Pati PP
 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Polecam!

  10.05.2017 | data wizyty: 10.05.2017

  Nie tego się spodziewałam...Coś zupełnie nowego, innego i ekscytującego. Wystrój od podłóg po sufit super klimatyczny i bankowy. Scenografia z pomysłem, smaczkami i realizmem. Zabawa niecodzienna, bo wyrafinowana, interesująca i wciągająca. Obsługa super bo z pasją. Polecam wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić w napad na bank jak z filmu.

 • Escape room Zamach

  Zamach
  TheGame
  Łódź

  Agenci CIA w akcji

  04.07.2016

  Pomysł całkiem fajny, ale jak dla mnie chyba jednak nie w pełni wykorzystany. Zagadki mogłyby być bardziej różnorodne, bo ile można walczyć z kłódkami? ;)

 • Escape room Psychiatryk

  Psychiatryk
  TheGame
  Łódź

  W psychiatryku

  04.07.2016

  Nastrój jest dość psychodeliczny, więc klimatu w tym pokoju zdecydowanie nie brakuje :). Na pewno nie chciałabym być zamknięta w takim miejscu na dłużej :D. Szkoda tylko, że zagadki trochę zawodzą. Są na dość niskim poziomie.

 • Escape room Bez Znieczulenia

  Bez Znieczulenia
  Splot Zagadek
  Łódź

  Na fotelu dentysty

  08.02.2016

  Bardzo fajny pomysł na escape room, z czymś takim się wcześniej nie spotkałam :). Fotel dentystyczny przeraża, bo od razu ma się wrażenie, że ktoś nam zaraz będzie grzebał w zębach :D. Świetny klimat, świetna całość :)

 • Escape room W krainie czarów

  W krainie czarów
  ExitRoom ™
  Łódź

  Jak w bajce

  08.02.2016

  Ten pokój jest naprawdę bajkowy. Sama czułam się tutaj, jakbym była prawdziwą Alicją w Krainie Czarów :). Wszystko zostało tu bardzo dobrze przygotowane, klimat jest niesamowity, a i same zagadki bardzo pomysłowe :)

 • Escape room Hanibal

  Hanibal
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Mieszkanie Hanibala

  08.02.2016

  Do gustu przypadł mi przede wszystkim klimat tego pokoju, przywodzący na myśl dobre thrillery:). Nie było może przerażająco, ale można się było dobrze wczuć w zabawę, która też nawiasem mówiąc była całkiem ok :)

 • Escape room Klątwa Pustelnika

  Klątwa Pustelnika
  Escape Game Warszawa Stare Miasto
  Warszawa

  Klątwa rzucona

  08.02.2016

  Trochę za mało klimatycznie jak dla mnie, ale ja się zawsze lubię tego przyczepić :D. Ja na jeden z pierwszych roomów to całkiem przyjemnie i ciekawie :)

 • Escape room Pokoje wynalazcy

  Pokoje wynalazcy
  Plan Ucieczki
  Warszawa

  Dwa ognie

  14.01.2016

  Bardzo fajny, niecodzienne zorganizowany escape room, który składa się na dwa bliźniacze pomieszczenia :). Rywalizacja była naprawdę przednia :D. Wszystko na poziomie i tak, że nie dało się nie wciągnąć w zabawę :)

  Plan Ucieczki

  Odpowiedź Plan Ucieczki

  Dziękujemy za wspaniały komentarz!

  Pozdrawiamy,
  Ania i Paula

 • Escape room Cela

  Cela
  Enigma Room
  Warszawa

  Ciasno i więziennie

  14.01.2016

  Pokój jest dość klaustrofobiczny, więc polecam raczej mniejszym ekipom. Ja za taką ciasnotą nie przepadam ;). Zagadki podobno kiedyś bardzo matematyczne, teraz na szczęście to zmieniono. Jest więcej logicznego myślenia :)

 • Escape room U-boot

  U-boot
  Captivity
  Warszawa

  Let's swim

  14.01.2016

  Podobają mi się tak dobrze urządzone pokoje. Widać, że ktoś się dobrze przyłożyć do tego, żeby oddać odpowiedni klimat escape roomu i to doceniam :). Zagadki też doceniam, trochę się nad nimi nagłowiliśmy :)

  Captivity

  Odpowiedź Captivity

  Dziękujemy za docenienie naszej pracy, nastawionej w każdym calu na zadowolenie naszych Gości. Mamy nadzieję, iż zobaczymy się znowu. :)

  Pozdrawiamy serdecznie,
  Zespół Captivity!

Zobacz więcej opinii: 1 2