GiorgioGio

GiorgioGio

Zaczęło się niewinnie, od 1 pokoju miesięcznie. Potem było więcej, więcej i więcej. Aż w Warszawie zaczęło ich brakować... TOP POKOJE: - OBŁĘD (Wrocław) - A... [więcej]

112 Odwiedzone

11 Planowane

Globtroter

230 Punkty

225
230 pkt
300

Wszystkie opinie

Escape room Rytuał
Rytuał

No. 85 - Rytuał

19.01.2020 | data wizyty: 06.01.2020

Wiarygodna opinia

Średniak Warszawski, szału nie było, wstydu też nie. Kwestia schowania jednej rzeczy trochę tylko rozbiła nam system ;) Ni śmieszne, ni straszne ale przynam że niezbyt logiczne. Niestety będąc w fun escape czuje się korporacyjne podejście do tematu. Na zasadzie wejdź, zapłać i do widzenia. (Wyjątkiem jest tam tylko jeden pokój gdzie ktoś po wyjściu zapyta Cię o opinię, wrażenia).

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 6/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Łatwy

Escape room Maniak. Zabawmy się
Maniak. Zabawmy się

No. 79 - GAME OVER

10.07.2019 | data wizyty: 08.06.2019

Na wstępie powiem że bardzo mi przykro że opinia jest taka a nie inna, bo wybierając się do Game Over liczyliśmy na 2 świetne pokoje. Niestety na oczekiwaniach się skończyło. A szkoda, wielka szkoda bo pokoje które odwiedziśmy mają duży potencjał. Maniak rozpoczyna się zgodnie z oczekiwaniami. Jest mroczno, strasznie - tak jak miało być. Niestety pokój "naładowany" kłódkami, wszędzie ich pełno. Nie zawsze są złe, ale kłódka na kłódce to nie najlepsze rozwiązanie. Szczególnie moment gdy masz odpowiedź a nie wiesz do której jest kłódki...

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
Dziękujemy za grę w naszym pokoju. Zasadniczo nie komentujemy opinii, gdyż każdy ma prawo do subiektywnej oceny wszystkiego. W tym jednak przypadku padło zdanie o liczbie kłódek oraz o tym, że mając rozwiązanie nie wiadomo, do której kłódki je zastosować.
Na 16 zagadek rozłożonych na 35m2 powierzchni 7 jest z kłódkami. Jeżeli znana jest odpowiedź, to nie ma możliwości pomylenia albo zgadywania kłódki, bo kłódka jest albo 3 albo 4 cyfrowa albo na klucz a kolejnych kłódek (o takich samych parametrach) w momencie posiadania kodu albo klucza do kłódki gracze nie widzą.
Pozdrawiamy
Zespół Salonu GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
Escape room Kuba Rozpruwacz
Kuba Rozpruwacz

No. 78 - GAME OVER

10.07.2019 | data wizyty: 08.06.2019

Na wstępie powiem że bardzo mi przykro że opinia jest taka a nie inna, bo wybierając się do Game Over liczyliśmy na 2 świetne pokoje. Niestety na oczekiwaniach się skończyło. A szkoda, wielka szkoda bo pokoje które odwiedziśmy mają duży potencjał. P
Kuba rozpruwacz zaczyna się zgodnie z oczekiwaniami, jest klimat, jest wystrój ( tu kawał dobrej roboty). Niestety druga część pokoju już nie tak dobra. Pojawiła się pimyłka przy układaniu pokoju więc jednej z zagadek nie mogliśmy rozwiązać samodzielnie. Inna zagadka do rozwiązania metodą prób i błędów a chyba nie o to w ER chodzi.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
Dziękujemy za grę w naszym pokoju. Zasadniczo nie komentujemy opinii, gdyż każdy ma prawo do subiektywnej oceny wszystkiego. W tym jednak przypadku padło zdanie, że jedna z zagadek rozwiązywana była metodą prób i błędów. Oczywiście każdą zagadkę można tak próbować rozwiązać ale zapewniamy, że do każdej naszej zagadki istnieje rozwiązanie, które taką metodę wyklucza.
Za błędne złożenie jednej z zagadek oczywiście przepraszamy.
Pozdrawiamy
Zespół Salonu GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
Escape room Alchemik
Alchemik

