malgorzata.portjanko
 • Escape room Gabinet Szalonego Profesora

  Gabinet Szalonego Profesora
  Access Code Escape Room
  Rabka-Zdrój

  Fajnie, klimatycznie, ciekawie

  11.03.2019 | data wizyty: 29.12.2018

  Ciekawy, klimatyczny pokój, który w kilku momentach gry bardzo nas zaskoczył a kilka razy zmusił do intensywnego główkowania. Polecamy każdemu, przy okazji pobytu w Rabce.

 • Escape room Wehikuł czasu

  Wehikuł czasu
  Access Code Escape Room
  Rabka-Zdrój

  Podróż w czasie

  11.03.2019 | data wizyty: 29.12.2018

  Pokój ciekawy, zagadki zróżnicowane, Pani wprowadzająca również ok. Klimat na odpowiednim poziomie, jedynie zdrobne niedociągnięcia techniczne zakłóciły grę. Ogólnie pokój na duży plus!

 • Escape room Ucieczka z więzienia

  Ucieczka z więzienia
  Questrooms
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Ucieczka zakończona sukcesem!

  11.03.2019 | data wizyty: 21.11.2018

  Pokój z ciekawym wystrojem intryguje na wstępie nietypowym [spojler]. Klimatu również nie można odmówić. Zawodzi sposób komunikacji oraz nieco nachalnie udzielane podpowiedzi (mimo naszej deklaracji, że podpowiedzi oczekujemy wyłącznie na życzenie) Pokój nie do końca przemyślany (naszym zdaniem) aczkolwiek w kilku momentach pozytywnie zaskakuje. Warty odwiedzenia, aby spróbować czegoś innego i po prostu dobrze się bawić.

 • Escape room The Moonshiner

  The Moonshiner
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Opinia archiwalna

  Rewelacja

  11.03.2019 | data wizyty: 11.03.2019

  Jeden z najlepszych (jesli nie najlepszy) pokój jaki mieliśmy okazję odwiedzić. Zagadki zróżnicowane, niełatwe, ale logiczne, żadna nie była przekombinowana. Pokój zdecydowanie dla spostrzegawczych i dociekliwych. MG rewelacyjny. Podpowiedzi udziela nienachalnie, wprowadza ciekawie, po grze znajduje czas by porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Pokój obowiązkowy na Gdańskiej liście ER, ale warto na niego poczekać i odwiedzić dopiero mając za sobą conajmniej kilkanaście pokoi :) Całą czwórką gorąco polecamy!

 • Escape room Krwawa Rzeźnia

  Krwawa Rzeźnia
  Questrooms
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Pokój dla spostrzegawczych :)

  20.10.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Klimatycznie, pomysłowo, oryginalnie. W pokoju zastosowano kilka nietypowych rozwiązań, o klimat zadbano w najwyższym stopniu, obsługa super. Pokój zdecydowanie dla spostrzegawczych . Obowiązkowa pozycja na trójmieskiej liście!

 • Escape room Okręt podwodny

  Okręt podwodny
  Podziemna pułapka
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Rewelacyjny klimat!

  01.10.2018 | data wizyty: 01.10.2018

  Pokój od progu zaskakuje ;) Jest niesamowicie klimatyczny. Nie tylko za sprawą wystroju i wielu charakterystycznych szczegółów... Twórcy pokoju zadbali również o idealnie dopasowane efekty dźwiękowe. Rewelacja. Zagadki ciekawe, zróżnicowane. Stosunkowo mało kłódek i szukania, więcej liczenia i główkowania. Wszystko świetnie zbalansowane. Polecamy serdecznie.

 • Escape room Tajemnica 61. Kilometra

  Tajemnica 61. Kilometra
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Dla każdego coś dobrego.

  01.10.2018 | data wizyty: 27.09.2018

  Klimat rewelacja! Zagadki przemyślane, ale wymagające precyzji- jej brak może opóźnić wyjście :) Bardzo zróżnicowane pod każdym względem... zarówno stopnia trudności jak i zastosowanych rozwiązań. Od kłódek po nowatorskie pomysły. Nie brakuje tez dobrej zabawy. Jedyny, mały minusik za zbyt dużą ilość "ślepych uliczek". Owszem, elementy rozpraszające w grze są potrzebne, ale tutaj było ich naszym zdaniem ciut za dużo. Poza tym PETARDA! Mimo, że wyszliśmy po czasie, bawiliśmy się świetnie i wspominamy ten pokój jako jeden z najlepszych w Trójmieście. Na pewno wrócimy do Zorkout'u.

 • Escape room The Final Show

  The Final Show
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Cudo!

  01.10.2018 | data wizyty: 27.09.2018

  Ten pokój to absolutnie obowiązkowy punkt na 3miejskiej escapowej mapie.
  Drugi nasz pokój w zorkoucie, zupełnie inny od 61 kilometra, ale podobnie zaskakujący. Logiczny, bez zbędnych ślepych zauków, ale nic nie jest tutaj podane na tacy :) serdecznie polecamy!

 • Escape room Tajemnice Gabinetu Lekarskiego

  Tajemnice Gabinetu Lekarskiego
  ESC HOUSE
  Białka Tatrzańska

  Bardzo przeciętny pokój.

  27.08.2018 | data wizyty: 24.08.2018

  Pokój nieco nas rozczarował. Zagadki niby logiczne, niby nieskomplikowane, ale jakieś takie... niskich lotów.
  Brak tu nowatorskich rozwiań, nowoczesnych technologii, czy efektu WOW. Największy minus za komunikację z Mistrzem gry. Z domofonem spotakaliśmy się po raz pierwszy i mam nadzieję ostatni. Poza tym tłumaczenie Mistrzowi na jakim etapie gry jesteśmy nie jest fajne. We wszystkich poprzednich pokajach Mistrz lub Mistrzyni obserwowali nasze postępy, a na nasz sygnał udzielali PODPOWIEDZI a nie ODPOWIEDZI. Sam Mistrz, owszem, miły, ale średnio zaangażowany. Zagadki w porządku, ale przekombinowane. Cena dość wysoka i niezbyt czysto.

 • Escape room Spętani w raju

  Spętani w raju
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Warto dać się spętać w raju!

  29.07.2018 | data wizyty: 17.07.2018

  Zbudowanie tak niesamowitego klimatu na tak małym metrażu-chapeau bas!
  Zróżnicowanie zagadek zaskakujące. Dla każdego coś dobrego.
  Spójny, logiczny (jak wszystkie tczewskie pokoje) pokój dla spostrzegawczych. Bawiliśmy się świetnie! O mistrzowskim wprowadzeniu do gry rozpisywać się nie będziemy- bo to już w Tczewie standard. W kwestii "mistrzowania" p. Maja w całym chyba kraju, nie ma sobie równych!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3