beaeska
 • Escape room Urok

  Urok
  DreamScape
  Poznań

  Magicznie!

  23.08.2019 | data wizyty: 22.08.2019

  Po udanym "Jak uratować smoka" i wyśmienitym "Koneserze" kolejny projekt od DreamEscape musiał być sukcesem!
  Tu jest bajecznie! Wystrój robi wrażenie, można się naprawdę przenieść do baśniowego świata. Ale niech nie będzie to zbytnio mylące! Pokój wcale nie należy do łatwych. Dzięki nietypowym rozwiązaniom należy odrzucić na bok wszelkie schematy działań znane nam z większości pokoi.
  Wykorzystanie umiejętności i pomysłowości twórców tego pokoju daje się odczuć na każdym kroku, nie znajdziecie tutaj nic oczywistego i banalnego. Kto zna inne pokoje od tej ekipy, może się w "Uroku" spodziewać wszystko co najlepsze i jeszcze więcej. Ratowanie Smoka było przyjemnym pokojem, ale to co tu się dzieje jest znacznie lepsze, aż nie ma ochoty się opuszczać tego świata!
  Ogromny plusy za wprowadzenie do gry, Futrzastego towarzysza który od progu wita kolejnych gości oraz za jego przesympatycznych i zaangażowanych "Podwładnych" z którymi można by było rozmawiać jeszcze do późnej nocy :)

 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  Świat uratowany przed totalna zagładą

  18.08.2019 | data wizyty: 18.08.2019

  Wracając z Warszawy zajechalysmy do Pabianic sprawdzić, czy jest jeszcze co ratować na tym swiecie. Zebrałyśmy niezbędny ekwipunek i ruszyłyśmy w las!
  Świetny motyw, super pomysł połączenia gry outdoor i indoor. Zagadki logiczne, niezbyt trudne, szłyśmy jak dzikie, więc polecamy się w razie potrzeby kolejnego ratowania świata. Dawno się tak wyśmienicie nie bawiłyśmy, można było się wczuć w swoją rolę.
  Zdecydowanie wrócimy zobaczyć jeszcze Prolog i koniecznie w wersji nocnej, chociaż i tak gęste zadrzewienie nawet za dnia buduje świetny klimat.

 • Escape room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Mars skolonizowany!

  18.08.2019 | data wizyty: 17.08.2019

  Wieczorem postanowilysmy nasza babska ekipa wziąć się za kolonizację Marsa. Pokój nieco przypominał mi pewien ER z Poznania, ale ten miał w sobie zdecydowanie więcej rozpraszacze. Niektóre zagadki które wydawały się w pewnym momencie niewykonalne, na szczęście udało się rozwiązać, jednak nie obylo się bez pomocy z zewnatrz.
  Mi osobiście chyba tematyka zagadek nie podeszła, ale bawiłyśmy się super i bardzo fajnie że na końcu moglysmy o każdej zagadce jeszcze porozmawiać z Mistrzem Gry, bo przez szeregowy układ zagadek, nie o wszystkim wiedziałam co się wydarzyło ;)

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Z Poznania przez Warszawę do Łodzi :)

  18.08.2019 | data wizyty: 17.08.2019

  O pasażerze słyszałyśmy dużo dobrego, więc był naszym drugim wyborem na naszej wycieczce do Warszawy. Na wstępie powitał nas przesympatyczny właściciel tego przybytku, z którym chętnie by się dłużej pogadalo, ale trzeba było trzymać się rozkładu i wsiąść do pociągu, ale nie byle jakiego :) zaskakuje autentyczność, efekty specjalne i parę innych smaczków :) zagadki sprawiały nam jednak trudności, ciężko powiedzieć czy przedpołudniowa godzina miała na to wpływ czy po prostu to nie był nasz klimat i tok rozumowania. Mimo wszystko ciekawy pokój, chociaż pozostawiający pewien niedosyt.
  Trochę wysoka cena na tle innych pokoi, ale nas na szczęście nie odstraszyła żeby odwiedzić to miejsce ;)

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Lepkie rączki

  18.08.2019 | data wizyty: 16.08.2019

  Naszą wyprawę do warszawskich escape roomow rozpoczęliśmy od przeklętej wyspy, a że lubimy emocje to postanowilysmy wybrać wersję z dreszczykiem.
  Wystrój bardzo przyjemny, warto zabrać klapki lub sandały ;) bardzo podobały nam się efekty dźwiękowe które stwarzały świetną atmosferę. Zagadki logiczne, nie męczyły nas także pokój przeszłyśmy bez większych problemów :)