No. 61 - Tajne laboratorium

07.01.2019 | data wizyty: 16.12.2018

Wiarygodna opinia

Pokój rozpoczyna się bardzo ciekawie i niespodziewanie za co spory plus. Natomast moim subiektywnym zdaniem to tyle z atrakcji. W opisie pojawiła się informacja iż w pokoju panuje półmrok, na miejscu zastanał nas jednak mrok, bardzo ciemno, a do tego zimno. Jedna zagadka niestety nie precyzyjna co wpływa na odbiór pokoju. Mimo to pokój warto zobaczyć. Dobrze komponuje się w klimacie starej Pragi.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Średni

Escape room The Office Of John Monroe
The Office Of John Monroe

Pomysł był fajny...

01.08.2018 | data wizyty: 31.07.2018

Zachęceni ciekawą tematyką pokoju i bardzo dobrym odbiorem po pierwszej wizycie w esparerooms postanowiliśmy odwiedzić kolejne ich pokoje. I przykro mi to stwierdzić ale wizyta w tym pokoju było błędem. Jedna z zagadek skrajnie odjechana, bez ładu i składu, w najmniejszym stopniu nie odnosi się do tematu gry. Powiązania logicznego zagadki z fabułą BRAK. Bardzo mi przykro ale to najgorszy pokój który przyszło nam odwiedzić. O ile rozumiem że nie winą obsługi było to że jedna z kłódek otworzyła się nam przypadkiem tak doprowadzenie do tego by pokój można było opuścić bez rozwiązania kilku zadań jest ewidentnym niedopracowaniem pokoju. Naszym zdaniem to zdecydowanie najgorsza propozycja od escaperooms.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 3/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Pogrzebani
Pogrzebani

Chyba oczekiwania były zbyt duże...

19.06.2018 | data wizyty: 07.06.2018

Po dotarciu do Show Escape pomyślałem, że to idealne miejsce na tak mroczny pokój. Niestety, ale był to ostatni zachwyt tego dnia. Już po wejściu, okazało się że pokój jest zajęty, a strona tego ER przepuściła dwie rezerwacje na tę samą godzinę :( Pan z obsługi próbował rozwiązać sytuację. Po chwili zaproponował że może odpalić nam grę za godzinę (już po zamknięciu), a w zamian za niedogodności dostaniemy 50% rabatu. I tu kolejne rozczarowanie, okazało się że nasza promocyjna cena była ceną regularną i żadnego rabatu nie dostaliśmy... No ale wróćmy do pokoju, a w zasadzie skrzyń. Po chwili w zamknięciu temperatura w skrzyni robi się wysoka, ale ok, trzeba się było z tym liczyć. Szkoda że niema jakiegoś filmu, nagrania które wprowadzałoby graczy w historię. W środku, jak to w skrzyni, brak efektów WOW. Masa różnych znaków i kilka fantów znalezionych w skrzyni. Po kilku minutach namysłu i wymian spostrzeżeń ruszyliśmy. Niestety po kilku zagadkach gra się skończyła ponieważ jedno z rozwiązań jest tak mało widoczne że ciężko je dostrzec w widnym pomieszczeniu, nie mówiąc o ciemnej skrzyni :( Pomimo podpowiedzi, gra zakończyła się na tym etapie bo ciężko rozwiązać coś, czego się nie widzi :( Proponowałbym pomyśleć o dołożeniu do ekwipunku lewej skrzyni czegoś co pomoże prawidłowo rozczytać jedno z rozwiązań...

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Bardzo trudny