Karolina S. 41
 • Escape room Xpedycja

  Xpedycja
  Portal Escape Games
  Łódź

  Kosmiczna zabawa

  07.07.2019 | data wizyty: 06.07.2019

  Pokój super! Klimatyczny, nietuzinkowy, bardzo przyjemny. Zagadki spójne i ciekawe. Z niewielką podpowiedzią wyszliśmy przed czasem. Pokój naprawdę warty polecenia :)

 • Escape room Absurdy prl-u

  Absurdy prl-u
  Mysterious Room
  Łódź

  Troszkę mało

  18.05.2019 | data wizyty: 17.05.2019

  Pokój klimatyczny, dosyć ciekawy. Nie jest "kłódkowy", co na pewno jest plusem. Natomiast odczuwam niedosyt zagadek. Mimo że były bardzo ciekawe, to było ich bardzo mało. Pokój naprawdę łatwy, wyszliśmy z niego po około pół godzinie, także idealny dla początkujących.

 • Escape room Ostatnia Stacja

  Ostatnia Stacja
  Portal Escape Games
  Łódź

  Bombowe metro

  27.04.2019 | data wizyty: 27.04.2019

  Pokój kupił mnie totalnie swoim wystrojem! Chyba żaden inny odwiedzony przeze mnie pokój nie oddawał tak bardzo klimatu fabuły! Jeśli chodzi zaś o zagadki, to jest ich zdecydowanie mniej niż w innych pokojach Portalu i nie należą do najtrudniejszych, choć niektóre są ciekawe. No i są głównie kłódki, więc jeśli ktoś lubi kłódkowe pokoje, to ten jest w sam raz. My trafiliśmy też na małą usterkę techniczną, ale mimo wszystko pokój był ok :)

 • Escape room Bon Appetit

  Bon Appetit
  Portal Escape Games
  Łódź

  Hell's kitchen!

  13.04.2019 | data wizyty: 13.04.2019

  Pokój rewelacja! Mrocznie, kreatywnie i zaskakująco. Zagadki ciekawe, przemyślane i niebanalne. Mimo kilku usterek technicznych i tak mieliśmy super frajdę z tego pokoju! Naprawdę warto!

 • Escape room Inferno

  Inferno
  Portal Escape Games
  Łódź

  Piekielnie dobra zabawa

  29.03.2019 | data wizyty: 29.03.2019

  Bardzo ciekawy pokój z wieloma świetnymi choć trudnymi zagadkami. Wystrój bardzo oddaje klimat. Naprawdę godny polecenia, ale dla początkujących grup może stanowić problem. Sami go mieliśmy, a nie jeden pokój już zwiedziliśmy. Ogólnie pokój jest naprawdę rewelacyjny, ale pare zagadek za bardzo się na siebie nakłada i to może mocno zmylić. Jedynym minusem chyba jest czas. 60min wydaje mi się odrobinkę za mało na taką liczbę zagadek. Jednak ogólna ocena bardzo na plus! :)

 • Escape room Alcatraz

  Alcatraz
  Twierdza Pełna Szyfrów Łódź
  Łódź

  Mega!

  01.03.2019 | data wizyty: 01.03.2019

  Bardzo fajny, ciekawy pokój! Zagadki niebanalne, parę zręcznościowych zadań i ciekawa tematyka. Trochę się pogubiliśmy po drodze przez niedogadanie między sobą, ale dzięki odrobinie doliczonego czasu udało nam się wyjść :) potrzebowaliśmy również podpowiedzi, ale w przeciwieństwie do innych pokoi nie była ona podana na tacy, tylko również trzeba było nad nią się zastanowić, co jak dla mnie jest ogromnym atutem! Naprawdę polecam odwiedzić ten pokój!

 • Escape room Quadrum

  Quadrum
  Portal Escape Games
  Łódź

  Nie dla każdego :)

  27.01.2019 | data wizyty: 25.01.2019

  To był nasz pierwszy pokój w Portalu, ale tematyka chyba nie do końca nam podeszła. Mimo że mamy za sobą kilkanaście pokoi, z których w większości wychodziliśmy bez problemu, to ten nas pokonał. Być może przez to, że początek nas nieźle zakołował i nie potrafiliśmy się wstrzelić w ten sposób myślenia ;) Troszkę nas odrzuciły techniczne sprawy, ponieważ jedno zadanie wykonywaliśmy w ten sam sposób (prawidłowy) kilkukrotnie i dopiero za którymś razem zaskoczyło, a drugie nie zaskoczyło w ogóle (również mimo prawidłowego wykonania). Niemniej jednak jeśli ktoś lubi taką abstrakcyjną tematykę, to na pewno powinien ten pokój odwiedzić, bo sama organizacja i wystrój pokoju są naprawdę fajne :) Jeśli chodzi o obsługę, to jak najbardziej na plus :)

 • Escape room Motel "Brzask"

  Motel "Brzask"
  ZAGWOZDKA
  Łódź

  Z dużej chmury mały deszcz

  07.12.2018 | data wizyty: 07.12.2018

  Czytając komentarze, spodziewaliśmy się wielkiego wow. Rzeczywistość nas jednak rozczarowała. Pokój był ok... Ale nie jakiś powalający. Klimat grozy był w porządku, jednak jeśli chodzi o zagadki, to szczerze mówiąc niezbyt ciekawe. Niektóre trafiały się fajne, ale głównie większość sprowadzała się do cyferek. Da się wyjść przed czasem.

 • Escape room Redrum

  Redrum
  ExitRoom ™
  Łódź

  Mało lśnienia w Lśnieniu

  11.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Pokój był niezły... ale nie fenomenalny. Nie było wiele powiązań z książką lub filmem i nie czułam klimatu Lśnienia, na który jednak się nastawiłam. Jednak gdyby Lśnienie nie było tematem przewodnim, to sam w sobie pokój był ok. Jeśli chodzi o zagadki, to nie były trudne, za to było mnóstwo kłódek, jedna na drugiej. Minusem było to, że dwie kłódki nie były chyba domknięte i otworzyliśmy je bez żadnego rozwiązania zagadki. Cała reszta też ok, jednak liczyłam na coś więcej. Da się wyjść spokojnie przed czasem.

 • Escape room Laboratorium Dextera

  Laboratorium Dextera
  OtoPokojeZagadek
  Łódź

  W laboratorium...

  26.10.2018 | data wizyty: 25.10.2018

  ... jest po prostu rewelacyjnie! Świetnie urządzony pokój, z wieloma naprawdę ciekawymi zagadkami. Jeden z lepszych pokoi w Łodzi. Mocno czuć klimat, zagadki niebanalne. Dodatkowo przesympatyczna obsługa. Naprawdę warto!

Zobacz więcej opinii: 1 2