janigrz
 • Escape room Muzeum okultyzmu Państwa Warren

  Muzeum okultyzmu Państwa Warren
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 81 - Okultyzm

  10.07.2019 | data wizyty: 04.07.2019

  Tak, tak, tak! Pokój kompletny. Zagadki zgrabnie wpasowanevw fabułę pokoju. Wszystko trzyma się "kupy", nie znajdziemy tam elementów wystroju ani zagadek z czapy :) Właściciele to oczywiście warszawski TOP - kto zna ten wie!! :) Ja osobiście liczyłem na troszkę więcej strachu w trakcie, ale to mocno subiektywne bo niezwykle lubie pokoje z nutą grozy przez całą rozgrywkę.

 • Escape room ULTIMATUM: Live or Die.. Make Your choice

  ULTIMATUM: Live or Die.. Make Your choice
  House Escape
  Warszawa

  No. 80 - Jigsaw

  10.07.2019 | data wizyty: 18.06.2019

  W pokoju jest sporo elektroniko co powinno ucieszyć miłośników tego typu rozwiązań. Jest czas wyboru i późniejszych konsekwencji. Jest element zaskoczenia i za to duży plus :)
  Jeszcze większy plus za obsługę i za mistrza gry który buduje klimat i atmosferę!! Świetna zabawa, w klimacie innym niż większości pokoi. Zabrakło mi troszkę poczucia lęku i strachu oraz więcej ER w ER ;) Nie mniej jednak wyjście bardzo na plus.

 • Escape room Maniak. Zabawmy się

  Maniak. Zabawmy się
  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
  Warszawa

  No. 79 - GAME OVER

  10.07.2019 | data wizyty: 08.06.2019

  Na wstępie powiem że bardzo mi przykro że opinia jest taka a nie inna, bo wybierając się do Game Over liczyliśmy na 2 świetne pokoje. Niestety na oczekiwaniach się skończyło. A szkoda, wielka szkoda bo pokoje które odwiedziśmy mają duży potencjał. Maniak rozpoczyna się zgodnie z oczekiwaniami. Jest mroczno, strasznie - tak jak miało być. Niestety pokój "naładowany" kłódkami, wszędzie ich pełno. Nie zawsze są złe, ale kłódka na kłódce to nie najlepsze rozwiązanie. Szczególnie moment gdy masz odpowiedź a nie wiesz do której jest kłódki...

  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

  Odpowiedź GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

  Dziękujemy za grę w naszym pokoju. Zasadniczo nie komentujemy opinii, gdyż każdy ma prawo do subiektywnej oceny wszystkiego. W tym jednak przypadku padło zdanie o liczbie kłódek oraz o tym, że mając rozwiązanie nie wiadomo, do której kłódki je zastosować.
  Na 16 zagadek rozłożonych na 35m2 powierzchni 7 jest z kłódkami. Jeżeli znana jest odpowiedź, to nie ma możliwości pomylenia albo zgadywania kłódki, bo kłódka jest albo 3 albo 4 cyfrowa albo na klucz a kolejnych kłódek (o takich samych parametrach) w momencie posiadania kodu albo klucza do kłódki gracze nie widzą.
  Pozdrawiamy
  Zespół Salonu GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

 • Escape room Kuba Rozpruwacz

  Kuba Rozpruwacz
  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
  Warszawa

  No. 78 - GAME OVER

  10.07.2019 | data wizyty: 08.06.2019

  Na wstępie powiem że bardzo mi przykro że opinia jest taka a nie inna, bo wybierając się do Game Over liczyliśmy na 2 świetne pokoje. Niestety na oczekiwaniach się skończyło. A szkoda, wielka szkoda bo pokoje które odwiedziśmy mają duży potencjał. P
  Kuba rozpruwacz zaczyna się zgodnie z oczekiwaniami, jest klimat, jest wystrój ( tu kawał dobrej roboty). Niestety druga część pokoju już nie tak dobra. Pojawiła się pimyłka przy układaniu pokoju więc jednej z zagadek nie mogliśmy rozwiązać samodzielnie. Inna zagadka do rozwiązania metodą prób i błędów a chyba nie o to w ER chodzi.

