Madlyn
 • Escape room Duch kopalni

  Duch kopalni
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Kopalniany duch :)

  11.07.2018 | data wizyty: 27.03.2018

  Ekipa z ToM zrobiła olbrzymi krok w stworzeniu nowego pokoju! Oczywiście wcześniejsze są super, ale tutaj czuć innego ducha :D Sam wystrój przenosi nas i daje się poczuć jak w kopalni :D Dbałość o detale jest imponująca, ma się wrażenie jakby każdy element był starannie wybrany i wkomponowany :) że nic tutaj nie jest przez przypadek :) Zagadki bardziej "zautomatyzowane" niż "klasyczne", logiczne i spójne. Wybraliśmy się w 2 i grało nam się idealnie! Zabawa była super i z niecierpliwością czekamy na kolejne pokoje :) Gorąco polecam!

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  R*E*W*E*L*A*C*J*A!!!

  11.07.2018 | data wizyty: 03.03.2018

  Nie będę "owijać w bawełnę" to co zrobiła ekipa Fox O'clock to jakiś majstersztyk! Ale zacznę od początku :)
  Na wstępie jak zawsze bardzo miłe przywitanie, troszkę rozmowy na rozgrzewkę i zaczynamy... :) Samo wprowadzenie genialne, nie mogę znaleźć słowa które byłoby adekwatne! Takiego wprowadzenia jeszcze nigdzie nie było i nie wiem ile czasu upłynie aż zobaczę lepsze! :) na samo wspomnienie się uśmiecham :D a to był tylko początek na to co czekało nas w środku! Coś fantastycznego, wystrój zapierający dech, zagadki tak urozmaicone a jednocześnie powiązane z klimatem o różnym stopniu trudności. Na niemal każdym kroku czaiła się zaskakująca niespodzianka! :) Trzeba koniecznie tam pójść i się przekonać na własnej skórze! :P ja nie wiem jak oni to zrobili, ale na prawdę czapki z głów!!! :D Niezapomniana przygoda! :D Wszystkim z całego serducha polecam i zazdroszczę każdemu kto jeszcze tam nie był :D

 • Escape room Stranger Room

  Stranger Room
  In&Out
  Wrocław

  Z łezką w oku... :)

  11.07.2018 | data wizyty: 30.06.2018

  Po przekroczeniu progu pokoju, ma się wrażenie jakby przeniosło się w czasie :) Z sentymentem rozglądam się dookoła, gdzie jakże silnie odwzorowano pokój z lat 80-tych! Coś pięknego! :) Widać, że włożono wiele pracy i serca w urządzenie pokoju :) Same zagadki bardzo logiczne i spójne, powiązane z tematyką pokoju :) Obsługa przemiła, świetnie wprowadzająca w fabułę :) Wybraliśmy się w 2 i bawiliśmy się super! Z czystym sumieniem polecamy! :D

  Odpowiedź In&Out

  Cześć :) dziękujemy za odwiedziny i opinie :) pozdrawiamy i do zobaczenia !!

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Obłędnie!!! :)

  11.07.2018 | data wizyty: 22.04.2018

  Czy można pobić samego siebie?! Ekipa Exit19 jest tego najlepszym przykładem! :) Po Zdradzie... myśleliśmy, że ciężko będzie przebić wystrój i klimat, ale to co nas spotkało w Obłędzie przeszło nasze oczekiwania! :) Ma się wrażenie, że zaczyna się grać nie jako gracz, ale jako prawdziwy aktor! Genialna scenografia jak z filmu na olbrzymiej powierzchni. Zagadki mają mało wspólnego z klasyką czyli kłódeczkami (chociaż ja i tak je kocham najbardziej :))) bardziej są to czynności i łączenie faktów. Oczywiście bardzo duże znaczenie ma komunikacja i współpraca! Byliśmy w 6 i myślę, że fajnie jest się wybrać ekipą w większym składzie :) Fantastyczne wprowadzenie do pokoju, wdrożenie w fabułę przez obsługę! Widać, że robią z tą pasją a każda drużyna może poczuć się wyjątkowo :) dla mnie obłędem było to, że wcale nie chciałam opuszczać Obłędu! Gorąco polecam :)

 • Escape room Cień Małej Moskwy

  Cień Małej Moskwy
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Cień Małej Moskwy w pełni blasku! :)

  11.07.2018 | data wizyty: 15.04.2018

  Bardzo fajny pokój, z klimatem, czuć lekki powiew historii :) Zagadki bardzo ciekawe i wkomponowane w klimat! Wybraliśmy się wzmocnioną ekipą w 6 i bawiliśmy się extra! Polecam! Obsługa jak zwykle fantastyczna! :)

