Magda P. 13
 • Escape room Piła 2

  Piła 2
  TheGame
  Łódź

  Razem a jednak osobno

  09.02.2018 | data wizyty: 08.02.2018

  Wow! Bardzo, bardzo fajny pokój. Zdradzać za dużo nie będę bo zaskoczenia czekają tam na Was od samego wejścia :)
  Pokój nastawiony na dobrą komunikację i zrozumienie w zespole. Trzeba słuchać się nawzajem i analizować! Klimat i muzyka dodatkowo podkręcają całą rozrywkę :)

  Polecam bo pokój bardzo fajny :)
  To już drugi pokój w TheGame i na razie się nie zawiedliśmy na pewno odwiedzimy kolejny :)

 • Escape room Indiana Jones

  Indiana Jones
  Mysterious Room
  Łódź

  Poczuj się jak Indiana Jones :)

  23.12.2017 | data wizyty: 01.03.2017

  Fajny klimatyczny pokój, dopracowany pod względem wizualnym ale bez podpowiedzi się nie obyło. Zagadki urozmaicone, logiczne, trochę na spostrzegawczość nie jest to z pewnością typowy pokój z kłódkami i fajnie. Pokój nie za łatwy ale też nie trudny można wybrać się z dzieciakami i na pewno będą się tu świetnie bawić :)

  Fajnie, że coś się działo w tym pokoju.

 • Escape room Absurdy prl-u

  Absurdy prl-u
  Mysterious Room
  Łódź

  U babci w odwiedzinach...

  23.12.2017 | data wizyty: 01.04.2017

  Papier na kartki, cukier na kartki teraz możemy się poczuć jak w opowieściach naszych babć czy rodziców. 100% PRLu w PRLu :)
  Mega klimat zagadki ciekawe, różne ale nie trudne. Przydałaby się tylko jakaś instrukcja obsługi do gry bo jeśli ktoś nie wie o co chodzi to chyba bez podpowiedzi za dużo nie wykombinuje.

  Pokój w sam raz do wybrania się z rodzicami.

 • Escape room Władca pierścieni - Moria

  Władca pierścieni - Moria
  Mysterious Room
  Łódź

  Hobbity, Krasnale i inne takie...

  23.12.2017 | data wizyty: 02.05.2017

  Klimatyczy ale to już synonim Mysterious Room :)
  Po wejściu do pokoju byliśmy zaskoczeni metrażem ale wiedzieliśmy, że będziemy szukać czegoś większego :) I to było fajne, niestety nie odczytaliśmy zbyt dobrze pierwszej zagadki i zmarnowaliśmy tu niepotrzebnie sporo czasu (szczerze to nawet z podpowiedziom poszło nam tu średni). Dalej poszło wcale nie lepiej (chyba mieliśmy kiepski dzień) zagadki nam się nie kleiły i robiliśmy drobne błędy, na których traciliśmy czas.

  Wystrój i klimat jak najbardziej na plus, pokój dla spostrzegawczych :)

 • Escape room Różowa pantera

  Różowa pantera
  Mysterious Room
  Łódź

  Poczuj się dzieckiem :)

  23.12.2017 | data wizyty: 02.02.2017

  Róż, róż, róż wszędzie róż no ale tak ma być. To już norma, że wszystkie pokoje Mysterious Room są dopracowane pod względem klimatu.

  Pokój z pewnością spodoba się rodziną z dziećmi zaś dla starszych poziom rozgrywki może być zbyt łatwy.

  Do tego niestety podczas naszej wizyty popsuł się jeden z elementów zagadki i musieliśmy wzywać pomoc :( Szkoda bo zawiodło rozwiązanie techniczne albo było już ono trochę wysłużone :( Co więcej trochę z przypadku (ahh ten słuch muzyczny) ominęliśmy połowę rozgrywki i wyszliśmy 20 min przed czasem z dużym niedosytem. Szkoda :(

  Ale tak jak pisałam na dzieciakach pokój na pewno zrobi wrażenie :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Szulernia Ala Capone 1 z opcją RYWALIZACJI!

  Szulernia Ala Capone 1 z opcją RYWALIZACJI!
  FindOut
  Łódź

  hmm.. coś poszło nie tak

  23.12.2017 | data wizyty: 03.09.2017

  Niby pokój fajny, wystrój klimatyczny ale coś tu nie zagrało. Albo to nie był nasz dzień, albo zagadki za trudne albo coś było nie do końca dopracowane. Zadanie musieliśmy wykonywać po kilka razy bo coś albo nie zagrało albo instrukcja nie była do końca precyzyjna. Na prawdę trzeba wytężyć szare komórki aby połączyć niektóre fakty.

  Plus za klimat i wprowadzenie zaraz przed wejściem.
  Fajnie, że istnieje możliwość rywalizacji z innym zespołem, my co prawda nie sprawdziliśmy jak to działa w praktyce ale może to być fajne.

 • Escape room Zbrodnia

  Zbrodnia
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  Kto zabił...?

  23.12.2017 | data wizyty: 01.02.2017

  Jeden z naszych pierwszy pokoi także nie mamy wielkiego porównania, dość mały jak na 5 osób ale to chyba jego jedyny minus. Pokój z naprawdę z dużą ilości różnorakich zagadek: logicznych, matematycznych, kryminalistycznych czy manualnych i fajnie to niewątpliwie jego wielki atut. Co prawda wystój mógłby być może trochę bardziej klimatyczny, może trochę mroczniejszy ale to tylko sugestia a nie jakiś zarzut. Pierwszy pokój w Tkalni jaki odwiedziliśmy i na pewno nie ostatni.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Sherlock holmes

  Sherlock holmes
  Mysterious Room
  Łódź

  Poczuj się

  23.12.2017 | data wizyty: 01.01.2017

  Pokój dość łatwy, pierwszy z którym mieliśmy styczność i szczerze oczekiwaliśmy chyba czegoś innego. Z pewnością nie jest to "typowy" pokój z kłódkami ba nie wiele to w ogóle kłódek. Klimat rewelacja, ale to już chyba norma w pokojach Mysterious Room (za to zawsze mają +) jedyne co to jak dla nas trochę za dużo czytania. Wyszli byśmy dużo wcześniej ale problem sprzętowy przy ostatniej zagadce spowodował kilka minut pauzy w naszej rozgrywce. Nie mniej jednak jeśli chcecie poczuć się jak Sherlock lub doktor Watson to polecamy.

  Dodatkowy plus dla ekipy za klimatyczne wprowadzenie do historii pokoju.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Redrum

  Redrum
  ExitRoom ™
  Łódź

  Ciemność, widzę ciemność...

  23.12.2017 | data wizyty: 03.03.2017

  Pokój z pewnością w klimacie filmu lekko straszny chociaż bez przesady (tak miało być). Zagadki różnorodne ale czasami niewystarczająco jasne, albo dla nas po prostu za trudne. Specjalnie przed przyjściem obejrzeliśmy Lśnienie ale czy to nam w czymś pomogło, chyba nie :( Polecamy fanom gatunku :)

 • Escape room Rytuał

  Rytuał
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  czy jest tu z nami jakiś Szaman?

  23.12.2017 | data wizyty: 23.12.2017

  Bardzo fajny pokój, lepszy niż zapowiada jego opis. Zagadki różnorodne, logiczne, matematyczne i na spostrzegawczość. Wystrój i muzyka dodatkowo wprowadzają w klimat i historię. Nie za trudny i nie za łatwy w sam raz na popołudnie z przyjaciółmi, polecam :) Kolejny solidny pokój w Tkalni, którym się nie zawiedliśmy :)