Tiju
 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Czad!

  02.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Zamknęli nas w szpitalu.. Dreszcze. Ta atmosfera. Przerażająca i jednocześnie niepokojąco spokojna.
  To chyba największy pokój w jakim byłam. Dopracowany do perfekcji. Klimat buduje się od samego początku. Szkoda coś pisać, żeby za dużo nie popsuć. Trochę tych pokoi mam odwiedzonych, ale ten... ten jest naprawdę najlepszy!
  3 dziewczyny poradzą sobie bez najmniejszego problemu! ;) Wbijajcie do nich. No i to zdecydowanie najlepszy! pokój EXITów!

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Ze scooby chrupkiem w poszukiwaniu potwora..

  02.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Bez Kudłatego i Freda, za to w Wehikule Tajemnic udałyśmy się do tajemniczego domostwa, by zdemaskować pałętającego się tam potwora.. O tajemniczej miejscówce głośno było w całej stolicy Escape Roomów i to od dawna. Postanowiłyśmy przyjechać i zmierzyć się z nią podczas naszego corocznego ERTripu. Wbiegałyśmy do Foxów niczym kozice górskie, napalone jak kocury w marcu.. I? I było ekstra!
  Szczególne brawa należą się też Pani z obsługi, która niczym najcudowniejszy narrator, przewodnik, przekazała nam całą fabułę w taki sposób, że nie było miejsca na żadne niejasności, a do pokoju wbiegłyśmy niemal czując oddech Scooby'go na szyi..
  Zagadki były bardzo klimatyczne. Wraz z wystrojem stanowiły naprawdę niesamowite połączenie. Logiczne, i co najważniejsze nie ma w tym pokoju zagadek, których nie da się rozwiązać bez słuchu idealnego ;)!!! Uwielbiam ten pokój. Bawiłyśmy się doskonale. Dal mnie to najlepszy pokój. Choć jestem wielkim fanem Czarnego Motylka, a Pinokio był cudny!
  Trudność pokoju polega na ilości łamigłówek, jeśli idziecie w 4 nie bójcie się poziomu trudności ;). Warto!!!!

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  W małym domku

  25.03.2019 | data wizyty: 20.03.2019

  Dzień był słoneczny i ciepły. Czwórka bohaterów czuła, że to będzie Dobry Dzień. Mogą przenosić góry, zatrzymać rzekę, ukraść księżyc czy nawet podpaść 3 krasnoludom. Może gdyby nie to zdradliwe słońce i dobry obiad przemknęło by im przez głowę, że ten dziwny woźnica nie emanuje zaufaniem. Może gdyby nie przekonanie o własnej, nieograniczonej mocy, nasi bohaterowie weszli by do chatki z większą pokorą. Może gdyby.. Tylko o czym miałby bard śpiewać, gdyby wszystko poszło idealnie? O czym dziatki słuchać, gdyby każde zadanie nie jeżyło by włosa na głowie? Powiem Wam, moi mili.. epicka to była misja..
  Spojlerować nie zamierzam. Nie uchwycę zachwytu nad pokojem, więc krótko: wystrój świetny. Klimatyczny, wszystko pasuje, w dodatku widać, że zrobione jest to tak porządnie, że posłuży wielu śmiałkom. Zagadki tak logiczne, tak pomysłowe, tak precyzyjnie zrobione, że po wyjściu nie ma wykrzykników i pytajników w postaci "no dobra, rozwiązane, ale serio, co mieliście na myśli?". W pokoju byliśmy w składzie z 10-latką, która bawiła się doskonale, a sporo rozwiązanych zagadek może przypisać sobie. Pozostałe dwie osoby też były zupełnie świeże (1 i 0 pokoi). To jest wprost wymarzony pokój na start. Jeśli się zastanawiacie, jak kogoś wciągnąć do magicznego świata ER, to na caaałym Śląsku, najbardziej polecam ten pokój. Jest idealny. Dla bywalców pokojów proponuję wybrać się w maksymalnie dwójkę. Nie będzie ciasno ;) i będzie większa frajda..

