Klaudia V.
 • Escape room Tajemnica 61. Kilometra

  Tajemnica 61. Kilometra
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Idź, szukaj i weź skarb - tyle w temacie :D.

  03.08.2019 | data wizyty: 31.07.2019

  Co tu dużo mówić... polecam pokój dla początkujących (tylko uwaga: oczy i ręce w pogotowiu - nie dla ludzi, którzy idąc, wpadają na słupy na drodze, ponieważ jeśli nie widzą gigantycznego, metalowego pręta przed sobą, na pewno nie zauważą klucz-owej wskazówki do zagadek ;)) i tych doświadczonych pragnących przejść się do pokoju i się odprężyć. Klimat 10/10. Dekoracja w punkt. Zagadki i łatwe, i trudne - przede wszystkim l o g i c z n e. Obsługa na najwyższym poziomie. Przeeemiły pan, który od progu wita szerokim uśmiechem i po rozgrywce znajdzie czas, żeby porozmawiać, omówić i wyjaśnić niejasności, za co bardzo szanuję i dziękuję. Mam za sobą ponad 20 Escape Roomów i z czystym sercem stawiam pokojowi najwyższe noty.
  Pozostaje mi tylko powiedzieć przyszłym gościom na koniec: idźcie, SZUKAJCIE, a znajdziecie ;).

 • Escape room The Moonshiner

  The Moonshiner
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Archival rating

  Miłe zaskoczenie

  03.08.2019 | data wizyty: 01.08.2019

  Kiedy człowiek ma za sobą ponad 20 pokoi (w tym prawie wszystkie z czołówki), ciężko go zaskoczyć - łatwiej się rozczarować. Gdy wchodzę ER, zwracam zawsze uwagę na dekorację oraz zagadki. Przyznam, że niesprawiedliwie założyłam z góry, że pokój będzie przeciętny, więc nie spodziewałam się zastać niczego więcej poza kilkoma badylami i kłódkami. Tym większe było moje zaskoczenie, kiedy weszłam do środka i zobaczyłam scenerię dopracowaną w każdym szczególe. Co tu dużo mówić... ,,pokój" się przechodziło z radością. Czułam ekscytację jak przy swoim pierwszym ER. Mogłabym z czystym sercem wejść do niego drugi raz, żeby po prostu posiedzieć i pogapić się na kłódki. Grzechem byłoby również nie wspomnieć o obsłudze (i pięknym kocie), która stanowiła ,,wisienkę na torcie". Przemiły pan, która znalazł dla nas czas, żeby na spokojnie porozmawiać, przeanalizować i wyjaśnić... a, i zrobić serię zdjęć - dziękujemy, zdjęcia wyszły super :D. Bardzo doceniam i szanuję, kiedy człowiek już od progu wita nas szerokim uśmiechem.
  Co do zagadek... Niektóre zręcznie ******** podpowiedzi potrafią dać pstryczka w nos nawet najbardziej doświadczonym osobom - także zalecam wzmożoną czujność. Przy 3 podpowiedziach wyszliśmy z pokoju z 15-minutowym wyprzedzeniem, więc nic tylko polecam pójście do ,,Moonshinera" i przekonanie się, jak bardzo człowiek nie jest w stanie dostrzec czegoś, co ma przed albo pod swoimi oczami - DOSŁOWNIE;)

 • Escape room Pogrzebane Tajemnice

  Pogrzebane Tajemnice
  No Way Out
  Gdańsk

  Tajemniczy, mroczny - dlatego świetny

  02.08.2019 | data wizyty: 30.07.2019

  Moja grupa i ja wybraliśmy ,,Pogrzebane Tajemnice" ze względu na świetne opinie i nie zawiedliśmy się :D. Fantastyczny ER - nieliniowy, więc mimo że przeszliśmy ponad 20 pokoi o różnym stopniu utrudnienia, mieliśmy niekiedy trudności z łączeniem faktów. Natomiast w odpowiednich momentach mogliśmy liczyć na pomoc przemiłej obsługi, która widać, że robi wszystko z pasją. Z moją grupą nie wyrobiliśmy się w wyznaczonym czasie, ale dzięki dodanym minutom wyszliśmy z pokoju, za co bardzo dziękuję <3. Świetny, oryginalny pomysł z alternatywnymi rozwiązaniami zagadek. Doceniam staranność, z jaką został udekorowany pokój. Klimat 10/10 - po prostu wow. Bardzo polecam ten pokój osobom, które mają na koncie chociaż kilka ER (dla początkujących, którzy wolą je przechodzić bez podpowiedzi, może się okazać wyzwaniem) i życzę powodzenia ;).

