monika.kolodziej
 • Escape room Labirynt Minotaura

  Labirynt Minotaura
  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
  Warszawa

  Antyczna Grecja

  27.04.2019 | data wizyty: 27.04.2019

  Nasz pierwszy odwiedzony ER tej ekipy i od razu po wyjściu postanowiłyśmy sprawdzić ich kolejny pokój. To chyba najlepsza rekomendacja.

  Pokój zrobiony jak labirynt, wystrój klimatyczny. Pokój liniowy, ale ..... kolejność zagadek nie jest oczywista. Kilka nowych, zaskakujących elementów. Jest też coś dla fanów zagadek zręcznościowych - było trudno. Polecam, ale zdecydowanie zespołom już z doświadczeniem - super zabawa gwarantowana, bo właściciele zadbali o wiele detali by przenieść nas do starożytnej Grecji.

 • Escape room Kuba Rozpruwacz

  Kuba Rozpruwacz
  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
  Warszawa

  Nowa pozycja obowiązkowa na mapie ER

  27.04.2019 | data wizyty: 27.04.2019

  Po odwiedzeniu ponad 120 ER moje oczekiwaniam względem kolejnych są zdecydowanie inne niż na początku - ekipa GAME OVER zdała egzamin. Bardzo sympatyczni właściciele, chętni do wysłuchania naszych wrażeń po zakończonym sukcesem polowaniu na "Rozpruwacza". To nasz drugi pokój tej ekipy, na pierwszy ogień poszedł Labirynt Minotaura - polecam.
  Na duży plus: przygotowanie ER - widać, że chodzi o jakość i dobre wykonanie. Po wejściu przenosimy się na londyńską, zamgloną i niebezpieczną uliczkę. Zagadki zróżnicowane, wymagające spostrzegawczości. Nasza 2 osobowa ekipa miała ręce pełne roboty w trakcie całej gry.
  To zdecydowanie ER dla już doświadczonych zespołów - przy kilku zadaniach naprawdę trzeba dobrze pomyśleć.
  Napewno odwiedziny pozostałe 2 ER tej ekipy. Zdecydowanie polecam, szczególnie jeżeli szukacie czegoś nowego, innego i lubicie trochę bardziej skomplikowane zagadki.

 • Escape room VR Małe przez poufne

  VR Małe przez poufne
  Escape Room BANK
  Warszawa

  Nasz pierwszy VR ER

  06.01.2019 | data wizyty: 12.12.2018

  Bardzo ciekawe doświadczenie rozwiązywania zagadek w VR. Przez pierwsze 5 minut musiałyśmy przyzwyczaić się, że zupełnie inaczej przeszukuje się taki ER. Zagadki zróżnicowane, cała historia spójna. Czekam na kolejne VR ER.

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Pociąg z terrorystami

  06.01.2019 | data wizyty: 23.12.2018

  „Napad na bank” to jeden z najlepszych ER jakie do tej pory odwiedziłam. Super elektronika i spójna historia - jeżeli jeszcze nie odwiedziliście, to czas jak najszybciej to zmienić. Dodatkowym argumentem niech będzie „Pasażer” - kontynuacja „Napadu”.

  Niby napad się udał, ale dlaczego mamy kajdanki na rękach i policja przewozi nas na przesłuchanie. Wsiadamy do pociągu eskortowani przez policję i ..... tu zaczyna się niesamowita fabularna historia w przedziale kolejowym.

  Wow, wow, wow - udało się szczęśliwie i w całości dojechać do stacji końcowej. Rozmowa z właścicielem o ER i ich planowanym 3 ER była fajnym zakończeniem tej niesamowitej przygody. Czekamy na wasz kolejny ER!!!!

  „Pasażer” wymiata - obowiązkowo dla wszystkich lubiących spójne historie, logiczne myślenie zamiast otwierania kolejnych kłódek.

