Gęba
 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Elektroniczny Kardynał

  21.02.2020 | data wizyty: 17.02.2020

  Ułaaa... Pierwszy mój pokoj w Room Escape i od razu taka petarda! Mega dopracowany wystrój, w zasadzie sama elektronika i wysoki poziom trudności. Byliśmy we 3 osoby i nie dość, że każdy miał co robić, to i tak nie obyło się bez dwóch podpowiedzi...
  Niektore zagadki nieoczywiste i (serio) bardzo liczy się spostrzegawczość ;)
  Gorąco polecam i na pewno sam odwiedzę resztę pokojów w Room Escape!

 • Escape room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Co z tym Marsem?

  21.02.2020 | data wizyty: 20.02.2020

  Świetny pokój! Diametealnie inny od Komnaty, w której byliśmy chwilę wcześniej. Cel podróży odbiega od schematu, rekwizyty jak zawsze budują dodatkowy klimat ;)
  O wiele więcej główkowania, a i zadanie na refleks się znajdzie! Duża dbałość o szczegóły (no bo jakżeby inaczej...), zagadki bardzo przemyślane i mega przyjemne w rozwiązywaniu!
  Dużo elementów, może wprowadzić odrobinę chaosu na początku rozgrywki, ale później spokojnie w sposób nieliniowy można poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami, które na Was czekają ;)
  Polecam bardzo!

 • Escape room Tajemnicza Komnata

  Tajemnicza Komnata
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Szkoła Magii i Czarodziejstwa

  21.02.2020 | data wizyty: 20.02.2020

  Pierwszy pokój w Świecie zagadek do którego weszliśmy tego dnia. Bardzo przyjemny wystrój, zagadki przemyślane, spójne i przystępne :) duża satysfkacja z przechodzenia kolejnych etapów pokoju, bardzo skrzętnie wpleciony klimat HP ;)
  Polecam wszystkim! W tej komnacie czuć serce czarodziejów!

 • Escape room Stara Szafa

  Stara Szafa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Narnia!

  21.02.2020 | data wizyty: 20.02.2020

  Pokój wyjątkowy! Najbardziej dopracowany i najlepszy ze wszystkich pokojów Świata Zagadek!
  4 osoby w pokoju i każdy miał co robić! Zagadki bardzo przemyślane, dodatkowe rekwizyty też robią swoje ;) dbałość o wystrój i aspekty techniczne widoczne na każdym kroku!
  Przeważnie mam tak, że jak zatrzymamy się na jakimś elemencie w pokoju i musimy poprosić o podpowiedź, to jestem lekko zły, że nie daliśmy rady rozwiązać konkretnej zagadki. Tutaj, czegoś takiego nie było! Mimo 2 podpowiedzi, bawiliśmy się przednio i każdy kolejny element pokoju cieszył niesamowicie!
  Właściciele to mega pozytywni, zakręceni ludzie, którzy uraczyli nas długą rozmową pomiędzy pokojami oraz na samym końcu naszej przygody!
  Bardzo polecam! Czekamy na kolejny pokój ;)

 • Escape room Pokój, którego nie ma

  Pokój, którego nie ma
  FunEscape
  Warszawa

  O co cho?

  21.02.2020 | data wizyty: 17.02.2020

  Pokój, łagodnie rzecz ujmując, dziwny...
  Wprowadzenie ok, ale później fabuła chyba trochę się gubi... Brakowało mi elementu, który zespajałby części pokoju ze sobą...
  Zagadki zaskakujące, często wymagające odejścia od ogólnie pojętego pojęcia logiki i niestandardowego myślenia.
  Radzę nie kierować się komentarzami i przeżyć pokój w zgodzie z samym sobą ;)
  Jest parę aspektów spornych, ale frajda zależy i tak od kryteriów personalnych. Oceniam pokój jako trudny, bo faktycznie ciężko go ogarnąć bez podpowiedzi!

 • Escape room Zaginiona

  Zaginiona
  FunEscape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Piwnica

  21.02.2020 | data wizyty: 17.02.2020

  Bardzo "przyjemny" pokój :) zagadki liniowe, przyjemne, ale pokój wymaga dużo spostrzegawczości ;)
  Klimat bardzo w porządku, można było się wzdrygnąć, jeśli ktoś dobrze wczuł się w przygodę. Brakowało mi ewentualnie tego dodatkowego czynnika strachu...
  Polecam dla dwóch maksymalnie trzech osób ;)

 • Escape room Świat to za mało

  Świat to za mało
  Quest Hunt
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  My name is BOND!

