Dotka17
 • Escape room Backstage

  Backstage
  Escape 132
  Poznań

  Gratka dla fanów rocka

  03.04.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Wyjątkowy pokój, w którym można dobrze się bawić. Ciekawy klimat muzyczny, który przypadnie do gustu wszystkim fanom mocniejszych brzmień. Zagadki ciekawe, logiczne, mocno osadzone w tematyce pokoju. Obsługa miła.

 • Escape room Kolekcjoner

  Kolekcjoner
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Aż chce się krzyczeć...

  02.04.2019 | data wizyty: 10.02.2019

  Escape room niesamowicie klimatyczny! Czuć grozę i strach od pierwszych chwil gry. Mimo upływu czasu, pokój ten nadal może konkurować z nowymi pokojami, które powstają w Poznaniu. Profesjonalnie zrobiony wystrój (brak tandety, która często charakteryzuje straszne pokoje), bardzo spójny i ciekawy. Zagadki w pokoju są pomysłowe, logiczne i nie da sie przy nich nudzić. Poziom strachu w Kolekcjonerze jest idealny (osobiście nie przepadam za pokojami, które równie dobrze mogłyby być domami strachów, a idea escape roomu schodzi na drugi plan, tutaj na szczęście czegoś takiego nie doświadczyłam :) ). Dobry system podpowiedzi, idealnie wpasowujący się w klimat pokoju.

  Obsługa miła, rozmowna. Escape room, w którym czuliśmy się bezpiecznie. Widać było, że włożono w nim dużo pracy jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa graczom.

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Podróż do czasów wojny

  02.04.2019 | data wizyty: 27.01.2019

  Pokój, w którym jest co robić. Gracze mogą się w nim cofnąć w czasie do lat II Wojny Światowej. Mnogość rekwizytów i dekoracji buduje super klimat. Pokój wymagający, ale przyjemny. Fabuła pokoju wydaje się być spójna i ciekawa, a kolejne minuty w escape roomie dają satysfakcję rozwiązywania kolejnych zagadek i wnikania w historię Zaginionego Oficera. Na plus zasługuje jeden element w końcowym etapie gry, z którym nigdy wcześniej się nie spotkałam. Obsługa miła i poprawna.

 • Escape room Dom pogrzebowy

  Dom pogrzebowy
  Fun4Brain
  Poznań

  Czy tutaj straszy?

  02.04.2019 | data wizyty: 15.01.2019

  Dom Pogrzebowy zdecydowanie trzyma poziom Sekretu Dziadka. W tym pokoju jest co robić i każdy z graczy może być zaangażowany w zabawę. Wszystko w pokoju "trzyma się kupy", jest sensowne i widać ogromną pomysłowość jego twórców. Zagadki logiczne, wymagające, często unikalne. Klimat bije na głowę większość pokojów, w których dotychczas byłam. Jest i nutka strachu, która jest idealnie wpasowana w całość i nie psuje dobrej zabawy w pokoju.

  Nie mogę się doczekać kolejnego pokoju tej firmy, mam nadzieję, że będzie na podobnym poziomie. Obsługa niesamowicie miła, rozmowna. W pokoju pod obserwacją Mistrza Gry czuliśmy się bezpiecznie, a pokój był przystosowany do "nagłej" ucieczki w razie potrzeby.

 • Escape room Da Vinci

  Da Vinci
  Key To Be Free
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  W warsztacie mistrza

  02.04.2019 | data wizyty: 06.01.2019

  W pokoju tym łatwo się odnaleźć. Dużo logicznych i ciekawych zagadek, dzięki któym nie da się nudzić. Dobry klimat, który pozwala się wczuć w zabawę. Całość spójna i sensowna, jak każdy pokój firmy Key To Be Free. Obsługa bardzo miła i poprawna. Podczas całej zabawy, czułam się w pokoju bezpiecznie.

 • Escape room Dzieciństwo - nigdy nie dorosnę

  Dzieciństwo - nigdy nie dorosnę
  ROOMBREAKER
  Poznań

  Pokój nie taki dziecinny

  05.03.2019 | data wizyty: 26.08.2018

  Pokój, w którym jest gwarantowana świetna zabawa. Klimat, na który składają się liczne dekoracje. Trzeba się w nim wykazać niezłą spostrzegawczością. Dobre, logiczne zagadki, na poziomie skłaniającym do dłuższego zastanowienia się.

 • Escape room Inkwizytor

  Inkwizytor
  EXODUS
  Poznań

  Klimatyczne lochy

  05.03.2019 | data wizyty: 15.08.2018

  Ciekawe, klimatyczne lochy, w których od początku rozgrywki jest co robić. Łatwo wczuć się w grę. Dobre, logiczne zagadki, które są na odpowiednim poziomie - dla początkujących graczy trochę trudne, a doświadczone drużyny dosłownie "przebiegną" przez pokój (ale z nieskrywaną satysfakcją).
  Ogromny minus dla obsługi, która po zamknięciu nas w pomieszczeniu nie włączyła nam minutnika, przez co nie byliśmy w stanie kontrolować czasu gry. Poza tym pan, który nas obsługiwał chyba był średnio zaangażowany w obserwację naszej zabawy, ponieważ po wyjściu z pokoju za bardzo nie był w temacie, która zagadka sprawiła nam najwięcej problemów. Trochę to słabe, w porównaniu do niektórych escape roomów, gdzie po wyjściu "przechodzi się" jeszcze raz pokój z Mistrzem Gry i wymienia spostrzeżenia.

 • Escape room Skarbiec

  Skarbiec
  Twierdza Tajemnic
  Poznań

  Jest i skarbiec

  05.03.2019 | data wizyty: 08.08.2018

  Pokój, który lata świetności ma za sobą. Zabawa była w nim mocno średnia, a spodziewałam się czegoś o wiele lepszego biorąc pod uwagę poziom drugiego pokoju tej firmy - Tajemnic Templariuszy. Pokój zdecydowanie wymaga modernizacji. Dekoracje obecne w pokoju nie pomagają jeśli chodzi o wczucie się w klimat. Zagadki oparte na klasycznych mechanizmach.

 • Escape room Sekret dziadka

  Sekret dziadka
  Fun4Brain
  Poznań

  W poszukiwaniu tajemnic dziadka

  05.03.2019 | data wizyty: 06.08.2018

  Pokój zachwyca wystrojem i klimatem. Bardzo łatwo wczuć się w nim w swoją rolę. Mnogość i innowacyjność zagadek to jego ogromny plus. Poza tym zagadki są spójne i logiczne. Jest nad czym wytężać szare komórki. Wizyta w tym escape roomie to gwarancja dobrej zabawy na naprawdę wysokim poziomie. Aż chciałoby się odwiedzić ten pokój jeszcze raz. Obsługa bez zarzutów.

 • Escape room Rezerwa Skautowa

  Rezerwa Skautowa
  Muzeum Regionalne w Kościanie
  Kościan

  Skautem być

  05.03.2019 | data wizyty: 14.07.2018

  Pokój jedyny w swoim rodzaju. Zdecydowanie warty odwiedzenia gdy jest się z wizytą w Kościanie. Zagadki oraz klimat na dobrym poziomie. Escape room, który swobodnie mógłby konkurować z pokojami z większych miast.

  Obsługa miła, profesjonalna, bardzo zainteresowana tematem escape roomów oraz tematyką pokoju. Przy okazji wizyty w pokoju warto zwiedzić inne pomieszczenia w Ratuszu, w których mieści się muzeum.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4