Maciek M. 11

Maciek M. 11

Hej, jestem Maciek M. 11. Mam na swoim koncie 13 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

13 Odwiedzone

1 Planowane

Podróżnik

42 Punkty

25
42 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Eksperyment
Eksperyment

Eksperymentalny Eksperyment.

09.03.2020 | data wizyty: 08.03.2020

Maciek M. 11 9 opinii

Jak zawsze ciekawy pokój w Domu Kłódek. Zagadki ciekawe i logiczne. Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie. Byliśmy w pokoju w 5 osób, według mnie to za dużo jak na ten pokój. Idealna opcja dla 2 - 3 osób. Nie chodzi o wielkość pokoju ale o grywalność przy 5 osobach 2 czasami się po prostu nudzą.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Kto uratuje święta?
Kto uratuje święta?

Ho ho ho!!!

03.01.2018 | data wizyty: 29.12.2017

Maciek M. 11 9 opinii

Przyjemny pokój z dobrymi zagadkami, wszystko logiczne i bardzo ciekawe. Jak już kilka osób wspomniało trzeba użyć wszystkich zmysłów żeby uciec:D Wielki plus za pamiątkowe zdjęcia w cenie, mały minusik za to że nas była piątka a zdjęcia 2. Dość duży minus za brak prowadzenia rejestru rekordów pokoju. Zazwyczaj mnie to mało interesuje bo jednak jesteśmy daleko od poziomu mistrzów, ale akurat w tym pokoju "podobno" pobiliśmy rekord. Jednak fajnie byłoby wiedzieć taką rzecz na 100 %.

Zobacz zgłoszenia (1)

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Escape room Czar PRl-u
Czar PRl-u

Podróż w czasie.

03.01.2018 | data wizyty: 30.12.2017

Maciek M. 11 9 opinii

To już mój 3 pokój w Domu Kłódek i jak dotąd nie zawiodłem się. Jak zawsze klimatycznie jak zawsze zagadki ciekawe. Mogę powiedzieć że Dom Kłódek ma swój styl i to zdecydowanie na plus bo na pewno jeszcze tam wrócę.
Odnośnie samego pokoju. Na początku ma się ochotę zacząć zwiedzanie a nie rozwiązywanie zagadek, więc klimat jak najbardziej jest. Zagadki ciekawe, zróżnicowane, 5 osób nie nudziło się podczas rozwiązywania. Obsłudze dałbym 20 na 10 bo używa zdolności nadprzyrodzonych. Mieliśmy problem z jedną zagadką i zanim zdążyliśmy poprosić o podpowiedź otrzymaliśmy telefon czy nie potrzebujemy pomocy. Subtelnie zostaliśmy nakierowani na miejsce gdzie coś nam umknęło i dalej poszło z górki.
Podsumowując, wielki plus dla obsługi za obserwacje tego co się dzieje w pokoju . Reszta jak zawsze w Domu Kłódek :)

Podróż w czasie.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Kult
Kult

Klimat

19.11.2017 | data wizyty: 18.11.2017

Maciek M. 11 9 opinii

Bardzo Ciekawy pokój. Zagadki nietypowe oraz genialny klimat. Zagadki budują napięcie i całość sprawia że naprawdę czujemy się jakbyśmy byli w historii. Pokój ma jedną małą wadę genialnie budowany nastrój, napięcie i klimat, które mają prowadzić do efektownego WOW na końcu nagle się urywają i okazuje się że to już koniec. Podsumowując, pokój inny niż wszystkie. Warty odwiedzenia. Wszystko na 10 a nawet 11 ale brakuje tego czegoś na końcu tej wisienki na torcie lub też jak ktoś woli truskawki.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota
El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota

Pokój idealny na pierwszy raz.