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Pokój dla średnio zaawansowanych

  14.04.2019 | data wizyty: 12.04.2019

  Pokój dla fanów pociągów z minimalnym doświadczeniem. Uważam, że dla nowicjuszy zagadki mogą się okazać zbyt dużym wyzwaniem, lecz dla osób rozumiejących już, jak mało schematycznie należy myśleć w takich pokojach, ,,Pasażer" bardzo przypadnie do gustu. Jeśli chodzi o wystrój pokoju - duży plus. ,,Pasażer" nie odbiegał prawie wcale od rzeczywistego pierwowzoru, a wszystkie zagadki wpasowywały się w klimat, co bardzo się ceni. Jeśli chodzi o zagadki - nie było ich dużo, natomiast większość z nich była tak mało konwencjonalna, że trzeba naprawdę wytężyć swoje zmysły, żeby odnaleźć w nich metodę. Odradzam ten pokój dla osób lubujących się w łamaniu szyfrów, kłódek i kodów, gdyż zagadki polegają bardziej na kreatywnym myśleniu. A polecam chodzić w grupach 3-osobowych, bo w ten sposób każda osoba będzie miała swój ,,kącik" - ja poszłam w 4-osobowej i dla mnie było troszkę zbyt ciasno ;)

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Najlepszy pokój w jakim kiedykolwiek byłam <3

  30.01.2019 | data wizyty: 29.01.2019

  Żadne słowa nie opiszą tego, jak nieziemski był ten pokój. Mam już za sobą w sumie 13-14 Escape Roomów, ale żaden nie był tak dobry - wierzcie mi. Dzięki idealnej dekoracji czuło się prawdziwy klimat Egiptu. Zagadki - co najlepsze - nie bazowały na kłódkach i niekończących się kodach jak w wielu innych pokojach, ale wymagały myślenia, spostrzegawczości i kreatywności... Ten pokój był po prostu świetny. Tajemniczy, dopracowany i po prostu... wow. Obsługa też przemiła <3. Polecam serdecznie dla wszystkich.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Polecam dla fanów statków i morza <3

  30.01.2019 | data wizyty: 29.01.2019

  Pokój był świetny. Wykonanie super, a każdy szczegół dopracowany. Jeśli chodzi o zagadki, nie było ich wiele, ale każda dopracowana i kreatywna. Doceniam, że pokój nie bazował tylko i wyłącznie na kodach i niekończących się kłódkach, ale wymagał współpracy oraz odpowiednio dobrej spostrzegawczości. To był już mój jakiś dziesiąty pokój i na podstawie swojego ,,doświadczenia" mogę stwierdzić, że to pokój dobry dla początkujących, bo jest naprawdę przemyślany i ładny, natomiast osoby, które mają już na swoim koncie kilkanaście innych pokoi, mogą się nieco rozczarować.
  Bardzo polecam dla fanów rzeczy związanych z morzem <3

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Jeden z najlepszych!

  22.09.2018 | data wizyty: 21.09.2018

  Odwiedziłam już w wiele Escape Roomów, począwszy od horrorów, thrillery, fabularne... aczkolwiek w TAK DOBRYM pokoju dawno nie byłam. Na początku moja grupa i ja mieliśmy wątpliwości, ponieważ jesteśmy raczej fanami adrenaliny i baliśmy się, że w takiej ,,przygodówce" będziemy się najzwyczajniej w świecie nudzić. Nic mylnego. Ten pokój miał w s z y s t k o: wystrój pierwsza klasa, zagadki logiczne i nie tak trudne do rozwiązania, nie zabrakło nawet straszaków! (zamówionych na własne życzenie :D). A obsługa... PRZEMIŁA i naprawdę rewelacyjna. Bez żadnego sprzeciwu czy słowa skargi zrobiła nam mnóstwo świetnych zdjęć - pan na jednym założył nawet maskę klauna, żeby było śmieszniej. Gorąco polecam ten pokój dla wszystkich - a s z c z e g ó l n i e dla osób spragnionych przygód i adrenaliny, ale zbyt bojących się wejść do bardziej ,,drastycznych" pokoi <3.

 • Escape room Dom Śmierci

  Dom Śmierci
  Creepy Story
  Warszawa

  Dla fanów adrenaliny i ukrytych przejść <3

  29.08.2018 | data wizyty: 27.08.2018

  Obsługa naprawdę przesympatyczna i bardzo wyrozumiała <3 (nie miała nam nawet za złe tego, że rzuciliśmy krótkofalówką w chwili grozy hehe). W trakcie rozwiązywania zagadek popełniliśmy zasadniczy błąd, przez który tak naprawdę nie bylibyśmy w stanie wyjść z domu, ale obsługa zdecydowała nam się pomóc... w bardzo emocjonujący dla pewnej osoby sposób <3. Jeśli chodzi o klimat i wystrój 10/10. Moi przyjaciele i ja byliśmy bliscy zrezygnowania już po pierwszych 10 minutach! Szacunek i podziw dla każdego, kto ma jaja, żeby zapuszczać się tam o 22:00 - naprawdę. Zagadek było stosunkowo dużo i niektóre naprawdę nieoczywiste. Jedyny problem, jaki mieliśmy, to kłódki - bo trzeba być przy nich naprawdę dokładnym, a my obawiając się, czy coś zaraz nie wyskoczy z kąta, niekoniecznie przywiązywaliśmy uwagę do tego, czy cyfry były w równej linii... Bardzo polecam pokój dla fanów adrenaliny i horrorów.

 • Escape room Dom mordercy

  Dom mordercy
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Zarąbiste!!!!!!!!!

  30.08.2017 | data wizyty: 30.08.2017

  Najlepszy pokój na świecie. Atmosfera cudowna. Zagadki trudne, ale dające się rozwiązać. Naprawdę - wrażenia niesamowite,