MONI TEAM
 • Escape room Dolina Trollinków

  Dolina Trollinków
  Adventure Escape
  Poznań

  Drużyna Kolorowych Skarpetek

  14.04.2019 | data wizyty: 13.04.2019

  Bardzo, ale to bardzo jesteśmy zadowoleni z odwiedzin tego bajkowego pokoju. Wystrój sprawił że zapomnieliśmy o problemach dnia codziennego i zostawiliśmy je za drzwiami. Świetnym pomysłem jest też to że do pokoju wchodzi się na skarpetkach. Warto o tym pamiętać żeby nie zaliczyć wpady :)
  Zagadki przyjemne i cały czas w klimacie. Ostatni etap gry przypadł mi najbardziej do gustu ponieważ uwielbiam takie klimaty ale nic więcej nie będę zdradzać :) Mistrzyni gry bardzo miła i sympatyczna, nie narzucała się się z podpowiedziami i wszystko świetnie objaśniła. Bardzo zaskoczyła nas też,, mała" słodka niespodzianka która czekała na nas w pokoju. Strasznie dziękujemy:) z niecierpliwością czekamy na kolejne pokoje

 • Escape room Uwięzieni w Ciemności

  Uwięzieni w Ciemności
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Warto to przeżyć

  06.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Na samym początku opinii zacznę od klimatu bo to on sprawia że (nie) chce się tam być. Surowość pomieszczeń i dobiegające odgłosy mogą nieźle namieszać w głowie. Duży plus za momenty wymagające współpracy.
  Zagadki klimatyczne i różnorodne. Coś dla fanów elektroniki jak i kłódek.
  Cena pokoju jest w sam raz.
  Obsługa jak zawsze w tej firmie w 100% skupiona na nas. Mistrz gry jeden z naszych ulubionych :) bardzo pozdrawiamy. Mało gdzie widać takie zaangażowanie, a to się ceni.
  Ujmując to jednym słowem : Warto

 • Escape room Klątwa starej wiedźmy

  Klątwa starej wiedźmy
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  Super przygoda

  25.02.2019 | data wizyty: 25.02.2019

  Pokój naprawde świetny. Masę dobrej zabawy, ciekawe zagadki, trochę współpracy i co najważniejsze jest ślicznie. Można wczuć się w akcje ratowania radości :)
  Kłódki i elektronika doskonale wyważone, ilość nie przytłacza.
  Mistrzyni gry bardzo miła i sympatyczna. Co prawda nie musiała nam pomagać bo wyszliśmy bez podpowiedzi ale dobrze ze ktoś czuwał całą grę. Polecam

 • Escape room Misja: Lodówka

  Misja: Lodówka
  ENIGMA
  Poznań

  Lodówka, a w środku....

  20.02.2019 | data wizyty: 14.02.2019

  Wystrój kuchni idealny. Nic bym w nim nie zmieniła. Oczywiście jest też i tytułowa lodówka.
  Pokój oparty na otwieraniu kłódek.
  Trochę nie przypadła nam do gustu [spojler]. Wydaje nam się że bez niej gra była by ciekawsza.
  Jedna z zagadek trochę przekombinowana. Mistrz gry pomocny i cały czas na posterunku.

 • Escape room Dwa Oblicza Klauna

  Dwa Oblicza Klauna
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Klaunów Dwóch

  10.02.2019 | data wizyty: 09.02.2019

  Już dawno żaden pokój nie wywoływały u mnie tak skrajnych emocji. Od bólu brzucha ze śmiechu po krzyki i okrzyki. Nie będę zdradzała za wiele, niech każdy przekona się na własnej skórze co skrywają Dwa Oblicza Klauna :) Styl cyrkowy zachowany, może nie jest to typowy namiot a bardziej jakieś zaplecze cyrkowe, ale daje to lepszy klimat zabawy. Zagadek nie jest wiele, kłódki nie przytłaczają. Jest parę fajnych zadań. Zabawy manualne zdecydowanie na tak. Mistrzowie gry przeszli samych siebie :) no uwielbiam ich !