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  W czekoladowym domku

  14.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

  Jak tam pachnie! :)
  Po dłuższej przerwie, lekko zmodyfikowana grupa (świeżaki w grupie), wpakowała się do Fabryki Czekolady. Misja była złożona. Jak to u LoftEscapersów, nie wystarczy tylko wrócić ;).
  Misja w Fabryce podobała mi się jeszcze bardziej niż Orient Express! To drugi pokój tej firmy i widać nabyte doświadczenie. Niezmiennie obsługa przemiła i zaangażowana. Zagadki z pomysłem, kłódek nie za wiele, mechanizmy bardzo pomysłowe, potrafiące nas jeszcze zaskoczyć :). Polecam szczególnie grupom 3-4 osobowym. Nie jest to najłatwiejszy pokój, ale zagadki są naprawdę logicznie przemyślane. Idealny pokój na zarażenie innych naszym bakcylem ;)!!!

 • Escape room Pinokio

  Pinokio
  Fox O'clock
  Wrocław

  Kłamstwo jest cool

  29.01.2019 | data wizyty: 08.12.2018

  Ekipa Fox O'Clock jest niemożliwa! Dochodzi do tego, że nie trzeba być w ich pokoju, żeby wiedzieć, że jest świetny.. Nudziarze... I te koty! Okropność! :)
  Historia Pinokia opowiedziana jeszcze raz; bawi, śmieszy, lekko straszy. Pokój jest prześliczny! 4 osoby to faktycznie maks, bo momentami bywa ciasno, ale każdy ma co robić :). Zagadki różne, łatwe i trudniejsze, ale wszystkie zgodne z fabułą, pięknie przygotowane, klimatyczne. Wszystkie mechanizmy działają idealnie. Jest też odrobinę zadań sprawnościowych. Nie jest to pokój jakoś szalenie łatwy. Owszem początkująca drużyna będzie się dobrze bawić, ale to dlatego, że wszyscy się będą tu świetnie bawić. ;). Osobiście polecam pokój osobom z jakimś doświadczeniem (min. 4 pokoje). W końcu najwięcej satysfakcji sprawiają pokoje, których zagadki sami rozwiążemy :).
  Nie mogę się doczekać kolejnych odsłon! Polecam!!!!

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Na ratunek Profesorowi!

  21.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  Gdy już nasza przygoda miała się zakończyć, okazało się, że nasz ukochany Profesor wpadł w tarapaty.. Nie mogłyśmy odwrócić się i po prostu odejść. Wkroczyłyśmy do gabinetu.
  Pokój zaskakuje. Ogólnie wolimy jak wnętrza są jakieś fantastyczne, mroczne. Wtedy autorzy mają więcej możliwości, aby nas zachwycić. Nacieszyć oko. Tutaj wchodzimy do pozornie zwykłego gabinetu, ale troska o szczegóły, fajnie wykorzystana elektronika, pomysłowość niektórych zagadek, spowodowały, że to naprawdę bardzo mile spędzony czas. Czuć przygodę. Pokój ma dobrze zarysowaną fabułę. Może można by więcej i bardziej, ale my byłyśmy zadowolone. Wybrałyśmy opcję trudniejszą i dla drużyn, które mają na koncie trochę pokoi, zdecydowanie ją polecamy. Dacie radę!
  Przyznam, że starałam się zrozumieć skąd ten pomysł na nazwę pokoju, ale poległam. Dla mnie nazwa nie tyle myląca, co nietrafiona. Choć pewnie chwytliwa.
  Obsługa fantastyczna, jak otworzą kolejny pokój, na pewno się zjawimy :D

