Iza Z.
 • Escape room Łowca Głów

  Łowca Głów
  Amazeing
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Numer 1 w stolicy? Srsly?

  09.02.2019 | data wizyty: 25.11.2018

  Zagadki ok, ale co do wystroju, wykończenia i rekwizytów mam wrażenie, że Amazeing zatrzymało się parę dobrych lat temu. Pokój owszem nie należy do najłatwiejszych i odczuwa się po wyjściu z niego, że zrobiło się kawał dobrej roboty, jednak cała reszta pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że potencjał jest duży, ale wykonanie po prostu słabe. Zdecydowanie poniżej średniej jeśli chodzi o całą polską czołówkę ER.

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Uwaga na głowę!

  09.02.2019 | data wizyty: 09.02.2019

  Baaardzo przyjemny pokój. Maze in Mind po raz kolejny (po Chatce Czarownicy) pokazało, że jak chce - to potrafi.
  A co potrafi? Zdecydowanie przenieść Cię do świata w którym odbywa się rozgrywka. Pokój jest zaskakujący, logiczny, przyjemny, nieco łatwy, ale mnogość przeróżnych zagadek sprawia, że pomimo dosyć szybkiego przejścia bawiliśmy się przednio. Czekamy na kolejne projekty!
  Lisek wymiata ;)

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Tajemnice gąszczu

  17.11.2018 | data wizyty: 08.09.2018

  Do Gąszczu Tajemnic wybraliśmy się spontanicznie z marszu (chętni kolejnych ER doświadczeń). Pokój naszpikowany elektroniką, ciekawe zagadki, jednak wystrój pokoju pozostawia wiele do życzenia. Wyszliśmy z małym niedosytem, jednak z ciekawości damy szanse Tunelom, oby te nas nie rozczarowały!

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Warto odwiedzić

  10.11.2018 | data wizyty: 20.03.2018

  To zdecydowanie jeden z lepszych ER na Wrocławskiej mapie. Świetny klimat, niespotykane zagadki, a to wszystko w klimacie zbrodni. Polecam!

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Klasyka horroru

  10.11.2018 | data wizyty: 30.06.2018

  Fabularna petarda! Wystrój jak i cała rozgrywka doskonale siedzą w klimacie horroru. Pokój bardzo analityczny, mnóstwo ciekawy zagadek i rozwiązań. Zdecydowanie nie można się nudzić. Polecamy jako punkt obowiązkowy dla fanów ciężkiego klimatu!

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Kinowe wesele!

  10.11.2018 | data wizyty: 06.05.2018

  Historie z serii książek Niefortunnych Zdarzeń jakoś nigdy nie przypadły mi do gustu - do tego momentu!
  Muszę przyznać, że właściciele są niesamowitymi szczęściarzami mając do dyspozycji taki obiekt - co więcej, są w stanie go świetnie wykorzystać! Z pokoju wyszliśmy zachwyceni, bawiąc się rewelacyjnie. Zagadki nie były banalne, a wymagające na tyle, że po opuszczeniu pokoju byliśmy bardzo usatysfakcjonowani. Koniec historii zrobił na nas ogromne wrażenie. To zdecydowanie jeden z ciekawszych pokoi na mapie Polski. Zdecydowanie warto tu przyjechać!

 • Escape room Łowcy snów

  Łowcy snów
  HURRY UP
  Bielsko-Biała

  Abstrakcyjnie senny

  10.11.2018 | data wizyty: 10.05.2018

  Warto odwiedzić, ale tylko przy okazji. Spodobał nam się początek rozgrywki, a także pierwsze spotkanie z zagadkami [spoiler]. Jednak jak na nr1 w Bielsku-Białej małe rozczarowanie... Polecamy mało doświadczonym ekipom dla których są to początki z ER.

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Charlie, Charlie...

  10.11.2018 | data wizyty: 12.06.2018

  Zachęceni sukcesem poprzedniego pokoju LOFTescape (polecamy z całego serca Morderstwo w Orient Ekspresie!) udaliśmy się tym razem do Fabryki Czekolady - i była to wizyta iście smakowita. Cudowna zabawa, przepełniona miłością do słodyczy, jednak nie dajcie się zwieźć - zło czycha tuż za rogiem! Przyjemna rozgrywka po której zdecydowanie będziesz miał wysoki poziom cukru i satysfakcji we krwi. Polecamy!

 • Escape room Gabinet Dyrektora Cyrku II

  Gabinet Dyrektora Cyrku II
  Pokoje Zagadek Escepcja
  Katowice

  Cyrkowa sztu(cz)ka!

  10.11.2018 | data wizyty: 04.11.2018

  Escepcja to punkt na mapie Śląska do którego zawsze wracamy z ochotą - tym samym nie mogliśmy odpuścić wizyty w odświeżonym Gabinecie Dyrektora Cyrku. Jak to w Cyrku zwykle bywa bawiliśmy się pierwszorzędnie. Spora ilość zagadek w tym miejscu sprawia, że ten ER to doskonałe miejsce dla większych grup, którym po wyjściu nie braknie doznania satysfakcji. Jak to w Escepcji zwykle bywa - warto postawić na współpracę, gdyż przy tej ilości łamigłówek łatwo można coś przeoczyć. Kłódki, manuale, mechanizmy - znajdziesz tam wszystko czego Ci potrzeba, a cała rozgrywka toczy się w wesołej aranżacji.
  Jeśli chcesz- jest to jeden z tych pokoi do którego śmiało możesz zabrać także dzieciaki - doskonale się odnajdą we wnętrzu pełnym cyrkowych rekwizytów. Jednak ostrzegamy - pokój nie jest dziecinnie prosty - kto wie, może i Ciebie porwie historia Kobiety z Brodą...
  Tym samym pozdrawiamy właściciela, który zawsze starannie wprowadza nas w klimat pokoju, a po rozgrywce możemy liczyć na kilka chwil wymiany doświadczeń oraz opinii. Czekamy na kolejne projekty i tym samym okazję do spotkania!

 • Escape room Świątynia Zagłady

  Świątynia Zagłady
  Open The Lock
  Gliwice

  Opinia archiwalna

  Grobowiec Zagłady

  10.11.2018 | data wizyty: 09.09.2018

  Świetny wystrój doskonale oddający klimat pokoju, widać dbałość w każdym szczególe. Różnorodność zagadek oraz rozbudowanie pomieszczeń sprawiają, że jako grupa na pewno nie będziemy się nudzić. Można powiedzieć, że dosłownie przenosimy się w starożytne czasy.
  Muszę przyznać, że dotychczas Open The Lock niczym nas nie porwało, jednak ich najnowszy pokój pokazuje, że firma dobrze się rozwija i tym samym Świątynia Zagłady staje się ich nie tylko najnowszym, ale i najlepszym z pokoi. Zdecydowanie polecam!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5