Anastazja A.

Anastazja A.

Hej, jestem Anastazja A.. Mam na swoim koncie 3 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

3 Odwiedzone

0 Planowane

Podróżnik

39 Punkty

25
39 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Rozbitkowie w dżungli
Rozbitkowie w dżungli

Zagadki które nie działają

06.02.2020 | data wizyty: 01.02.2020

Wiarygodna opinia

Anastazja A. 3 opinie

W pokoju były zagadki które nie były włączone do gry bo nie działały. Zagadki te nie były w żaden sposób oznaczone, więc dużo czasu straciliśmy zastanawiając jak je rozwiązać. Dodatkowo zamiast podpowiedzi na ekranie, lub przez głośnik trzeba było używać walkie-talkie- które nie działało należnie - bateria siadła i Pani z recepcji miała przyjść do nas do pokoju żeby patrzeć co robimy i móc podpowiedzieć. Negatywne doświadczenie - kiedy w końcu ostatnia zagadka była podołana, nic nie wskazało na to że to jest koniec gry. Pokój mógłby być bardzo fajny, ale potrzebuję odnowienia, więc na razie zamiast frajdy była sama frustracja.

Ocena ogólna: 3/10

Obsługa: 3/10

Klimat: 4/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy Zagadkownia

Witamy. Bardzo nam przykro w związku z opisaną przez Panią sytuacją. Czy moglibyśmy prosić o napisanie nam w mailu (kontakt@zagadkownia.pl), które dokładnie zagadki nie działały? Wszystkie zagadki zostały sprawdzone i są sprawne, więc chcielibyśmy dowiedzieć się gdzie leży problem. Pozdrawiamy

Escape room Złoto nazistów
Złoto nazistów

Fajny pokój

09.11.2017 | data wizyty: 08.11.2017

Wiarygodna opinia

Anastazja A. 3 opinie

Polecam ten pokój. Jedyna uwaga - jedna z zagadek na samym początku gry nie zadziałał, nawet po jej poprawnemu rozwiązywaniu. Musieliśmy rozwiązać ją od początku, jeszcze raz powtórzyć odpowiednią kombinację, żeby mechanizm zadziałał. Poza tym świetny pokój :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Dom mordercy
Dom mordercy

Uwaga - kontent drastyczny!

09.11.2017 | data wizyty: 07.11.2017

Wiarygodna opinia

Anastazja A. 3 opinie

Generalnie same zagadki w pokoju były OK. Przerażające natomiast było wystrojenie pokoju. W pokoju było dużo kontentu drastycznego, pokazującego różne zabójstwa kompletnie bez cenzury. Rozumiem, że własnie taki był zamysł, żeby pokój straszył oraz obrzydzał, utrudniając rozwiązywanie zagadek. Ale o takich rzeczach warto pisać w opisie pokoju!!!! To, że pokój nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży czy osób do 16 lat wcale nie ostrzega przed tym co naprawdę czeka w pokoju. W dwóch słowach, po tym pokoju apetyt znika na długo, uważam, że organizatorzy muszą uprzedzać klientów o takie rzeczy. Nie polecam tego pokoju...

Ocena ogólna: 2/10

Obsługa: 2/10

Klimat: 1/10

Poziom trudności: Średni