11.11.2017 | data wizyty: 11.11.2017

Maciek M. 11 9 opinii

Pokój dość łatwy przez co pozwala zakochać się w tej formie spędzania czasu. Polecam dla rodzin oraz zespołów, które jeszcze nie miały przyjemności uciekać z pokojów zagadek. Chociaż myślę że i średnio zaawansowani gracze znajdą tutaj coś dla siebie. Skarb ukryty w dżungli wart jest odszukania:) Chyba nie ma co się rozpisywać, jednym słowem POLECAM :)

Pokój idealny na pierwszy raz.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Bardzo łatwy

Escape room Kolekcjoner twarzy
Kolekcjoner twarzy

Troszkę trzeba dopracować.

15.10.2017 | data wizyty: 14.10.2017

Maciek M. 11 9 opinii

Zawiodłem się bardzo. Może nie tyle pokojem co obsługą. Escape room który reklamuje ,że jest największy w Toruniu, nie powala. Sam pokój ciekawy ale już na wejściu brakowało mi wprowadzenia w klimat. Przed grą dostaliśmy tylko suche instrukcje oraz "proszę nie używać siły" . Niestety, bez użycia siły jednak się nie obejdzie. Nie wiem czy to tylko my mieliśmy ten problem ale utknęliśmy na dwóch kłódkach które za nic w świecie nie reagowały na wpisane przez nas dobre hasła. Dopiero przy użyciu siły wynikłej z narastającej frustracji uległy. Problem z obsługą nie skończył się na braku wprowadzenia w klimat. Podczas ucieczki kilkakrotnie nie uzyskaliśmy pomocy mimo prośby, mało tego mówiliśmy do krótkofalówki i nawet podejrzewaliśmy że to jakaś awaria bo nie było nawet odzewu. Gdy po 20 minutach, zaciętej kłódce i wywalczonej podpowiedzi która okazała się jednak zbędna udało nam się ruszyć dalej i gra zaczęła się układać nagle usłyszeliśmy pytanie z magicznej skrzyneczki komunikacyjnej: "Udało się wam zrobić to zadanie?" Chwila- pomyśleliśmy- mija 35 minuta a ktoś pyta nas o zadanie które rozwiązaliśmy w minucie 20? Postanowiliśmy jednak kontynuować ucieczkę nie zważając na to co usłyszeliśmy. Jednak tu znowu pojawiła się magiczna kłódka reagująca nie tylko na hasło lecz również na "delikatną" pomoc fizyczną. Gdy po kilku minutach walki poprosiliśmy o pomoc, która również okazała się zbędna bo jednak mieliśmy dobre hasło. Sfrustrowana towarzyszka szarpnęła kłódkę. Wiedzieliśmy że ostrzeżenie z początku to tylko zmyłka. Jednak bez użycia siły się nie obyło. Czas zbliżał się ku końcowi a my byliśmy coraz bardziej zrezygnowani jednak znowu wpadliśmy w dobrą passę. Zagadki oraz kłódki wydały się z nami współpracować. Kilka minut przed końcem stwierdziliśmy że potrzebujemy pomocy o którą poprosiliśmy. Ku naszemu zdziwieniu nie musieliśmy długo czekać na odzew jednak wskazówki które otrzymaliśmy dotyczyły zagadki którą rozwiązaliśmy kilka minut wcześniej. Niestety nasza wizyta skoczyła się niepowodzeniem. Najsmutniejsze jest to że nie do końca winimy za to siebie. Fakt pokój jest trudny a my mieliśmy w składzie dwóch nowicjuszy, jednak kilka problemów technicznych, brak śledzenia naszych poczynań i trudna komunikacja z obsługą znacznie utrudniły ucieczkę.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 2/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Przeklęta tawerna
Przeklęta tawerna

Klimat i dobra zabawa...

06.09.2017 | data wizyty: 03.09.2017

Maciek M. 11 9 opinii

Klimatyczny pokój z wieloma ciekawymi rozwiązaniami. Drobiazgi do poprawy i dałbym 10. Bardzo polecam.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Pokój wiedźmy Hogaty
Pokój wiedźmy Hogaty

Fajny na początek

06.09.2017 | data wizyty: 01.09.2017

Maciek M. 11 9 opinii

Dobry pokój na rozpoczęcie przygody z tą zabawą. Można popracować nad wystrojem, zagadki super. Ogólnie polecam:D

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Średni