 • Escape room Indiana

  Indiana
  Room Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  W poszukiwaniu ukrytych skarbów

  06.01.2019 | data wizyty: 05.01.2019

  Obowiązkowo dla zespołów lubiących ER w klimacie przygodowym. Jest sporo przeszukiwania, ale też zagadek matematycznych. Na początek oczywiście film wprowadzający do całej historii. Jest sporo kłódek - może warto chęść z nich wymienić na jakieś elektromagnesy. To minimalnie psuło atmosferę, bo w sumie w grobowcach / starożytnych świątyniach chyba nie wykorzystywano aż tyle kluczy :)
  Wyszłyśmy 15 min przed czasem bez podpowiedzi :) Na duży plus bardzo sympatyczna obsługa - liczymy, że spotkamy się przy okazji "Piwnicy"

 • Escape room Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)

  Tajne Bractwo (Novus ordo mundi)
  World Escape
  Warszawa

  Iluminaci i tajemniczy gabinet

  06.01.2019 | data wizyty: 12.12.2018

  Po ponad roku od wizyty w rewelacyjnej "Pandemii" wreszcie udało się zarezerwować wizytę w siedzibie tajnego stowarzyszenia.
  Obsługa sympatyczna i fajnie było też trochę porozmawiać o ER. Sam pokój bardzo fajnie przygotowany, przed wejściem krótki film wprowadzający do klimatu. Zagadek jest dużo, ale zgrane zespoły zapewne poradzą sobie z ich rozwiązaniem. Współpraca i spostrzegawczość to niezbędny "ekwipunek" przy przeszukiwaniu zakamarków tego ER. Bardzo gorąco polecam.

 • Escape room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Zupełnie inny ER

  16.09.2018 | data wizyty: 16.09.2018

  Zupełnie inny ER i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Brak kłódek, nie trzeba wyszukiwać kolejnych kodów. Bardzo nieschematych. Polecam to obok legowiska kanibala pozycja obowiązkowa tej ekipy. Z niecierpliwością czekam na Katakumby. Jak zwykle duży plus za przemiłà obsługę. Wyszliśmy po 37 min.

 • Escape room Klątwa Pustelnika

  Klątwa Pustelnika
  Escape Game Warszawa Stare Miasto
  Warszawa

  Nowy rekord 31 min!!!

  02.09.2018 | data wizyty: 02.09.2018

  ER w klimacie bezludnej wyspy, rozbitków jest dużo. Wiele z nich niestety to też bardzo przeciętne pokoje. Klątwa Pustelnika to ER wyróżniający się. Na ogromny plus: - sympatyczna obsługa, pamiętali nas mimo iż od ostatniej wizyty minął ponad rok
  - fajnie przygotowane pomieszczenie i spókne zagadki
  - pokój jest logiczny
  Polecam. Nalepiej wybrać się na mały maraton i zaliczyć ich wszystkie 3 pokoje. Dla doświadczonej eklipy pewnie będzie łatwy, ale to kompletnie nie przezzkadza w super zabawie

 • Escape room Skarb piratów

  Skarb piratów
  Lock & Roll
  Kraków

  Mhhh - gdzie ci piraci

  02.09.2018 | data wizyty: 22.08.2018

  Najsłabszy pokój tej ekipy. Szkoda bo zrobienie ER w klimacie piracki to bardzo fajny pomysł. Sam fakt minimalnej ilości światła w pokoju nie wystarczy by stworzyć klimat.

 • Escape room W szkole magii i czarodziejstwa

  W szkole magii i czarodziejstwa
  Lock & Roll
  Kraków

  Magicznie ale czegoś brakuje

  02.09.2018 | data wizyty: 22.08.2018

  W naszym rankingu nr 2 ER tej ekipy. Możemy pobawić się w adeptów magii. Zagadki fajne i zróżnicowane, ale......
  Byliśmy w Komnacie Tajemnic w Warszawie też osadzonej w klimacie Pottera. Popracujcie trochę nas spójnością zagadek oraz dodajcie trochę gadżetów. Poprawny, ale bez efektu wow.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 10 11 12