 • Escape room Antidotum

  Antidotum
  Tajemnicza Kraina
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Magiczna mikstura

  28.12.2018 | data wizyty: 28.12.2018

  Super zabawa, wystrój idealnie wpasowany do historii pokoju. Dużo szczegółów i detali sprawia że klimat czuć już od zdjęcia opasek. Zagadki wciągające. W dwie osoby każdy znalazł coś dla siebie. Mistrz gry pozytywny i pomocny.
  Bardzo polecam.

 • Escape room Kultysta

  Kultysta
  Enigma House
  Bydgoszcz

  Kultysta

  16.12.2018 | data wizyty: 15.12.2018

  Ciekawa przygoda, parę momentów że serce podchodzi pod gardło :)
  Niepokojące odgłosy i fajny mechanizm.
  Gdy chłopacy podszlifują parę elementów będzie kozak, nie sztuką jest coś otworzyć, ale ważnym jest żeby to dopracowywać, a potencjał jest i widać że właściciele chęci mają :) dzięki za grę. Polecam odwiedzić

 • Escape room The Moonshiner

  The Moonshiner
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Leśny klimat

  22.11.2018 | data wizyty: 21.11.2018

  Tytułowy Bimbrownik bardzo dobrze ukrył swój,, skarb" co za tym idzie pokój nastawiony jest na przeszukiwanie niemal każdego jego zakamarka.
  Od samego początku zostaliśmy ciepło przyjęci a mistrz gry swoim świetnym wprowadzeniem wciągnął nas w historię i zapoznał z fabułą pokoju. Słuchałam go jak zahipnotyzowana.
  Wystrój nie odbiega dużo od innych pokoi z leśnym akcentem. Można na chwilę zapomnieć że jest się w pokoju i wczuć się w swoje role. Na duży plus odgłosy dobiegające z głośnika które naprawdę pobudzają wyobraźnię oraz czas przejścia pokoju, 75 minut - co daje dłuższą rozgrywkę niż standardowo. Mały minus za niektóre elementy dekoracji które są poprostu zużyte i czas by je trochę ponaprawiac.
  Poprzez duży natłok zadań oceniam pokój jako trudny.
  Ze względu na ilość szukania raczej dla 3-5 osob, my byliśmy w 2 osoby, było ciężko, ale zmieściliśmy się w czasie. Polecam dla grup którym klasyka się nie nudzi, ale i tutaj trochę nowinek też się znajdzie.

 • Escape room Krwawy Baron

  Krwawy Baron
  Time 4 Secrets
  Poznań

  Świat uratowany

  18.11.2018 | data wizyty: 17.11.2018

  Pokój naprawde świetny. W życiu nie wpadłabym na to że tak można go zrobić. Bardzo wciągająca historia i przebieg całej gry. Extra mechanizmy i cudowny wystrój. Bawiliśmy się super i w dwie doświadczone osoby przeszliśmy go w 45 minut.
  Pozdrawiamy mistrzów gry. Bardzo fajni ludzie. Zarażają optymizmem i aż nie chce się wychodzić :)

 • Escape room W sieci pająka

  W sieci pająka
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  W pajęczynie

  12.11.2018 | data wizyty: 12.11.2018

  Ciekawe zagadki. elektronika jak i liczba kłódek doskonale wyważona . Gdy już się myśli że to koniec okazuje się że nagle czas nas goni a zagadek jest jeszcze sporo. W dwie osoby bawiliśmy się świetnie, każdy z nas miał co robić i nie było jakiś dłuższych postojów.
  W czasach gdy zaczęła się era pokojów,, ani jednej kłódki" fajnie jest wrócić do tego co sprawiło że escapy pochłonęły nas tak bardzo.
  Klimat super.
  Mistrz gry jak zawsze sympatyczny

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 7 8 9