 • Escape room Szum

  Szum
  Continuum
  Poznań

  Co w szumie piszczy

  08.08.2019 | data wizyty: 08.08.2019

  Z wielką radością przyjmuje informacje o kolejnych nowych pokojach po tym jak poznański rynek dostał w kość. Po bardzo udanym Murder House nie ukrywam, że spodziewałam się od Szumu co najmniej takiego samego poziomu i nie zawiodłam się :-) są emocje, świetne zagadki, dawno nie miałam takiej dobrej fali w rozwiązywaniu kolejnych łamigłówek :) no i wisienka na torcie na zakończenie która ładnie podsumowała nasza ekipę ;-)
  Wszystko na plus, Continuum po raz kolejny udowadnia że świetnie się odnajduje w tworzeniu świetnych miejsc na mapie Poznania :-)

  W ferworze zachwytu aż zapomniałam, że miałam zniżkę na ten pokój po skończonej Manii Uciekania ;-)

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Nie tak dawno temu..

  11.07.2019 | data wizyty: 11.07.2019

  Poznański rynek ER mocno dostał w kość także z nieskrywaną radością poszliśmy do niedawno otwartej Galaktyki. W niepozornym budynku na Łazarzu kryje się niezły kosmos. Pokój zaskakuje wystrojem w który włożono dużo serca i energii. Zagadki są różnorodne, niezbyt trudne (choć niektóre wymagają zdolności manualnych), także pokój sprawia dużo przyjemności i nie przyprawia o frustrację.
  Bawiliśmy się super, to mój drugi pokój od tej firmy i po świetnej Jaskini Hazardu uwazam, że Galaktyka Tajemnic trzyma równie wysoki poziom i jest perełką (a raczej gwiazdeczką) na poznańskiej arenie.
  Warto też wspomnieć o rewelacyjnej ekipie obsługującej pokój - miło się chodzi do pokoi gdzie widać takie ogromne zaangażowanie!
  Czekamy na kolejne projekty od Escape Arena!

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Nie zaginęliśmy!

  24.04.2019 | data wizyty: 24.04.2019

  Uwielbiam miejsce w którym jest zrobiony ten escape room! Niezwykle klimatyczne i świetnie wykorzystane pomieszczenia i autentyczne elementy wystroju. Pokój jest dosyć wymagający mimo, że dużej mierze kłódkowy. Nie obyło się bez podpowiedzi, choć jedną zagadkę udało nam się zhackować nie mając wszystkich elementów ;)
  Bawiliśmy się fajnie, dziękujemy za zniżkę #wykop, wykorzystamy w Szeolu i liczymy, że kolejny pokój nad którym pracujecie szybko się otworzy :)

 • Escape room Kolekcjoner

  Kolekcjoner
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Krwawo..

  17.04.2019 | data wizyty: 17.04.2019

  Pokój na poznańskim rynku jest już długo, a dopiero teraz udało się do niego dotrzeć. Trzeba przyznać że klimat utrzymany bardzo dobrze, jest niepokój, jest krwawo, można podskoczyć ze strachu :) zagadki w temacie, chociaż przedostatnia przysporzyła nam na tyle kłopotu że nie udało się wyjść o czasie.
  Zdecydowanie warto wpaść odwiedzić ten pokój, jednak lepiej mieć już jakieś doświadczenie.

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Scooby dooby doooo!

  07.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Scooby Doo to bajka mojego dzieciństwa dzięki której miałam własnego Scoobiego, dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok takiej tematyki!
  Motyw jak najbardziej mnie usatysfakcjonował, dużo smaczków z samej bajki i samo zakończenie to coś, czego dokładnie oczekiwałam ;)
  Jest dużo do roboty w tym pokoju, nawet będąc w piątkę już z jakimś doświadczeniem, bez podpowiedzi się nie obyło. Fajnie, że pokój nie jest liniowy, bo każdy mógł zająć się czymś innym i nie raz trzeba było lawirować między zagadkami, żeby znaleźć wszystko co potrzebujemy :)
  Chętnie odwiedzimy pozostałe pokoje z tej firmy przy okazji kolejnej wizyty we Wrocławiu :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5