mocarz21
 • Escape room W odległej galaktyce

  W odległej galaktyce
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Niech MOC pozostanie z nami

  08.10.2018 | data wizyty: 19.09.2018

  Pokój bardzo ciekawy z wciągającą fabułą.Zagadki które możemy spotkać są bardzo różnorodne jak i przemyślane.Dla 3 osób multum pracy. Polecam wszystkim gorąco

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Uratowaliśmy świat :D

  22.08.2018 | data wizyty: 22.08.2018

  Od samego początku już po wejściu do budynku dało się odczuć klimat superbohaterów. Otwieramy drzwi i jeszcze większa dawka adrenaliny, wystrój mówi sam za siebie ,wprowadzenie w mroczną przygodę przez prowadzącego mega już chcemy ratować świat i poznać łotra który stoi za tym wszystkim. Biegniemy pokonać wroga(tak to nie żart). I zaczęliśmy, początek wdzieramy się i pierwsze zaskoczenie ............ Po wydostaniu się naszym oczom ukazuje się sceneria gdzie pierwsze co robimy podziwiamy wykonanie i ogrom włożonej pracy . Zaczynamy rozwiązywać zagadki jedna po drugiej strzelamy, biegamy, skaczemy, kręcimy, liczymy, zakładamy, wycieramy, dotykamy, nakładamy, otwieramy, przekręcamy a to nie wszystko. Muszę powiedzieć, że pod względem klimatu to najlepszy pokój w jakim byłem, jeszcze żaden pokój nie zachwycił mnie tak fabułą. Na dużą dawkę uznania zasługuje entuzjastyczny prowadzący, który perfekcyjnie wprowadził nas w klimat.
  Pozdrawiamy całą ekipę Mr Lock Escape i życzymy wam oraz fanom ER Kolejnych tak udanych pokoi

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Nie tak prosto nas zatopić !!!

  16.08.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  To już drugi pokój Wyjścia awaryjnego który odwiedziliśmy więc spodziewaliśmy się efektu WOW. Nie pomyliliśmy się było Mega. Klimat jak w prawdziwej łodzi podwodnej, zagadki przemyślane i ciekawe. Nic dodać nic ująć. Pokój jak i osoby które go wymyślały zasługują na uznanie. Gorąco pozdrawiamy i czekamy na kolejne pokoje w waszym wykonaniu :D

 • Escape room Rycerski

  Rycerski
  Dom Zagadka
  Bydgoszcz

  Bydgoszcz uratowana

  13.08.2018 | data wizyty: 13.08.2018

  Kolejny świetny punkt na mapie ER. Dowiedzieliśmy się co nieco o historii Bydgoszczy. Po wprowadzeniu przez przesympatyczną panią Początek był delikatnym zaskoczeniem ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dla dwóch osób było troszkę dużo do zrobienia, ale daliśmy radę. W pokoju znajdziemy połączenie dwóch różnych szkół(kłódki oraz mechanizmy). Wszystko świetnie wpisywało się w klimat jaki panował w pokoju. Polecam wszystkim gorąco. Za obsługę dał bym więcej punktów jak bym mógł niestety mam skalę tylko do 10 :P
  Pozdrawiam całą ekipę Domu Zagadek oraz życzę dla was jak i dla fanów zabawy ER kolejnych świetnych pokoi.

 • Escape room Tajemnica Strychu

  Tajemnica Strychu
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Strasznie i śmiesznie

  13.08.2018 | data wizyty: 28.07.2018

  Weszliśmy pokój wydawał się na pierwszy rzut oka dosyć niepozorny ale z każdą chwilą było coraz lepiej. Z każdą minutą coraz bardziej poznawaliśmy tajemnice pomieszczenia. Było klika momentów gdy padaliśmy ze śmiechu gdy przerażenie naszego kolegi plus jego zachowanie ujawniło jego brak odwagi :P, szczególnie gdy "odchodząc" do tyłu zniszczył część scenerii. Ogólnie nie mogę nie polecić w związku z powyższym oaz wieloma innymi aspektami tego pokoju ponieważ dawno się tak nie na śmialiśmy oraz natrudziliśmy.

