jakub.laskawiec1993
 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  Fenomenalny mechanicznie

  17.09.2019 | data wizyty: 17.09.2019

  Pokój jest absolutnym majstersztykiem jeżeli idzie o sferę mechaniczną. Czułem się w nim jak w jakimś filmie przygodowym, gdzie bohaterowie wkraczają do skarbca pełnego ukrytych mechanizmów i nic nie jest tym, czym się wydaje. Wszystko chodziło idealnie, zagadki były perfekcyjnie dopracowane. Klimat był dobry, ale jak dla mnie nie rewelacyjny, chociaż to na pewno kwestia gustu. Na kolejny plus zasługuje za to na pewno dodatkowe, wyspecyfikowane zadanie w pokoju, inne niż po prostu 'znajdź klucz do wyjścia' oraz kilka drobnych aspektów które, jak odczuwam, sprawiły że dostaliśmy 'Dobre' zakończenie, podczas gdy mogliśmy dostać także 'Złe'.

  Mam lekkie pretensje do samego siebie, gdyż pokój poszedł nam słabo, jednak nie wynika to w żaden sposób z niejasnych zagadek czy czegoś po stronie organizatorów. Jednak jeśli miałbym nad czymś się zastanowić to nad tym, czy 5 osób to przypadkiem nie jest za dużo na ten pokój? W moim odczuciu ta graniczna liczba raczej działała na naszą niekorzyść. Ale to tylko moje odczucie, może inne grupy 5-osobowe radziły sobie dużo lepiej.

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Doskonały pokój - tego nie da się inaczej opisać

  15.12.2018 | data wizyty: 15.12.2018

  Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to najlepszy pokój, w jakim do tej pory byłem.

  Ten pokój jest NIESAMOWITY pod dosłownie każdym względem. Jest ciekawy fabularnie i utrzymany w odpowiednim klimacie przez cały czas. Bardzo mocno opiera się na współpracy między graczami i komunikacji. Zagadki są bardzo zróżnicowane i jest ich naprawdę dużo. Są one wykonanie na bardzo wysokim poziomie technicznym oraz są odpowiednio trudne. Nawet takie kwestie jak obiekty, których nie można dotykać (obecne w każdym pokoju) zostały rozwiązane pomysłowo. No i oczywiście sama lokalizacja, czyli stare kino. Ten historyczny budynek Pszczyny został w bardzo ciekawy sposób przekształcony i jego potencjał jest wykorzystywany w pełni.

  Zachęcam każdego z naszego województwa a nawet z dalszych stron, jeśli będzie miał tylko możliwość, do odwiedzenia tego pokoju. Może nie byłem w porażająco dużej ilości Escape Roomów, ale w okolicy starałem się odwiedzać te najlepiej oceniane. I muszę przyznać, że przy tak potężnej konkurencji jak Tortuga, Chatka Czarownicy czy Moriarty, Seria Niefortunnych Zagadek w moich oczach wychodzi z tej batalii zwycięsko. Nie ma jednej rzeczy którą bym zmienił w tym pokoju. Jest on po prostu idealny.

 • Escape room Stara kopalnia

  Stara kopalnia
  Gry Tajemnic - escape room / pokoje zagadek
  Sosnowiec

  Świetny pokój

  08.08.2018 | data wizyty: 06.08.2018

  Pokój jest przygotowany z dużą dbałością o szczegóły. W jego wystroju wykorzystano wiele przedmiotów z prawdziwej kopalni, co wprowadza niesamowity klimat. Oprócz tego, wiele zagadek stawiających na różne aspekty (pamięć, logika, matematyka, kojarzenie faktów) oraz duża dbałość o przygotowanie spójnej całości. Oprócz tego pewien unikalny 'aspekt' pokoju, którego nie spotkałem do tej pory nigdzie indziej, ale to już zostawię odwiedzającym do odkrycia ;) Pokój gorąco polecam!!!

  Gry Tajemnic - escape room / pokoje zagadek

  Odpowiedź Gry Tajemnic - escape room / pokoje zagadek

  Bardzo dziękujemy za wizytę i wystawienie komentarz do naszego pokoju. Cieszymy się, że nasz wkład w wygląd pokoju został doceniony. i tak bardzo się podobał. Zapraszamy ponownie tym razem do Zapomnianej komaty.
  Gratulujemy ucieczki!