Aaoth S.
 • Escape room The Gold Train

  The Gold Train
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  Pociąg do skrzyń

  19.08.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  Byliśmy nastawieni na odprawienie Egzorcyzmu, a nie na jazdę pociągiem. Niestety wdarł się błąd i przesiedliśmy się do Złotego pociągu. Pełni entuzjazmu zabraliśmy się za otwieranie kłodek i skrzyń, jedna za drugą... Jednej ze skrzyneczek nie udało nam się otworzyć ale mimo to przeszliśmy dalej. Pojawił sie pewnien motyw który był naprawdę fajny, ale nie chce zdradzać szczegółów. Jak dla mnie zabrakło dobrej historii, nie udało się wczuć w klimat. Niektóre elementy wystroju nie pasowały do okresu w którym zaginął pociąg. Po ucieczce ze sztabami złota pożegnano nas bardzo szybko.

  Raczej nie zdecydujemy się na któryś z pozostałych pokojów, ale mimo wszystko dziękujemy za zabawę.

 • Escape room Klątwa Tutenchamona

  Klątwa Tutenchamona
  Zagadkownia
  Warszawa

  Ciekawość to pierwszy stopień..

  19.08.2018 | data wizyty: 17.08.2018

  ..do wspaniałej przygody! Żadna klątwa nie jest straszna poszukiwaczom przygód. Fascynacja starożytnymi kulturami to jedna z moich pasji. Miałam nadzieję że się nie zawiodę. W środku panuje świetny klimat. Twórcy się naprawdę napracowali przy detalach, malowaniu ścian. Egipskie arcydzieło. Nic dodac nic ująć. Zagadki sprawdzające inteligencję:D to to co lubię najbardziej.

  Dziękujemy za bardzo sympatyczne i miłe przyjęcie. Polecamy każdemu kto kocha piramidy albo dopiero zacznie je kochać:)

 • Escape room Krypta wampira

  Krypta wampira
  Zagadkownia
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Krew, lasery i porzeczki

  19.08.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  Mamy tutaj do czynienia z prawdziwym wampirem, postrachem eterycznych dziewic w białych sukniach. Ostre kły, trumna i gustownie urządzona krypta.

  Czasem w życiu czlowiek natrafia na dziury w które musi wlożyc ręce, chce to zrobić ale boi sie tego na co natrafi palcami. Szczególnie w przypadku dziur ktore są ciemnie i mogą byc pełne pająków.
  Pokój świetny, pełen ukrytych magnetycznych zamków i ciekawych zagadek. Pierwszy raz spotkałam się w escape roomie z tak pomysłowym zastosowaniem luster. Chylę czoła!

 • Escape room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Po drugiej stronie płótna

  19.08.2018 | data wizyty: 17.08.2018

  Efekt WOW gwarantowany.
  Wchodzimy do pokoju i pojawia sie konsternacja.. gdzie tu szukac? I czego? Po chwili zaczynamy odkrywac skrzętnie ulokowane zagadki. Nieliniowe i zaskakujące. Niektóre elementy można określić jako niepokojące:p ale nic nie straszy. Kolejny pokój perełka, inny niż wszystkie i bardzo interaktywny.

  Jako fanka gier komputerowych bardzo dobrze pamiętam misje z jednej z moich ulubionych gier. W sumie to w dwóch moich ulubionych grach pojawiały się questy z obrazami, w jednej wątek miłości i fioletowej róży, a w drugiej rozpuszczanie olejnych troli terpentyna:) w tym escape roomie jak w połowie martwy kot Schrodingera, jednocześnie jesteśmy i nie jesteśmy w obrazie. Ta dwoistość daje najwięcej frajdy bo rzeczywiście zmieniamy rzrczywistość!

 • Escape room Testament

  Testament
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Opinia archiwalna

  To dopiero początek..

  19.08.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  "Żyjemy na spokojnej wyspie ignorancji pośród czarnych mórz nieświadomości i wcale nie jest
  powiedziane, że w swej podróży zawędrujemy
  daleko."
  ~H.P. Lovecraft

  Podróż rozpoczyna się w gabinecie wuja, który zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Krew, zagadki, szyfry, kłodki. Spójna historia, wciągająca jak dobry kryminał w którego środku lądujesz zupełnie się nie spodziewając tego, że odegrasz istotną rolę w sprawie o której większość ludzi nie ma zielonego pojęcia. Gdy tylko zobaczyłam małą turkusową figurkę poczułam, że będzie naprawdę dobrze:D To najlepszy pokój w którym do tej pory byłam. Nie ma dnia, żebym nie zastanawiała się co będzie dalej, czym mnie zaskoczą i jak skończy się ta przygoda. Cały nasz Team jest pod wielkim wrażeniem kunsztu i dbałości o szczegóły.. wagi przywiązanej do faktury zapisanych pergaminów i rodzajów kłódek które można określić jako majestatyczne!

  Pojawimy się niebawem w Tesli:)

 • Escape room Kopalnia węgla

  Kopalnia węgla
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  DYNAMITE!

