenia... oby

  28.08.2019 | data wizyty: 27.08.2019

  Pierwszy pokój w którym byliśmy we Wrocławiu i to był strzał w dziesiątkę. Wprowadzenie bardzo fajne, oddające klimat zadania z którym przyszło nam się zmierzyć, a potem było już tylko ciekawiej. Miejscami bardzo ciekawe rozwiązania, że byliśmy pod wrażeniem. Zagadki o zróżnicowanym poziomie, także każdy był zadowolony. Finał też bardzo ciekawy z dreszczykiem emocji :-)
  Gratulujemy, na pewno jeden z lepszych pokoi.
  I ogromny PLUS za to, że mogliśmy dokończyć rozgrywkę mimo tego, że czas upłynął. Polecamy!

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Best of the best

  06.08.2019 | data wizyty: 02.08.2019

  To drugi pokój jaki mieliśmy przyjemność odwiedzić będąc przejazdem w Warszawie, choć nie wiem, czy pokój to odpowiednie słowo :-)
  Powiem tak: z 82 pokoi w których byłem, ten jest najlepszy!!! Realizm perfekcyjny. Kapitalne zagadki o różnym stopniu trudności. Zabawa trzymająca w napięciu naprawdę do samego końca. Dbałość o detale, nowatorskie rozwiązania, aż nie chciało się wychodzić po zakończonej grze. Również właściciele mega sympatyczni, mający czas dla klientów, życzliwi, wyrozumiali i można by tak słodzić bez końca!!!
  Wielkie wielkie brawa!!!

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  No to był zacny napad

  06.08.2019 | data wizyty: 02.08.2019

  W Warszawie byliśmy dwa dni i udało nam się odwiedzić dwa pokoje w Akcji Ewakuacji. Napad na bank był pierwszym z nich. Już od samego bardzo ciekawego wprowadzenia klimat był niesamowity, potem było tylko lepiej. Czuliśmy się jak prawdziwi rabusie w prawdziwym banku. Gratulujemy. Na pewno jest to jeden z lepszych pokoi jakie odwiedziliśmy :-)

 • Escape room Redrum

  Redrum
  Open The Lock
  Żory

  Epokowy pokój

  19.07.2019 | data wizyty: 18.07.2019

  To drugi pokój tej firmy w którym mieliśmy przyjemność być. Poprzedni baza Agenta SB utrzymany w klimacie poprzedniej epoki, natomiast ten utrzymany w mentalności poprzedniej epoki.
  Zaczynając od tego, że wprowadzenie polegało na podpisaniu kartek i objaśnieniu kłódek... żadnej fabuły wprowadzającej na czym polega nasze zadanie. Myślę, że powody mogły być dwa. Albo twórcy stwierdzili, że to nie jest pokój fabularny, więc fabuły nie ma, albo, że w środku rzeczywiście oprócz rozwiązania zagadek nic nie mamy zrobić. W nikogo się wcielić itd... Niestety oczekiwaliśmy czegoś więcej, choć sam pokój zrobiony ciekawie. Fajne elementy, zróżnicowane zagadki, no ale zabrakło tego czegoś. Jako jeden z pierwszych pokoi ok, ale jeśli jest się stałym bywalcem, to oczekuje się czegoś więcej.

 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Pokój eliminacyjny... wyeliminowany...

