G&F
 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  G&F odkrywa tejemnice

  29.01.2020 | data wizyty: 11.12.2019

  Nie będziemy dużo pisać, gdyż jak zawsze ER od Combinatora trzyma najwyższy poziom. Bardzo chcieliśmy się zmierzyć z tym pokojem i w końcu się udało. Fabuła super prowadzona przez całą rozgrywkę, a zagadki wywarzone i świetnie dobrane. Nie chcemy nic zdradzać, bo pokoj na mapie Krakowa absolutne must be !!

 • Escape room Skarbiec

  Skarbiec
  One Hour
  Bydgoszcz

  G&F rabuje Skarbiec

  05.12.2019 | data wizyty: 14.11.2019

  Skarbiec to ER, w którym na prawdę mimo tego że ma juz trochę, gra się mega przyjemnie i płynnie. Fajny klimacik prawdziwego skarbca, czuliśmy się troszkę jak w Bondzie, gdyż czas uciekał a trzeba było się szybko wydostać. Bawiliśmy sie super, co podbija wartość tego pokoju dla nas z 9 na mocne 10 ;)

 • Escape room Odmęty Angkor Wat

  Odmęty Angkor Wat
  EGO
  Bydgoszcz

  G&F w Odmętach

  05.12.2019 | data wizyty: 13.11.2019

  Przebywając do tego pokoju nie wymagaliśmy wiele, ale zaskoczył nas niesamowicie. Ten ER może największy nie jest, ale momentami zaskakuje, a jedno rozwiązanie spotkaliśmy 1 raz za co mega szacunek. Fajny klimat, super mistrz Gry i na prawde pokój który w Bydgoszczy jest na liście must be. Nam brakowało 2 min do rekordu, ale pokój do najłatwiejszych raczej nie należy. Mega polecamy !!!

 • Escape room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  G&F u Władcy Nilu

  05.12.2019 | data wizyty: 14.11.2019

  Oj, ale nam się podobał ten pokój.
  Genialny klimat, super wystrój, rewelacyjne zagadki i to wcale nie łatwe. Na prawdę czuliśmy się w tym ER jak byśmy byli w Egipcie lub innym starożytnym miejscu. Dla nas pokój fantastycznie wykonamy, z którego każdy wyjdzie zadowolony. Polecamy każdej ekipe mniej i bardziej doświadczonej, bo mega warto ;)

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  G&F ratuje świat

  05.12.2019 | data wizyty: 14.11.2019

  Co to jest za pokój!!!!!
  Dla tego pokoju właśnie znowu ustaliliśmy trip po ER Bydgoskich i mieliśmy co do niego wielkie wymagania, ponieważ kochamy Marvela... i w ogóle się nie zawiedliśmy !!!
  Na pewno jest to jeden z najlepszych pokoji w jakich do tej pory byliśmy, a coraz trudniej jest nas zachwycić. Zaczniemy od Mistrza Gry... Gość pełen pasji do tego co robi i na prawde super osoba. Co do pokoju... już od wejścia wiadomo że będzie grubo, bo sama poczekalnia robi ogromne wrażenie ;) nie chcemy spoilerować nic związanego z zagadkami, których jest dużo i na prawdę trzeba sie spieszyć aby je wszystkie zdazyć zrobić. Ten ER jest naszpikowany smaczkami z Marvela, po prostu dla fanów, CUDO. Dla nas genialny pokój, po prostu musicie się tam pojawic !!!

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  G&F w Piramidzie

  05.12.2019 | data wizyty: 13.11.2019

  Łooooo ten pokój robi kolosalne wrazenie...
  Od samego wejścia czujesz, że jesteś w magicznym miejscu, w którym masz z ekipą ważną misje do wykonania. Przechodząc po kolejnych etapach tego zadania coraz bardziej zachwycasz sie zagadkami, wykonaniem oraz mocą tego pokoju. Powiem krótko żeby nic nie spoilerować, my jesteśmy zachwyceni i znów przekonujemy się że Wyjscie Awaryjne to czołówka Polskich ER. Barwo brawo brawo !!

 • Escape room Statek kosmiczny - Kamień akumulacyjny

  Statek kosmiczny - Kamień akumulacyjny
  Secreto
  Kraków

  G&F w kosmosie ;)

  11.11.2019 | data wizyty: 11.11.2019

  Oj w tym pokoju trzeba zacząć od tego, że ekipa Sekreto znów pokazała że w Krakowie jest jedną z najlepszych ! Wystrój tego pokoju, klimat i efekty dźwiękowe na prawdę sprawiaja, że czuliśmy się jak na Statku kosmicznym lecącym po kosmosie ;) Jeśli byliscie w poprzednim pokoju którego ten jest kontynuacją to przygotujcie się na wyższy poziom trudności zagadek które sa super przemyślane i przy których trzeba czasem większego skupienia. O mistrzu gry nie będziemy si się rozpisywać, po prostu kozak ;) Co tu dużo mówić, polecamy ten pokój BARDZO!!

 • Escape room Starożytna świątynia - Wynalazek przeszłości

  Starożytna świątynia - Wynalazek przeszłości
  Secreto
  Kraków

  G&F w Starożytnej Świątyni

  09.11.2019 | data wizyty: 06.10.2019

  Na początek napiszemy, że fajnie jak się wchodzi do nowego pokoju i widzi sie znajome twarze z którymi sie zaje.... rozmawia ;)
  W tym pokoju widać, że ekipa Sekreto włożyła w niego mnóstwo pracy co pokazuje, że w Krakowie też można zrobić pokój na najwyższym poziomie. Wystrój jest po prostu doskonały, co pozwala fajnie się wczuć w wykonywaną misje. Zagadki należą raczej do łatwych, przynajmniej dla doswiadczonych ekip, ale jest kilka fajnych rozwiązań które na pewno Was zaskoczą :D
  Dla nas na pewno na ten moment top 3 w Krakowie ;)

 • Escape room Koneser

  Koneser
  DreamScape
  Poznań

  Opinia archiwalna

  G&F u Konesera

  09.11.2019 | data wizyty: 15.01.2019

  I to jest nasz numer 1 na mapie Poznania !!!
  Super wprowadzenie, od czego na pewno musimy zacząć, i od razu mega wrażenie po wejściu do pokoju. Wystrój tego ER jest na najwyższym poziomie, zagadki nietuzinkowe, może nie należą do najtrudniejszych, ale dzięki scenariuszowi i temu co dzieję się w tym pokoju rozwiązuje sie je po prostu fantastycznie. Chcemy tylko dodać że mechanizmy w tym pokoju są dosłownie GENIALNE !! Musicie odwiedzic ten pokój, bo po prostu mega warto !!! ;)

 • Escape room Murder House

  Murder House
  Continuum
  Poznań

  Opinia archiwalna

  G&F w Murder House

  09.11.2019 | data wizyty: 16.01.2019

  Nie będziemy dużo pisać gdyż to był chyba 14 pokój w ciągu 3 dni w Poznaniu i nie do końca pamiętamy zagadki, ale na pewno klimat pokoju, genialny mistrz gry i surowy wystrój robia tutaj taką robotę że nie możecie ominąć tego pokoju na mapie Poznania. Pozdrawiamy Mistrza gry, który wkłada dużo pracy i mega się angażuje;)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7