olgi12olgi
 • Escape room Okręt piratów

  Okręt piratów
  Osobliwy Dom Pana Adama Escape Room Białystok
  Białystok

  Piracki statek nie taki łatwy

  15.12.2017 | data wizyty: 05.10.2017

  Wielka żegluga pirackim okrętem, skończyłaby się zatrzaśnięciem w kajucie kapitana na amen, gdyby nie właściciele którzy uratowali nas i wypuścili ze statku. Nie pozwolili abyśmy odeszli z niesmakiem spowodowanym nie rozwiązaniem wszystkich zagadek i przeprowadzili nas przez pozostałe przygody.
  Świat pirackiego okrętu utrzymany jest w bardzo realistycznej rzeczywistości, mogliśmy tam znaleźć mnóstwo pirackich gadżetów, oraz spróbować się w roli kapitana tego niecodziennego okrętu.

  Odpowiedź Osobliwy Dom Pana Adama Escape Room Białystok

  Dzięki za taki pozytywny wpis. Zawsze staram się, żeby klienci wyszli z naszego Domu usatysfakcjonowani i takie zwroty bardzo nas bardzo budują :) - Pan Adam

 • Escape room Komnata Merlina

  Komnata Merlina
  Osobliwy Dom Pana Adama Escape Room Białystok
  Białystok

  Niedzielni rycerze

  15.12.2017 | data wizyty: 14.12.2017

  W pokoju byliśmy ekipą dwu-osobową, w pierwszej chwili wpadliśmy w lekki szok bo nie wiedzieliśmy od czego zacząć, jednak to nas tylko nakręciło na dalsze przygody. Po paru minutach i pierwszych wstępnych zagadkach rozpoczęła się prawdziwa bitwa z czasem, porażkami i oczywiście z zagadkami.
  Niestety nie udało nam się rozwikłać wszystkich zagadek w tej niezwykłej komnacie, ale właściciel, osobliwy Pan Adam, bardzo chętnie po zakończonym czasie pomógł nam w bardzo ciekawy sposób sprostać reszcie tajemnic Komnaty Merlina.

  Odpowiedź Osobliwy Dom Pana Adama Escape Room Białystok

  Rzeczywiście Komnata Merlina skrywa sporo trudnych zagadek. Ale bardzo nam miło, że to nie zraża naszych graczy i pozostawia ona jednak mega pozytywne wrażenia. Do zobaczenia! :)