izozaur
 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Swiat uratowany (nawet jeśli po terminie🤫)

  14.10.2019 | data wizyty: 14.10.2019

  Wlascicielka bardzo mila i pozytywna, odrazu wiadomo że bedzie to dobrze spędzona godzina. Pokój przechodzilismy we dwójkę i wyszliśmy 15 minut po czasie. Dużo czasu zajęło nam na początku ogarnianie wszystkiego, ale pozniej szło w miarę gładko. Zagadki ciekawe i spójne.

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Powstrzymaj rebelie

  02.08.2018 | data wizyty: 23.07.2018

  Pokój całkiem fajny, zagadki są liniowe o różnym poziomie zaawansowania, ale jak dla mnie są bardzo nie intuicyjne, a czasami odnosiłam wrażenie, że nie są ze sobą połączone. Generalnie wystrój pokoju i fabuła tworzą razem spójną historie.

 • Escape room Dom Śmierci

  Dom Śmierci
  Creepy Story
  Warszawa

  Nawiedzony dom

  02.07.2018 | data wizyty: 30.06.2018

  Do domu śmierci wybraliśmy sie w 3 osoby i wyjście zajeło nam prawie dwie godziny (skonczyliśmy pare minut przed końcem). Zamiast standardowego wprowadzenia jest tajemniczy sms, zagadki sa nie tylko w domu, ale również w ogrodzie. Trzeba dobrze wszystko przeszukać, zwracać uwage na szczegóły i nigdy sie nie rozdzielać, bo w domu straszy! Zagadek jest bardzo dużo, rozmieszczone sa linniowo po całym obszarze i pozwalaja nam poznać hostorie zaginionych i nawiedzonego domu. Super zabawa, "pokój " ktory na pewno spodoba sie zarowno poczatkujacym jak i zaawansowanym. Na pewno nie poszla bym tam wieczorem :)

 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Ucieczka z więzienia

  21.06.2018 | data wizyty: 20.06.2018

  Z wyglądu pokój przypomina prawdziwy areszt ( przynajmniej według tego co pokazują filmy). Zagadek jest bardzo dużo i są nielinniowe, szystkie działały bez zarzutu i były w wiekszości wpasowane w tematyke pokoju. Robiliśmy pokoj w dwie osoby i myśle, że przydała by sie jeszcze jedna, ale daliśmy rade. W pokoju bardzo ważna jest współpraca i komunikacja, bez tego to można i spędzić dożywocie. Miła obsługa.

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Odzyskać Excalibur

  21.06.2018 | data wizyty: 20.06.2018

  Pokój jest latwy, ale grupy doświadczone nie będą się w nim nudzić, poprostu szybciej wyjdą:) Dekoracje są starannie wykonane i pomagają wczuć się w klimat pokoju, a zagadki do nich pasują. Generalnie mimo, ze zagadki są łatwe to rozwiązuje sie je z przyjemnością, są ciekawe i różnorodne.

 • Escape room Hobbit

  Hobbit
  Mystery Rooms
  Warszawa

  Pierścień

  15.06.2018 | data wizyty: 13.06.2018

  Pokój fajnie wykonany, miła obsługa, zagadki też są ok, ale jak dla mnie mało intuicyjny, trzeba sie nastawić na bardzo dokładne przeszukiwanie całego pokoju.
  Generalnie wart odwiedzenia.

 • Escape room Interactive

  Interactive
  Room Escape
  Warszawa

  Nie koniecznie

  15.06.2018 | data wizyty: 13.06.2018

  Generalnie sam pokój był ok, ale w sumie cieżko mi dokładnie opisać poziom trudności ponieważ obsluga ciagle udzielala podpowiedzi, a nawet odpowiedzi na zagadki, mimo że kilka razy w trakcie gry prosiłam by przestała. Nie bylo to zalezne od czasu poniewaz zaraz po rozwiazaniu pierwszej zagadki dostalismy do niej odpowiedz, przez co tracilismy czas zeby zrozumiec czy zrobilismy cos zle, czy o co chodzi, dwa razy zanim zdazyl zadziałać mechanizm, ktory miał nam pokazać kolejna zagadke dostaliśmy już do niej podpowiedź.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Starożytna Grecja

  15.06.2018 | data wizyty: 13.06.2018

  Uwielbiam starozytną Grecje i jej mitologie, więc byłam pewna, że pokoj bedzie super i sie nie pomylilam. Zagadki sa łatwe, ale mysle ze nawet dla grup zaawansowanych będą ciekawe, ponieważ zostały ułożone w dobrze przemyslany sposob, nie ma żadnych kłódek. Bardzo fajne dekoracje, pokoj na duuuzy plus

 • Escape room Nautilus: Podmorska przygoda

  Nautilus: Podmorska przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  W łodzi podwodnej

  11.05.2018 | data wizyty: 05.05.2018

  Do pokoju wybraliśmy się grupą mieszaną (2 osoby doświadczone i dwie początkujące) i wyszliśmy troche po czasie. Zagadek jest dość dużo, są ciekawe i rozwiązuje się je z przyjemnością, chociaż na niektóre odpowiedzi ciężko wpaść. W pokoju ważna jest współpraca i komunikacja między drużyną. Pokój bardzo fajnie zrobiony, możemy pooglądać przez peryskop co jest nad nami, posterować łodzią i wiele innych. Miła obsługa i fajne komentarze. Jedno wiem na pewno - beznadziejny ze mnie nawigator!

 • Escape room Alicja w krainie czarów

  Alicja w krainie czarów
  IQuest
  Warszawa

  Rozczarowanie

  05.05.2018 | data wizyty: 04.05.2018

  Wchodząc do pokoju spodziewałam się, że pokoj bedzie na tym samym poziomie co prawdziwa magia, ale niestety pozostawia wiele do życzenia. Po rozejrzeniu się niby na początku jest efekt wow ale fajnie, ale tylko wizualny. Zagadki są latwe, jest ich mało i nie wszystko działa w stu procentach dobrze ( jedna zagadke rozwiazalismy dobrze ale zadzialala dopiero po okolo 7 minutach krecenia w kolo jednym z elementów).

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8