  Odpowiedź Składnica Szyfrów

  Dziękujemy bardzo za opinię oraz wspólną zabawę :)

 • Escape room Sala nr 9

  Sala nr 9
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Ciemność i wszechobecny mrok... :)

  11.07.2018 | data wizyty: 20.04.2018

  Pokój dla ludzi o mocnych nerwach, dla których dreszczyk emocji sprawia jeszcze więcej frajdy :) Pokój nie należy do łatwych, zagadki są staranie przygotowane i wpisane w klimat :) Lekki niepokój i niepewność to zasługa całego wystroju. Dużo klasyki, przeplatane z innymi rozwiązaniami. Wybraliśmy się w dwójkę, ale wydaje mi się, że optymalny skład to czwórka. W pokoju jest co robić a każdy może mieć inny pomysł na rozwiązanie zagadki :) nam się bardzo podobało i cieszymy się, że wyszliśmy z pokoju cali :DDD Obsługa jak zwykle cudowna :D! Polecam!

  Odpowiedź Składnica Szyfrów

  Dziękujemy bardzo za opinię oraz wspólną zabawę :)

 • Escape room Ostatni Artykuł

  Ostatni Artykuł
  Składnica Szyfrów
  Legnica

  Kryminalni :)

  11.07.2018 | data wizyty: 08.07.2018

  Składnica Szyfrów zafundowała nam scenariusz jak z prawdziwego kryminału! :) Wybraliśmy się w dwójkę na wersję "rozszerzoną". Sam pokój oddawał wiernie klimat miejsca zbrodni. Może nie będę mówić o szczegółach, ale wszystko było tak jak sobie to wyobrażałam. Zagadki logiczne i układające się w spójną całość (co też pozwoliło nam wyjść z pokoju dużo przed czasem :P). Poziom trudności oceniam jako średni, ale momentami niektóre zagadki sprawiały, że trzeba było się zastanowić troszkę dłużej :P Myślę, że najlepiej wybrać się tam w max 4 osoby :) Obsługa super!!!

  Odpowiedź Składnica Szyfrów

  Dziękujemy bardzo za opinię oraz wspólną zabawę :)

 • Escape room Operacja "Wrocław"

  Operacja "Wrocław"
  Bermudy Quest
  Wrocław

  Archival rating

  Historyczny projekt :)

  19.03.2018 | data wizyty: 18.03.2018

  To już nasz trzeci pokój od Składnicy Szyfrów, który odwiedziliśmy i kolejna niezapomniana przygoda :)

  Projekt Liegnitz świetnie oddaje ducha historii, przenosi nas do innej epoki i pozwala poznać tajemnicę.
  Sam pokój bardzo klimatyczny, doskonały wystrój i muzyka.

  Zagadki urozmaicone, bardzo logiczne i sensowne. Rozwiązanie sprawiało dużo satysfakcji a sama gra była bardzo płynna.

  Obsługa jak najbardziej wzorcowa, miła i uprzejma.

  Największy plus jednak za umiejętne stworzenie miejsca tak bardzo związanego z rejonem! Tematyka historyczna czyli zostajemy poniekąd "zaproszeni" do poznania historii. Wielki ukłon dla twórców za taką możliwość "przeniesienia w czasie" :))) coś pięknego i niezapomnianego!!!

  Odpowiedź Bermudy Quest

  Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i pozdrawiamy :)

 • Escape room Piraci

  Piraci
  Trapped
  Wrocław

  Na nieznanych wodach ?

  20.10.2017 | data wizyty: 30.09.2017

  Wystroj pokoj kapitalny z dbaloscia o szczegoly, zagadki urozmaicone o roznym stopniu trudnosci :) kazdy znajdzie cos dla siebie :) duzy nacisk na spostrzegawczosc! Raczej dla mniejszych grup ;) duzy minus jednak za obsluge takiego nastawienia to nie bylo nigdy :/ mysle ze trzeba by bylo nad tym popracowac :)

 • Escape room Tajemnica złotego pociągu

  Tajemnica złotego pociągu
  The Grand Escape - Escape Room Wałbrzych
  Wałbrzych

  Troszke historii ;)

  20.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017

  Swietny pokoj, powiazany z historia miasta. Przyjemnie i milo spedzilismy czas. Pokoj klimatyczny, oddajacy ducha historii :) Poziom raczej dla grup ktore maja juz za soba pare pokoi :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4