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Miecz jest nasz !!!

  24.07.2018 | data wizyty: 24.07.2018

  Od czego zacząć. Wchodzimy i już witają nas tajemnicze drzwi do różnych pokoi. Drzwi zamykają się i zaczynamy pokonywać zagadki w celu dostania się do zamku. Taki mały wstęp a dalej .... dalej było już tylko coraz lepiej. Wystrój każdego pomieszczenia klimatyczny, zagadki przemyślane i dopracowane nie są może najtrudniejsze ale ich ilość jest dosyć spora co sprawie, że rozwiązanie ich zajmuje sporo czasu dla grupy 3 osobowej. Obsługa sympatyczna. Ślemy gorące pozdrowienia i już wiemy że na pewno wrócimy odwiedzić kolejne pokoje.

 • Escape room Tajemnica leśnej chaty

  Tajemnica leśnej chaty
  Unlocked
  Białystok

  Uciekamy

  15.07.2018 | data wizyty: 14.07.2018

  Pomimo że nie uciekliśmy leśniczemu bawiliśmy się naprawdę super. Pokój był klimatyczny, burza z piorunami dodatkowo potęgowała doznania. Zagadki są fajnie i przemyślane, co do poziomu to uważam że jest on pomiędzy średnim a trudnym chociaż może to być wina tego że zacięliśmy się na jednej zagadce a, że raczej nie bierzemy podpowiedzi straciliśmy na niej sporo czasu. Obsługa wielki plus. Z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój który zrobicie na pewno go odwiedzimy.

  Odpowiedź Unlocked

  Dziękujemy bardzo !
  Również mamy nadzieję, że spotkamy się w następnych pokojach :)

 • Escape room Orion 53 - Space Challenge

  Orion 53 - Space Challenge
  Logic Room - Escape Room Białystok
  Białystok

  Super !!!!!!

  21.04.2018 | data wizyty: 13.04.2018

  Na wstępie gratuluje pomysłu oraz wytrwałości w stworzeniu tak świetnego i klimatycznego pokoju gdzie zagadki są wpasowane dokładnie do zaistniałej sytuacji. Co do moich odczuć jedne wielkie WOW. W końcu pokój tego typu w Białymstoku.

 • Escape room Klątwa Faraona

  Klątwa Faraona
  Logic Room - Escape Room Białystok
  Białystok

  Uciekliśmy przed klątwą Faraona

  09.12.2017 | data wizyty: 23.11.2017

  Wystrój pokoju jak najbardziej zasługuje na uznanie, przy niektórych zagadkach naprawdę trzeba pogłówkować. Oby tak dalej. :D

 • Escape room Okręt piratów

  Okręt piratów
  Unlocked
  Białystok

  Piraci z Białegostoku :P

  28.10.2017 | data wizyty: 24.09.2017

  Pokój ma potencjał i ogólnie jest fajnie zorganizowany jednak pozostaje małe ale typu: jedna zagadka nie jest za bardzo logiczna i trzeba bawić się w zgaduj zgadule co do.....(nie chcę spojlerować). Reszta w jak najlepszym porządku. Ciekawy system podpowiedzi czy dobry oceńcie sami mi się za bardzo nie podobał ale to może dla tego, że byliśmy za dużą ekipą jak na ten pokój. Kilka osób było pierwszy raz i troszkę popsuły nam zabawę mówiąc opisy mijające się z prawdą(przez co utknęliśmy na długi czas z jedną zagadką)

  Odpowiedź Unlocked

  Wielkie dzięki za tak pozytywną ocenę! Pamiętam Waszą 6-osobową, wesołą ekipę. Twoje uwagi na pewno przegadamy i zobaczymy co da się jeszcze poprawić w naszym pokoju :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3