olgi12olgi
 • Escape room Okręt piratów

  Okręt piratów
  Unlocked
  Białystok

  Piracki statek nie taki łatwy

  15.12.2017 | data wizyty: 05.10.2017

  Wielka żegluga pirackim okrętem, skończyłaby się zatrzaśnięciem w kajucie kapitana na amen, gdyby nie właściciele którzy uratowali nas i wypuścili ze statku. Nie pozwolili abyśmy odeszli z niesmakiem spowodowanym nie rozwiązaniem wszystkich zagadek i przeprowadzili nas przez pozostałe przygody.
  Świat pirackiego okrętu utrzymany jest w bardzo realistycznej rzeczywistości, mogliśmy tam znaleźć mnóstwo pirackich gadżetów, oraz spróbować się w roli kapitana tego niecodziennego okrętu.

  Unlocked

  Odpowiedź Unlocked

  Dzięki za taki pozytywny wpis. Zawsze staram się, żeby klienci wyszli z naszego Domu usatysfakcjonowani i takie zwroty bardzo nas bardzo budują :) - Pan Adam

 • Escape room Komnata Merlina

  Komnata Merlina
  Unlocked
  Białystok

  Niedzielni rycerze

  15.12.2017 | data wizyty: 14.12.2017

  W pokoju byliśmy ekipą dwu-osobową, w pierwszej chwili wpadliśmy w lekki szok bo nie wiedzieliśmy od czego zacząć, jednak to nas tylko nakręciło na dalsze przygody. Po paru minutach i pierwszych wstępnych zagadkach rozpoczęła się prawdziwa bitwa z czasem, porażkami i oczywiście z zagadkami.
  Niestety nie udało nam się rozwikłać wszystkich zagadek w tej niezwykłej komnacie, ale właściciel, osobliwy Pan Adam, bardzo chętnie po zakończonym czasie pomógł nam w bardzo ciekawy sposób sprostać reszcie tajemnic Komnaty Merlina.

  Unlocked

  Odpowiedź Unlocked

  Rzeczywiście Komnata Merlina skrywa sporo trudnych zagadek. Ale bardzo nam miło, że to nie zraża naszych graczy i pozostawia ona jednak mega pozytywne wrażenia. Do zobaczenia! :)