  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

  Odpowiedź GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

  Dziękujemy za grę w naszym pokoju. Zasadniczo nie komentujemy opinii, gdyż każdy ma prawo do subiektywnej oceny wszystkiego. W tym jednak przypadku padło zdanie, że jedna z zagadek rozwiązywana była metodą prób i błędów. Oczywiście każdą zagadkę można tak próbować rozwiązać ale zapewniamy, że do każdej naszej zagadki istnieje rozwiązanie, które taką metodę wyklucza.
  Za błędne złożenie jednej z zagadek oczywiście przepraszamy.
  Pozdrawiamy
  Zespół Salonu GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  No. 77 - Atos, Portos i Aramis

  10.07.2019 | data wizyty: 04.06.2019

  Byliśmy, widzieliśmy...
  Pomimo że to jeden z nowszych pokoi w Warszawie to nie czułem w żadnym momenci3 efektu WOW. Jest to 6 pokój w naszej kolekcji od Room escape, ale niestety najmniej przypadł nam do gustu. Może obraz trochę zakrzywiony po wcześniejszej wizycie w Olimpie (który moim zdaniem powinien być w top3 Warszawy). Jedna z zagadek moim skromnym zdaniem nie pasuje kompletnie do pokoju, zarówno tematycznie, wskazówki jak i rzeczy których należy tam wykorzyatać są jakby nie z tego miejsca.

 • Escape room Polski Skarbiec

  Polski Skarbiec
  FunEscape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 76 - skok na skarbiec

  30.05.2019 | data wizyty: 28.05.2019

  Bardzo sympatyczny pokój. Niestandardowy początek dobrze wprowadza w grę. Gra toczy się w prawdziwym skarbcu.
  W pokoju znaleźć można bardzo ciekawą zagadkę, prostą ale wcześniej czegoś tego typu nie mieliśmy okazji przerabiać. W pewnym momencie można się delikatnie zmęczyć ;)

 • Escape room Zaginiona

  Zaginiona
  FunEscape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 75 - Zaginiona

  30.05.2019 | data wizyty: 26.05.2019

  Początek pokoju robi spore wrażenie... Dobra pozycja dla lubiących mroczne klimaty i nutkę strachu :)
  Co prawda z czasem człowiek przyzwyczaja się do towarzyszącemu lęku ale po drodze można natknąć się na pewne niespodzianki. Pokój odwiedziliśmy w 2 osoby, nie za dużo, nie za mało - tak w sam raz.

 • Escape room Tajemnica starej kamienicy

  Tajemnica starej kamienicy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  No. 74 - W Starej, Praskiej kamienicy

  28.05.2019 | data wizyty: 19.05.2019

  Na pokój czekaliśmy od dawna, a może nawet od bardzo dawna :) Po bardzo pozytywnych wspomnieniach z czarownicy i miejsca zabójstwa naturalne było odwiedzenie kamienicy w pierwszej możliwej okazji :)
  A teraz o samym pokoju.
  W pokoju byliśmy w 3 osoby, ze średnim doświadczeniem od 20 do 80 er. Wychodząc mieliśmy mieszane uczucia (ale tylko w pozytywnym znaczeniu). Mianowicie dlatego że zrobiliśmy go w 26 minut a po prostu chciałoby się w nim być dłużej. Pokój dla grup ze średnim doświadczeniem określiłbym jako łatwy, ale oczywiście warto zmierzyć się z pozostawionymi tam zagadkami.
  Obsługa - ściasły TOP :)

 • Escape room Muzeum

  Muzeum
  Room Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  No. 73 - Muzealna przygoda

  28.05.2019 | data wizyty: 16.05.2019

  Pokój bardzo klimatyczny, z dbałością o dopasowanie zagadek do fabuły. Jest trochę ciekawostek więc doświadczone grupy także znajdą tu coś dla siebie. Pokój odwiedziliśmy w 2 osoby i to grupa w zupełności wystarczająca. W dużej ekipie mogłoby być tłoczno.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  No. 72 - Młodzi Bogowie

  20.05.2019 | data wizyty: 22.04.2019

  Olimp nie wątpliwie ma w sobie to "coś". Wszystkie zagadki spójne z klimatem gry. Jest też element zaskoczenia a w dzisiejszych czasach z tym coraz trudniej :) Napewno pokój aspirujący do bardzo wysokich miejsc w rankingu Warszawskich ER.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8