  19.08.2018 | data wizyty: 08.08.2018

  Do wyprawy trzeba się przygotować. Pakujesz najpotrzebniejsze rzeczy, zabierasz kompana i schodzisz do szybu. W głębię mroku czającą się za drzwiami.. Ciepłe promienie słońca żegnają się z twoją skórą, a tobie pozostaje zimne światło latarki zaciekle walczące z nieprzeniknioną czernią wdzierającą się do oczu. :D było bosko! Pobrudziliśmy się, czołgaliśmy się i rozwiązywalismy świetne, przemyślane zagadki. W Warszawie nie ma drugiej takiej Kopalni, ani nawet niczego podobnego. Muszę przyznać, że im więcej pokojów odwiedzam tym bardziej doceniam zaangażowanie ludzi prowadzących takie miejsca. Nie wszędzie jest miło i czuć pasję. Tutaj pasji było bardzo dużo. Dziękujemy za tak świetną atmosferę oraz rozmowę na którą nie wszędzie niestety można liczyć. Z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój!

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  W poszukiwaniu Jabłka Edenu

  05.08.2018 | data wizyty: 26.07.2018

  Dwie fanatyczne wielbicielki Ezia Auditore da Firenze i całej serii Assassinss Creed nie mogły się oprzeć pokusie odwiedzenia pokoju w którym będą mogły znaleźć Jabłko. Najpotężniejszy artefakt pozostawiony na Ziemi przez gatunek nadzorujacy nasz rozwój. Kilka rodzajów zagadek sprawdzających spostrzegawczość, pamięc i wiedzę ogólną dało nam godzinę boskiej zabawy! Pani która nas wprowadzała zapodała esencję klimatu na tacy nakrecając nas do przedniej zabawy:D Serdecznie dziekujemy i polecamy każdemu kto chce mieć swój wkład w ratowanie wszechświata!

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Piracki sandbox!

  17.06.2018 | data wizyty: 14.06.2018

  Piach, woda, ognisko, palmy i drewniana chatka na skraju skalnej groty. Brzmi jak początek wakacji na teneryfie:p ale nic bardziej mylnego. To wyspa nad ktorą ciąży klątwa! Jedyną szansą na przetrwanie i ucieczkę jest rzucenie się w wir dobrze przemyślanych i ciekawych zagadek:D trzeba zakasac rekawy i nie bać się pobrudzić. Pomysł z prawdziwym piaskiem kładzie na łopatki konkurencję. Czułam się jak dziecko w piaskownicy w dobrym horrorze:D nie chcę spojlerować ale zdarzyło mi się nawet kilka razy przestraszyć! Tego nie doświadczyłam jeszcze w żadnym ER. Co mogę jeszcze dodać? Chcę więcej! Więcej świetnych pomysłów i zagadek w tak samo zjawiskowym otoczeniu! Btw, sposób uzyskania podpowiedzi jest najlepszy ze wszystkich ktore widziałam. Brawo i ukłony dla Was!

 • Escape room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

  Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Prawie jak u Lyncha:)

  06.08.2017 | data wizyty: 05.08.2017

  Kolejny dzień służby, kilka lat stażu w wydziale zabójstw przyzwyczaja do okrucieństwa, morderstw w afekcie, nieudolnych zemst. Tym razem jednak sprawa jest nieco trudniejsza i co gorsza podejrzany prawdopodobnie jest seryjnym morderca. Kilka trupów w podobym wieku, tej samej płci. Nie mozna dopuscic by kolejne kobiety tracily życie przez tego psychopate. Niestety wydzial chyba we mnie nie wierzy i sciaga aspiranta Gruszke do pomocy az z Poznania. Techniczni zabezpieczaja teren, a my wchodzimy połączyć fakty...

  To jest miejsce gdzie serio mozna wejsc w role:D poczuć sie jak w świetnym kriminale. Odegrać role gliniarza ktory brnie po nitce do kłębka żeby rozwikłać zaskakujaca zagadke. Fajnym bonusem sa gadzety do zabawy! Nic tylko rozkladac sie ze sprzetem i zaczynać!

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Wiedźma nie jeden sekret skrywa:)

  06.08.2017 | data wizyty: 05.08.2017

  Wyprawa, noc, czary, mroczny las - to wybuchowa mieszanka doprawiona szczypta nawiazan do magii Enochianskiej i Kabaly. Tyle niespodzianek w jednym miejscu, które stopniowo podkręcają atmosferę:D kazdy element jest wazny, duzo drobnych szczegółów i przede wszystkim współpraca. Bez niej daleko sie nie zajdzie.

  Trafiacie do lasu i cichaczem wychodzicie na teren potencjalnie niebezpiecznej starszej pani ze sklonnosciami do zatapiania w formalinie fragmentów ciala waszych poprzedników i organizmów sie nimi żywiących:)
  Kwintesencja jednej z tych "prawdziwych" baśni Grimmów, ktora na szczęście może się dobrze skończyć. Rymowane podpowiedzi świetnie do tego pasuja:)

  Dzieki za możliwość zrobienia zdjecia! Bedziemy miec super pamiatkę.

  P. S. Proponuje pójść za ciosem i z roli nieproszonego gościa przejsc w role detektywa badajacego okolicznosci morderstwa w pokoju hotelowym na Majdańskiej;)

Zobacz więcej opinii: 1 2