G&F
 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Obłęd'ne G&F

  16.01.2019 | data wizyty: 14.01.2019

  Po wizycie w Lokalizacji od chłopaków z TickTacka myśleliśmy że nie spotkamy Escape zrobionego z podobym rozmachem, ale się pomyliliśmy. Obłęd ekipy Exit19 to pokój w który zostało zainwestowane dużo ciężkiej pracy i nie tylko.
  Jeżeli chodzi o klimat tego miejsca, to czuć go od wejścia i bardzo nam się to podobało. Jesteśmy również zadowoleni z poziomu, gdyż widać że jest on przeznaczony dla doświadczonych grup, a zagadki są przemyślane i dobrane w idealny sposób. Specjalnie pojechaliśmy na Dark Monday i się nie zawiedliśmy, było tak jak oczekiwaliśmy, czyli krótko mówiąc mocno ;) obsługa również nas nie zawiodła więc oczywiście leci 10. Polecamy grupom z wiekszym ER stażem, gdyż będą się one dobrze bawić.

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  G&F szuka potwora

  16.01.2019 | data wizyty: 14.01.2019

  Byliśmy ciekawi tego pokoju, czy klimat odda bajkę? Okazało się że oddał w pełni, a na dodatek zabawy było co nie miara. Jak zawsze byliśmy naszą stałą czwórką i każdy miał co robić, co bardzo nam się spodobało, gdyż duża ilość rozwiązanych zagadek zawsze sprawia satysfakcje. Jeżeli chodzi o same zagadki, to są ode tak skonstruowane, że przez pokój przechodzi się po prostu bardzo przyjemnie. Aaa i było kilka machanizmów, których wcześniej nie spotkaliśmy co oczywiście na plus.
  Obsługa tak jak ostatnio w czarnym motylku, oczywiście na 10 ;)
  Dla nas ten Escape to jeden z fajniejszych na naszej ER drodze.
  Polecamy raczej grupom doświadczonym , gdyż na prawdę pokój nie należy do łatwych.

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  G&F w Fabryce czekolady

  14.01.2019 | data wizyty: 10.11.2018

  Okazało się że Fabryka czekolady nie była w naszym klimacie, co nie oznacza że pokój jest słaby. Grupy które lubią pokoje przygodowe na pewno będą się tutaj dobrze bawić. Klimat i zagadki spoko, ale tak jak już pisałem nie dla nas. Jednak że jest to mocne 9.

 • Escape room Psychopata

  Psychopata
  Set Me Free
  Rybnik

  G&F ucieka Psychopacie

  14.01.2019 | data wizyty: 10.11.2018

  Mieliśmy jechać na testy tego pokoju, ale po wyjściu z niego cieszymy się że trafiliśmy do niego dopiero po jego całkowitym ukończeniu.
  Dla nas ten ER jest jednym z najlepszych w jakich byliśmy, a to że lubimy się bać jeszcze bardziej podbija jego ocenę. Tu cały czas czujesz oddech psychopaty na swoich plecach i to może paraliżować lub motywować do wyjścia. Nas takie rzeczy motywują więc uciekliśmy szybko i udało się pobić rekord, dzięki czemu jeszcze bardziej jesteśmy zadowoleni. Klimat, zagadki i obsługa albsolutne 11/10. Widać że Panowie z Horror House wiedzą jak robi się prawdziwe horrory. Co więcej dodać, dla fanów mocniejszych wrażeń to na pewno będzie, tak jak dla nas TOP w PL.

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  G&F odwiedza Lokalizacje

  14.01.2019 | data wizyty: 10.11.2018

  Po odwiedzeniu Tortugi i Egiptu oraz po licznych już opiniach o tym pokoju wiedzieliśmy że chłopaki z TickTacka zrobili coś mocnego... Ale nie spodziewaliśmy się takiego rozmachu. Ten pokój jest po prostu gigantem wśród escapów i naszym zdaniem jednym z najlepszych w PL.
  Ale przejdźmy do oceny... Klimat oczywiście wart 10, ale klimat tu nie jest tak ważny jak zagadki i mechanizmy, po prostu dla nas 12/10 a co do tego co się tam wydarzyło po rozwiązaniu jednej z zagadek? Panowie to jest majstersztyk wśród majstersztyków !!!
  Nie będziemy więcej pisać bo i tak nie da się tego opisać słowami, to jest absolutny must be na mapie Polskich ER !!!

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  G&F niefortunnie zgaduje

  29.12.2018 | data wizyty: 25.08.2018

  Mieliśmy dać tą opinię już dawno ale zupełnie o tym zapomnieliśmy.
  To miejsce to istny majstersztyk i pokaż jak można przerobić nie używane kino na mega ER. Dla nas jest to absolutne must be. Klimat, zagadki oraz obsługa wszystko na najwyższym poziomie.
  Mega polecamy bo naprawdę WARTO!!!!

 • Escape room Ej! To mój rewir!

  Ej! To mój rewir!
  The Trap
  Kraków

  Ej to rewir G&F

  14.12.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Pozycja tego pokoju w KRK dla nas trochę za niska ! Pokój super, mimo tego że trochę mały to i tak zagadek na tyle że zabawa jest przednia. Dla nas super było samo rozwiązanie tego pokoju, ale cokolwiek chcielibyśmy napisać o tym będzie spoilerem więc wbijajcie i sami się przekonajcie. Pokój raczej należy do łatwych ale wiadomo, bywa różnie. Dla nas ER w Krakowie must be.

 • Escape room Pokój laleczki Chucky

  Pokój laleczki Chucky
  SCARY HOSTEL KRAKÓW
  Kraków

  G&F gośćmi Chuckego

  14.12.2018 | data wizyty: 25.11.2018

  Od nas krótka opinia o tym pokoju, jest to raczej ER dla grup początkujących gdyż zagadki dość łatwe, ale pokój za to klimatyczny i bardzo przyjemny. Idealny dla grup które mają zamiar zacząć przygodę z ER.

 • Escape room Sprawa nr 666

  Sprawa nr 666
  Escape Land Kraków
  Kraków

  G&F rozwiązuje sprawe

  12.11.2018 | data wizyty: 04.11.2018

  Nooo byliśmy zaskoczeni... Pokój który jest tak nisko w Krakowie przecież nie mógł być tak dobry, a może jednak?
  Nie chcemy nic spoilerować, więc nie będziemy pisać za dużo w każdym razie rozwiązania w tym pokoju jak i same zagadki bardzo przemyślane, wszystko starannie oddaje klimat horroru z czego my się bardzo cieszymy. Uwielbiamy takie ER dlatego dla nas to jest Krakówki Top !
  Cóż więcej dodawać, jak jeszcze tam nie byliście to jest to Krakowskie must be !!

 • Escape room Rozdział II Watson - Porwanie w pociągu

  Rozdział II Watson - Porwanie w pociągu
  Share_Lock
  Kraków

  G&F uwalnia Watsona

  12.11.2018 | data wizyty: 04.11.2018

  Uciekając wcześniej z więzienia już wiedzieliśmy, że ekipa Share_Lock na pewno otwiera pokój który będzie stał na najwyższym możliwym poziomie...i mieliśmy rację ;)
  Samo wejscie do tego ER robi tak kolosalne wrażenie że sama gra idzie płynnie. Klimat jest poprostu rewelacyjny i doskonale oddaje fabułę. Zagadki przemyślane i kilka nowych rozwiązania za co wielki szacunek. Dla nas pokój po prostu genialny, myślę że Kraków ma chyba nowego kandydata na numer 1 w tym mieście.
  Absolutna 10 i dla nas nr 1 w KRK !!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6