Jakub Z. 9
 • Escape room Nuklearna Pułapka

  Nuklearna Pułapka
  Locked UP
  Kraków

  KABOOM

  14.04.2019 | data wizyty: 13.04.2019

  Pokój bardzo przyjemny. Przeszliśmy przez niego bez większych problemów i w bardzo dobrym czasie. Aż chyba za dobrym, bo w pewnym momencie jak uzyskaliśmy możliwość ukończenia to mówiliśmy sobie "Raczej to jeszcze nie koniec, bo za szybko". Na początku mieliśmy też pewien mankament techniczny - ale to wiadomo, zdarza się - złośliwość rzeczy martwych :D Nie zepsuło nam to odbioru całości. Jednak zdecydowanie najlepszą częścią pokoju była miła obsługa.

 • Escape room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Do stu tysięcy beczek!

  26.03.2019 | data wizyty: 25.03.2019

  Firma zdecydowanie dba o wyjątkowy klimat swoich pokoi. Byliśmy już w każdym pokoju na ulicy Piekarskiej i każdy zachwycał pod względem dekoracji, muzyki, klimatu. Mieliśmy lekki problem z - jak stwierdziliśmy później - najprostszymi zagadkami, by te trudniejsze rozwiązać dość sprawnie, ale często tak bywa, że człowiek za bardzo kombinuje w paru momentach! Polecam bardzo zarówno pokój, jak i firmę oraz obsługę!

 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Niepowtarzalny klimat

  18.03.2019 | data wizyty: 17.03.2019

  Świetny pokój, świetna obsługa. Klimat w pokoju był genialny. Wystrój prawdopodobnie najlepszy z wszystkich ER, w których do tej pory byliśmy (a to już był 18-ty w samym Krakowie). Zagadki bardzo fajne, nieoczywiste. Mechanizmy świetne. Pokój uważany za jeden z trudniejszych, ale nam się udało w 3 osoby wyjść w czasie praktycznie bez podpowiedzi i w pełni usatysfakcjonowani! Polecamy każdemu. Nie widzę szans, by się nie spodobało.

 • Escape room Doktor Dżumy (STEAMPUNK)

  Doktor Dżumy (STEAMPUNK)
  "Funny Will" Kraków
  Kraków

  Dżuma nas nie pokonała!

  21.01.2019 | data wizyty: 20.01.2019

  Pokój naprawdę fantastyczny. Udało nam się wyjść w czasie, choć pokój na pewno jeden z trudniejszych w jakich byliśmy do tej pory. Zagadki bardzo logiczne, rozwiązania innowacyjne. Wyróżnia się spośród innych ER. Niepowtarzalny klimat! Polecam wszystkim ten pokoik jak i bardzo miłą obsługę.

 • Escape room Uprowadzona

  Uprowadzona
  kryptotex.pl
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Oj Matylda...

  01.11.2018 | data wizyty: 30.10.2018

  Polecam! Pokój bardzo fajny. Idealny na dwie osoby. Nadaje się zarówno dla początkujących jak i bardziej doświadczonych grup. Niech Was nie przeraża ostrzeżenie przed klaustrofobią - dacie radę :D Byłem z osobą co ma tę przypadłość i się genialnie bawiła! Klimat ciekawy. Idealnie oddane realia studenckiego mieszkania. Byłem w pokojach z dużo większym WOW stąd "tylko" 9/10, ale polecam każdemu odwiedzić (:

 • Escape room Night Club

  Night Club
  Come Come
  Kraków

  Oryginalnie, ciekawie, podniecająco!

  22.10.2018 | data wizyty: 21.10.2018

  Świetny pokój! Bardzo nietypowa tematyka, nieporównywalna z innymi Escape Roomami, ale niech to nikogo nie odstrasza! Byliśmy ekipą, która nie lubi chodzenia po klubach i woli domowe zacisze, a mimo to pokój nam się mega podobał! Mega ciekawe mechanizmy, bardzo duża interaktywność pokoju. Nie było ani za trudno, ani za łatwo - idealny balans. Polecam!

 • Escape room Plugawy HOTel

  Plugawy HOTel
  Lock House
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Plugawo as hell!

  09.10.2018 | data wizyty: 08.10.2018

  Świetny pokój, masa innowacyjnych rozwiązań i ciekawych mechanizmów jakich nie spotkaliśmy nigdy wcześniej. Szczerze powiem, że był to nasz 14 ER i byliśmy w prawie każdym już, który jest wyżej w rankingu ogólnym od tego, ale ten najbardziej nas kupił. Polecam wszystkim!

 • Escape room Tajemnica Hrabiego Cromwell'a

  Tajemnica Hrabiego Cromwell'a
  It's a Trap
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Dzięki wujku!

  16.09.2018 | data wizyty: 16.09.2018

  Pokój mega klimatyczny, zagadki ciekawe, oryginalny system dawania podpowiedzi. Mega fajny wystrój! Wszyscy wyszli mega zadowoleni. Byliśmy z moją mamą, która była pierwszy raz w ER z okazji imienin i bawiła się przednio. Pokój oznaczony jest jako początkujący, ale uważam, że zagadki trzymały poziom i dla nas jako już średnio-doświadczonych ERowców w dwóch miejscach sprawiły problem. Polecam każdemu!

 • Escape room Escape DaVinci

  Escape DaVinci
  WydostanSie Escape Rooms
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Przechytrzyli Leonardo!

  02.09.2018 | data wizyty: 01.09.2018

  Świetny pokój, zasłużone miejsce w rankingu! Dużo ciekawych rozwiązań mechanicznych. Klimat cudny! Polecam wszystkim

 • Escape room Skazani

  Skazani
  kryptotex.pl
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Shawshank zdobyte!

  20.08.2018 | data wizyty: 19.08.2018

  Świetny pokój z ogromną ilością nawiązań do filmu! Nie są one kluczowe do rozwiązania zagadek, więc jedynie fanom tego dzieła sztuki dodają smaczku ;) Mega fajny klimacik, zagadki stosunkowo proste, ale mimo wszystko trzeba ruszyć trochę główką w paru momentach. Obsługa też na plus! Polecam wszystkim, zarówno początkującym grupom, jak i zaawansowanym, którym też nie będzie się nudziło.

Zobacz więcej opinii: 1 2