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Katastrofa pod wodą

  21.11.2018 | data wizyty: 09.11.2018

  Wow jaki śliczny pokój! Zdecydowanie można się oczarować pokojem od samego wejścia!
  Kapitan Nemo jest obecny w każdym zakamarku. Przygoda jest namacalna. Wszystko jest idealnie przemyślane. Pokój jest po prostu do zjedzenia. Super zabawa dla rodzin z dziećmi. Pokój nie jest może najłatwiejszy, ale zagadki, przynajmniej dla nas, były bardziej logiczne niż w wychwalanej Legendzie Miecza. Jeden mechanizm bym dopracowała, bo jest mała irytacja podczas "podróży", ale.. całość po prostu godna polecenia! Obsługa, nie była w stanie obniżyć mojej oceny (choć się starała). Może czas na urlop?

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Warszawska przygoda rozpoczęta!

  21.11.2018 | data wizyty: 09.11.2018

  Legenda Miecza.. Pokój po którym spodziewałam się, że niebo spadnie mi na głowę.. Nie spadło. Było dobrze. Po kolei. Pokój jest śliczny! Każdy element jest piękny, klimatyczny, pasujący, trwały. To jeden z ładniejszych pokoi w jakich byłam. Może trochę za dużo tutaj "Disneylandu", bo jak na średniowieczny zamek, przydałoby się więcej mroku ;), ale dajmy im spokój.
  Zagadki są śliczne i w klimacie średniowiecza. Doczepię się, że jak zmieniają jakąś zagadkę na "bardziej w klimacie" to mogliby usunąć stare oznaczenia.. ale to zwykłe czepialstwo i mam nadzieję, że zostanie poprawione. Co do logiczności jednej - cała nasza czwórka - miała olbrzymie zastrzeżenie, ale podobno - to nasz osobniczy problem. Mogę się z tym zgodzić. ;). Zagadki na plus.
  Nie dam 10 z dwóch powodów. Obsługa choć sympatyczna, to tak znudzona pracą i zmanierowana, że aż lekko nas zirytowała, a to naprawdę nie proste. Po drugie.. no niebo nie spadło. Brakło WOW...

 • Escape room Opuszczony hotel

  Opuszczony hotel
  Escapers
  Warszawa

  Zbłąkane podróżniczki..

  21.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Do opuszczonego hotelu trafiłyśmy przypadkiem. Był w dobrym miejscu i czasie. Nie żałujemy. To chyba najstarsza przygoda Escapers'ów, ale w dalszym ciągu bardzo grywalna. Zagadki są całkiem sympatyczne, niektóre, mimo jakiegoś już, minimalnego doświadczenia - spotkałyśmy pierwszy raz. Pokój polecamy, np. przy okazji odwiedzin w naprawdę mrocznym i doskonałym Cyrku Dziwadeł czy rozwiązując Tajemnicę Leonarda..

 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Nie wkładaj paluchów między drzwi..

  21.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  WOW! Efekt wow był! Ciągnął się podczas całej wizyty.. Nie dam 10, bo nie cierpię ciemnych pokojów. Jestem ślepawa, w grupie sami okularnicy, a tu ciemno tak, że trzymając coś w ręku ciężko stwierdzić co to ;). (Escapersi jak widać to kochają bo w Pracowni Leonarda było tak samo :P.. ). Oczywiście odwiedziny w Cyrku polecamy, ale z dwoma zastrzeżeniami..
  Po pierwsze ten pokój nie jest dla początkujących. Późna godzina (22:00) i fakt, że był to nasz 5 pokój tego dnia, jest pewnym usprawiedliwieniem, ale... pokój nas po prostu "zaorał". Zagadki są logiczne, działające, klimatyczne, ale jest ich sporo i nie są najprostsze. Sposób podpowiedzi jest za to genialny. Bardzo klimatyczny i grając nie ma się wrażenia, że jest się ostatnim nieudacznikiem.. ;).
  Po drugie to pokój dla ludzi o mocnych nerwach i nie polecamy go kobietom w ciąży ;)!
  Pozostałym polecamy bardzo! Bardzo!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4