piceeeek
 • Escape room Manewry Kartelu

  Manewry Kartelu
  Find a Way
  Poznań

  Dobry klimat i zagadki

  27.03.2019 | data wizyty: 10.03.2019

  Twórcy pokoju postarali się, aby w pokoju było czuć klimat kryjówki narkotykowej. Widzowie serialu Narcos na pewno będą mieli frajdę. Zagadki są ciekawe, niebanalne i do tego dobrze nawiązują do fabuły. Obsługa bardzo miła i kontaktowa.

 • Escape room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Przyjemnie i bezpiecznie

  11.03.2019 | data wizyty: 04.03.2019

  Na wstępie napiszę, że sam w domu chciałbym mieć chociaż połowę zabezpieczeń przeciwpożarowych i środków ewakuacyjnych co w Jaskini Hazardu. W czasie gry nawet przez sekundę nie przeszło mi przez myśl, że może się coś stać. Sam pokój oferuje wiele zagadek o zróżnicowanym stopniu trudności. Znajdziemy tutaj wiele mechanizmów oraz miejsc, gdzie należy popisać się spostrzegawczością. Fabuła oraz wprowadzenie do gry są spójne i sensowne. Wystrój miejscami można by poprawić, ale jak na pierwszy pokój tej firmy jest naprawdę nieźle. Ponadto w mojej karierze Escape Roomowej nie spotkałem się jeszcze z tak miłą i przyjazną obsługą - szkoda, że można dać maksymalnie tylko 10 punktów w tej kwestii.

 • Escape room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Niesamowite doznania gwarantowane

  05.03.2019 | data wizyty: 02.03.2019

  Zacznę od tego, że gdyby się dało, to za klimat pokoju dałbym 11/10, albo i nawet 12/10. Rzadko kiedy Escape Room tak bardzo zachwyca w tej kwestii. Wszystko w środku jest dopracowane w niemal najmniejszych możliwych szczegółach. Momentami trzeba się powstrzymywać od podziwiania dekoracji i aranżacji, bo ucieka nam czas potrzebny na rozwiązywanie zagadek. Zagadki jak na Time4Secrets przystało trzymają się kupy i są pomysłowe. Rozwiązywanie ich daje satysfakcję, zaś ich zróżnicowanie pod względem typów zadania do wykonania nie pozwala się nudzić. Jeżeli ktoś się zastanawia jaki pokój teraz odwiedzić, a w Krwawym Baronie jeszcze nie był, to już nie musi się zastanawiać.

 • Escape room Backstage

  Backstage
  Escape 132
  Poznań

  Klimatycznie muzycznie

  05.03.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Pokój cieszy oczy i uszy niespotykanym muzycznym klimatem. W środku czeka nas trochę kłódek, trochę szyfrów i trochę mechanizmów. Każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie.

 • Escape room Kolekcjoner

  Kolekcjoner
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Mrocznie i interesująco

  19.02.2019 | data wizyty: 10.02.2019

  W tym pokoju spotkał mnie jeden z najlepiej stworzonych klimatów z moich dotychczasowych przygód w ER. Wystrój jest świetny, próżno tu szukać tandety. Duże słowa uznania dla właścicieli za to. Zagadki są ciekawe z dobrym balansem pomiędzy mechanizmami, szyframi i kłódkami. Fabuła wciąga. Pozycja zdecydowanie warta odwiedzenia w Poznaniu.

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Nie lada gratka dla miłośników IIWŚ

  04.02.2019 | data wizyty: 27.01.2019

  W pokoju zastanie nas świetny klimat, który jest budowany nie tylko faktem, iż znajdujemy się w prawdziwym bunkrze z tamtego okresu. Zagadki w większości szyfrowe, wymagają wytężenia szarych komórek i pokombinowania czasem niczym detektyw. Niemniej jednak znajdziemy tutaj też trochę zadań manualnych. Scenariusz pokoju miło zaskakuje.

 • Escape room Dom pogrzebowy

  Dom pogrzebowy
  Fun4Brain
  Poznań

  Poziom utrzymany

  21.01.2019 | data wizyty: 15.01.2019

  Moją opinię zacznę od tego, że jeżeli ktoś był już w Sekrecie Dziadka to wchodząc do Domu Pogrzebowego na pewno się nie zawiedzie. Obsługa jak zawsze miła, kompetentna i kontaktowa. Zagadki w pokoju dają wiele satysfakcji, zaś wykonanie elementów i mechanizmów stoi na najwyższym poziomie. Cieszy też fakt, że w pokoju można zaznać lekkiego dreszczyku. Pozycja obowiązkowa na mapie Poznania.

 • Escape room Da Vinci

  Da Vinci
  Key To Be Free
  Poznań

  Myśl jak Da Vinci

  21.01.2019 | data wizyty: 05.01.2019

  Pokój ucieszy uczestników zróżnicowaniem zagadek i mechanizmów. Wykonanie elementów oraz dekoracje są na wysokim poziomie, co świetnie buduje klimat. Nie zauważyłem niczego w tym pokoju, co by było niespójne lub nielogiczne.

 • Escape room Dzieciństwo - nigdy nie dorosnę

  Dzieciństwo - nigdy nie dorosnę
  ROOMBREAKER
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Masa zabawek i masa roboty

  29.08.2018 | data wizyty: 26.08.2018

  Można powiedzieć, że pokój jest podstępny! Zachęca do zabawy i ciągle odwraca uwagę od zagadek. Kiedy już uda nam się skupić na zadaniach to mają one sens i do tego są dobrze podparte tematyką pokoju. Spotkamy tutaj kilka mechanizmów jak i tradycyjnych kłódek. Klimat jak w świetlicy lub pokoju zabaw, więc nie dajcie się zwieść logiem pokoju.

 • Escape room Lochy Królewskiej Przystani

  Lochy Królewskiej Przystani
  Zakluczeni.pl
  Poznań

  Świetna przygoda w świecie fantasy

  22.08.2018 | data wizyty: 21.08.2018

  Pokój zachwyca wystrojem i klimatem. Miłośnicy serii książek, do której on nawiązuje z pewnością będą tym bardziej zachwyceni. W środku czekają nas zróżnicowane zagadki wymagające zarówno spostrzegawczości, intelektu jak i zdolności manualnych. Wprowadzenie do pokoju oraz możliwości współpracy graczy też zasługują na dużą pochwałę. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4