Szymon K. 29
 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Room Escape
  Warszawa

  Archival rating

  Pełne zanurzenie...

  21.09.2018 | data wizyty: 03.06.2018

  ESCapada znów dała rade i stworzyła pokój, który koniecznie trzeba odwiedzić. Genialny wystrój, klimat, spójne zagadki i miłe niespodzianki na każdym kroku. Nautilius to opowieść, której nie możesz przegapić.

 • Escape room Szepty

  Szepty
  Escape Room Szczecin
  Szczecin

  Mówcie szeptem...

  21.09.2018 | data wizyty: 12.02.2018

  Pokój z nutką strachu to moje ulubione miejsce, ten mnie nie zawiódł i sprawił, że bardzo dobrze się bawiłem. Klimat, dźwięk, brak światła i scenografia to zdecydowane plusy tego miejsca. Interesująca fabuła przeplatana z ciekawymi zagadkami. Jeśli szukacie tego typu wrażeń z miłą chęcią polecam. Jest to zdecydowanie najlepszy pokój od Escape Room Szczecin w jaki udało mi się eksplorować.

 • Escape room Apollo - Misja powrotu na Ziemię

  Apollo - Misja powrotu na Ziemię
  Escape Room Szczecin
  Szczecin

  Houston, we have a problem...

  21.09.2018 | data wizyty: 08.08.2018

  Tym razem trafiliśmy do kapsuły ratowniczej statku Apollo. Na wejściu zaskoczyła nas duża przestrzeń, po której mogliśmy się bez najmniejszego problemu poruszać, nie był to jednak statek znany nam z filmów czy gier. Aczkolwiek przestrzeń była starannie wykonana, ściany posiadały ciekawą kolorystykę oraz grafikę, gdzieniegdzie pojawiły się nawet elementy przestrzenne co zdecydowanie dodawało charakteru temu miejscu. Szybko zabraliśmy się do eksploracji statku i tu spotkaliśmy się z kilkoma minusami, zagadki choć interesujące okazały się bardzo ubogie, w kilku miejscach pojawiły się niejasności, które przystopowały nas na pewien czas. Po ich przejściu fabuła nabrała tempa i bardzo szybko się zakończyła. Na tle konkurencji pokój ten wypada dość słabo.

 • Escape room Amazonia - Wyprawa w nieznane

  Amazonia - Wyprawa w nieznane
  Escape Room Szczecin
  Szczecin

  Kolejny pokój od Escape Room Szczecin, który niestety nie zachwyca.

  21.09.2018 | data wizyty: 21.09.2018

  Po odwiedzeniu pokoju Apollo, który był moim największym rozczarowaniem dałem jeszcze jedną szansę Amazonii. Niestety tu kwestia wyglądała identycznie jak w kosmicznej przygodzie, zagadki ubogie i mało logiczne pozostawiające dużo do życzenia. Mam dziwne wrażenie iż zostały specjalnie zagmatwane po to aby odwrócić uwagę gracza od mało interesującej fabuły i szybkiego przejścia pokoju. Bardzo dużo niedopracowanych elementów pod kątem funkcjonalności oraz dziwne zakończenie fabuły. Plusem zdecydowanie jest znaczna ilość lokacji, wystrój oraz ciekawie zachowany klimat jednak to dla mnie za mało porównując konkurencje na szczecińskim rynku.

 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Sirkus fan horror

  07.09.2018 | data wizyty: 06.09.2018

  Genialny pokój! Wystrój idealnie odzwierciedla klimat, światło buduje atmosfere a dźwięki nastrój. Wchodząc do środka ma się wrażenie, że jest się w odpowiednim miejscu, adekwatnym z fabułą. Lęk i strach nie opuszczają Cię na krok. Lokacje i zagadki bardzo spójne. Każdy etap zaskakuje, podnosi ciśnienie i sprawia, że uświadamiasz sobie iż brak światła staje się Twoim kompanem. Jeśli uwielbiasz escaperoomy to koniecznie odwiedź ten pokój bo się nie zawiedziesz a w głowie pozostana niezapomniane wspomnienia!