  17.07.2019 | data wizyty: 16.07.2019

  To jeden z tych pokoi, gdzie bardzo trudno napisać opinię... Z jednej strony wystrój pokoju, pomysł i ciekawe rozwiązania trzeba ocenić bardzo wysoko. Naprawdę aż przyjemnie w niektórych momentach było czekać aż rozwiązanie zagadki uruchomi któryś z mechanizmów... no i właśnie... czasem nie uruchomiło...
  Co do obsługi, to z jednej strony, do Pani, która obsługiwała naszą grupę formalnie przyczepić się nie można. Wprowadzenie ciekawe, widać było serdeczność w podejściu do klienta, niestety zwrot "pokój jest prawie w całości zelektronizowany ale czasem coś nie działa jak należy" na samym początku gry kazał przypuszczać, że po prostu coś nie działa i nie jest naprawione. I tak rzeczywiście było. Co najmniej jeden mechanizm nie działał jak należy, przez co nie mogliśmy otrzymać niezbędnej wskazówki. Również jeden z rekwizytów który był potrzebny nie działał i dwa razy zostały donoszone nowe również nie działające zadowalająco. I nie jest to oczywiście wina tej Pani która nas obsługiwała, ale właścicieli, którzy wpuszczają grupy do pokoju, który nie działa jak należy. To drugi pokój tej firmy w którym byliśmy i ten niestety nas zawiódł. Gdyby wszystko działało jak należy byłby to absolutny top pokoi w których byliśmy (a jest ich 79). Ale niestety jeśli w kluczowych momentach gry trzeba donosić inne działające rekwizyty nie można wystawić wysokiej oceny pokojowi. Klimat 10/10 bo to nie ulega wątpliwości. Obsługę oceniamy na 9/10 bo jak mówię, Pani była bez zarzuty, ale jednak w ocenie obsługi jest też element wpuszczania przez właścicieli, to niesprawnego pokoju, więc jedna kreska mniej.
  Życzymy żeby szybko uporać się z elektroniką, albo zmienić rozwiązania i pokój będzie świetny!

 • Escape room Piekło Hazardzisty

  Piekło Hazardzisty
  Quest Cage
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  A to Ci zadanie...

  22.06.2019 | data wizyty: 21.06.2019

  Quest Cage jak zwykle zachwyca!!! Od tego trzeba zacząć.
  Obsługa: najwyższy poziom. Uśmiechnięta, wyrozumiała a do tego profesjonalne wprowadzenie w zadanie, z którym przyszło nam się zmierzyć.
  Klimat: pokój dopracowany we wszystkich detalach. Fantastyczne i ciekawe rozwiązania, acz nie są zbyt łatwe i oczywiste. Jednak po rozwiązaniu na myśl przychodzi: no przecież to było logiczne... :-)
  Trudność: pokój jak na pokój eliminacyjny dość trudny, przynajmniej w pewnej części, ale nie znaczy, że nie do przejścia.
  Na pewno zachęcam do zmierzenia się z tym pokojem. My wyszliśmy zachwyceni!!!

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  My jesteśmy krasnoludki, hop sa sa

  20.05.2019 | data wizyty: 19.05.2019

  Z przyjemnością piszę tą opinię, to w każdy calu jest ona pozytywna. Zaczynając od przemiłej, wyrozumiałej i kapitalnie wprowadzającej w klimat obsługi przechodzimy do świata Krasnoludków. Zagadki owszem, prowadzą nas za rękę ale bardzo przyjemnie się je rozwiązuje. Są takie, nad którymi trzeba się nagłówkować, ale wszystkie są niesamowicie doprecyzowane. Każda zagadka była równie fascynująca i pasująca do klimatu pokoju. A ostatnie zagadki no to już prawdziwy top.
  W opiniach można było przeczytać, że to pokój przeznaczony do początkujących, również obsługa sugerowała, że pokój dedykowany jest grupom z małym doświadczeniem, ale mając za sobą ponad 70 pokoi, bawiliśmy się niesamowicie!
  Gratulujemy i moim skromnym zdaniem, to najlepszy pokój w którym byłem do tej pory.

 • Escape room Kopalnia Złota

  Kopalnia Złota
  Strych
  Chorzów

  Poszukiwacze złota :)

  09.05.2019 | data wizyty: 06.05.2016

  Naprawdę ciężko dokonać rzetelnej oceny tego pokoju. Z jednej strony nie ma się do czego przyczepić. Klimat dostosowany do tematu, bardzo fajnie wprowadzał nas w kolejne etapy gry. Obsługa niesamowicie pozytywna, z pasją, z poświęceniem czasu przed grą, po grze. Same zagadki bardzo przyjemne, zróżnicowane, prowadzące nas w klimacie pokoju. Dreszczyk emocji również się pojawił w pewnym momencie :-)
  Natomiast zabrakło tego czegoś na sam koniec. Niby zakończenie pozytywne, fajne, klimatyczne, ale jakoś tak dziwnie czujemy się po wyjściu.
  Pokój oczywiście polecamy obiema rękami!!!
  Warto!!!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5