  16.02.2020 | data wizyty: 10.02.2020

  Pokój bardzo w porządku! Zagadki różnorodne, 4 osoby miały co robić :) Mimo, że widać upływ czasu bardzo podobał nam się wystrój oraz ogólny klimat pokoju. Jedynie wprowadzenie pozostawia troszkę do życzenia, można by trochę poprawić jakość ;) ale to drobny aspekt stylistyczny.
  Zabrakło nam półtorej minuty do rekordu, co pozostawiło malutki niedosyt, ale zabawa była przednia! Niecodzienne rozwiązania niektórych zagadek i interakcja z rekwizytami!
  POLECAM!

 • Escape room Podróż

  Podróż
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Jazda bez trzymanki... i bez pilota

  16.02.2020 | data wizyty: 09.01.2020

  Hmm... Od czego tu zacząć - może od pozytywów. Pokój bardzo wiernie oddaje wnętrze statku kosmicznego (na tyle na ile to możliwe ;). Zaskakujące rozwiązanie aspektu podróży kosmicznych oraz wystrój bardzo oddający klimat :) Zagadki przemyślane i dobrze wykonane - w tym momencie przejdę już do minusów...
  Jedna z zagadek nie była "posprzątana" po poprzedniej ekipie. Kłódka otwarta, rekwizyt rzucony gdzieś w kąt pokoju... Wytrąciło nas to z rytmu i przez parę dobrych minut nie wiedzieliśmy czy tak ma być, czy coś jest nie tak i co z tym fantem zrobić... Zmuszeni byliśmy machać o podpowiedź, która nie została nam udzielona. Tutaj nadmienię o drugim minusie - systemie podpowiedzi - kamery, mikrofony i ekran [spojler], na którym pojawiają się podpowiedzi, to moim zdaniem słabe rozwiązanie. Jeden z nas musiał [spojler], machać do kamery i prosić o podpowiedź, która notabene nie nadeszła. Wystarczyłoby tutaj dołączyć krótkofalówkę, która wpasowywałaby się w klimat pokoju.
  Na sam koniec, wychodząc z pokoju, tak jakby wpadliśmy na Panią z obsługi, która ewidentnie znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i skonsternowana pogratulowała nam, ale nie potrafiła odpowiedzieć na nasze pytania - nie nadzorowała naszej gry. Tutaj oczywiście rozumiem, bo do pokoju wprowadzał nas autor Podróży, który zapewne był też naszym Mistrzem Gry, niestety po naszym wyjściu nawet nie podszedł do nas, aby porozmawiać, czy wyjaśnić nam ewentualne wątpliwości.
  Ogólnie pokój oceniam w paru kategoriach:
  Wystrój 9/10
  Zagadki 9/10
  Organizacja i przygotowanie pokoju 4/10
  Obsługa i nadzór (niestety) 2/10

  Ogólnie polecam, bo faktycznie można się poczuć jak w podróży kosmicznej, eksplorując różne planety :)

 • Escape room Tajemnica starej kamienicy

  Tajemnica starej kamienicy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Tajemnica nie do końca rozwikłana

  16.02.2020 | data wizyty: 09.01.2020

  W pokoju byliśmy we 2 osoby i to moim zdaniem w zupełności wystarczy! Nie za dużo miejsca, jest co robić, zagadki przemyślane i spójne. W jednym momencie, nie zauważyliśmy pokłosia rozwiązania zagadki, co trochę nas przytrzymało - może to kwestia poprawy aspektu technicznego albo po prostu braku spostrzegawczości z naszej strony ;) Nie wpłynęło to na ogólny odbiór pokoju.
  Jedyne, do czego miałbym małe ALE to zakończenie fabuły.... Moim skromnym zdaniem nie do końca wstęp i przedstawiona tajemnica, nawiązuje do tego, czego dowiadujemy się w pokoju. Ja bym to trochę udoskonalił, ale może coś mi umknęło, bo też tak bywa :)
  Polecam ogólnie i na pewno odwiedzę ostatni pokój na Majdańskiej, w którym jeszcze nie bylem :)

 • Escape room Kopalnia węgla

  Kopalnia węgla
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Zakopani

  16.02.2020 | data wizyty: 06.01.2020

  Pokój bardzo w porządku! Z moją 3 osobową ekipą w ogóle nie wstrzeliliśmy się w zagadki, czuliśmy się zagubieni jak jeszcze nigdy do tej pory, ale mimo wszystko bawiliśmy się przednio :) Sam wystrój kozacki! Zagadki nieoczywiste i często gęsto wymagające ogromu spostrzegawczości!
  Pssst! Można się ubrudzić ;)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4