pawel.cygler
 • Escape room Chata guślarki

  Chata guślarki
  Escape Time
  Gdańsk

  Ozdrowić Antoniego

  23.08.2019 | data wizyty: 12.08.2019

  Pokój bardzo interesujący. Rozwiązywane zagadki sprawiają dużą frajdę. Bardzo ciekawe rozwiązania. Pokój można określić mianem pół-liniowego. Nikt z naszej 5-osobowej grupy się nie nudził. Bardzo miła obsługa, którą serdecznie pozdrawiamy :) Jak najbardziej polecam !

 • Escape room Gniew Bogów

  Gniew Bogów
  WALKOUT
  Gdynia

  Egipskie zagadki

  23.08.2019 | data wizyty: 17.08.2019

  Interesujący pokój z wieloma nieszablonowymi zagadkami. Klimat bardzo dobry. Poziom trudności określam jako średni. Trzyosobowej grupie udało się wyjść z jedną podpowiedzią w ciągu 55 minut. Polecam !

 • Escape room Trójkąt Bermudzki

  Trójkąt Bermudzki
  Łamacz Escape Rooms
  Złoty Stok

  Ciekawa przygoda

  01.07.2017 | data wizyty: 01.07.2017

  Pokój zagadek w małej miejscowości słynącej jedynie z kopalni złota, może sugerować, że raczej rewelacji nie będzie. Z takim nastawieniem też się tam wybierałem. Okazało się zupełnie inaczej. Trójkąt bermudzki to bardzo dobra propozycja na pierwszy raz w ER. Zagadki są ciekawe. Jedna rzecz naprawdę bardzo zaskakuje, ale każdy kto odwiedzi pokój przekona się o tym sam. Klimat jak z żeglującego statku. Zagadki zróżnicowane w głównej mierze logiczne, ale też np trzeba się wykazać znajomością zagadnień żeglarskich. Pokój przeznaczony na 60 minut, lecz naszej 5 osobowej grupie udało się wyjść spokojnie w 45 min. Dla tych którym uda się wyjść w czasie, miła nagroda. Warto odwiedzić!

 • Escape room Prosektorium

  Prosektorium
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Robi wrażenie!!

  01.07.2017 | data wizyty: 24.06.2017

  Nazwa pokoju sugeruje, że będzie mieli do czynienia z dużymi emocjami. I tak rzeczywiście jest. Wystrój miejsca napawa grozą. Dotakowe atrakcje jeszcze bardziej pompują klimat. Jeśli chodzi o zagadki to są one zróżnicowane, ale w większości bardzo ciekawe i wymagające współpracy. Obsługa pokoju bardzo sympatyczna. Zdecydowanie godny polecenia!