Mary&Monter
 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Misja wykonana

  18.02.2020 | data wizyty: 15.02.2020

  Pokój jest PRZESŁODKI 🤩 Wystrój na medal, sprawia, że zapominamy, że jesteśmy w escape roomie i bez problemu wczuwamy się w powierzoną nam rolę. Bardzo oryginalne wprowadzenie.

  Zagadki są łatwe, nie należy szukać w nich drugiego dna. Fajne jest to, że zawsze pokój zawsze sygnalizuje o dobrym rozwiązaniu zagadki, ale o tym musicie przekonać się sami.

  Obsługa bardzo miła, bez zarzutów.

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  Zemsta ze szczególnym okrucieństwem

  18.02.2020 | data wizyty: 15.02.2020

  Pokój bardzo klimatyczny i niezwykle zaskakujący. Zarówno początek jak i zakończenie bardzo nam się podobały❗️Fabuła prowadzi nas przez całą rozgrywkę.

  Zagadki bardzo ciekawe i różnorodne. Oryginalne mechanizmy, z jakimi nie spotkaliśmy się nigdy wcześniej- brawa dla twórców.

  Z niecierpliwością czekamy na nowe pokoje tej firmy!

 • Escape room Muzeum okultyzmu Państwa Warren

  Muzeum okultyzmu Państwa Warren
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Filmowe emocje w zasięgu ręki ❗

  05.02.2020 | data wizyty: 04.02.2020

  Fenomalny pokój, arcydzieło stworzone przez pasjonatów.

  Zagadki świetnie wpasowane w fabułę pokoju, która towarzyszy nam od początku, aż do samego końca. Przy niektórych trzeba dłużej pomyśleć.

  Klimat sprawia, że czujemy się jak bohaterowie filmu. W wystrój tego pokoju włożono dużo serca oraz czasu. Jest dopracowany w każdym calu. Fani i nie tylko znajdą tutaj sporo "smaczków". Warto zatrzymać się na chwilę podczas rozwiązywania zagadek by go podziwiać. Również Mistrz Gry świetnie czuwał nad całą rozgrywką.

  Obsługa 11/10 ! Jeszcze z nikim tak długo nie rozmawialiśmy. Wymieniliśmy się doświadczeniami oraz plotkami ze świata ER 😉

  Ps. Czworonożny członek obsługi też na medal 🐶

 • Escape room Pachnidło

  Pachnidło
  Escape Time
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Gdzie te zapachy?

  04.02.2020 | data wizyty: 26.01.2020

  Pachnidło mimo wysokiej pozycji w rankingu nie jest najlepszym pokojem tej firmy. Inne podobały nam się znacznie bardziej.

  Zagadki nie zawsze były logiczne, niektóre tak naprawdę były oderwane od fabuły i nie pasowały. Ich rozwiązywanie nie dawało nam takiej satysfakcji jak to bywa zazwyczaj. Plus, jak sam tytuł wskazuje, za [spojler]. ☺️

  Klimat nieco mroczny. Zwłaszcza początek, który bardzo nam się podobał. Wystrój ma swoje mocne, ale też słabe strony. Idąc do tego pokoju wyobrażaliśmy go sobie zupełnie inaczej i chyba nasza wizja podoba nam się bardziej. 😉 Spory minus za to, że wszystko działo bardzo opornie, przyciski i inne mechanizmy trzeba było wciskać po kilka razy, żeby coś zaczęło działać. 😒

  Obsługa jak zawsze na poziomie. Pan sympatyczny. Przeprosił nas za zaistniałe opóźnienie.

 • Escape room Jaga Baba - historia prawdziwa

  Jaga Baba - historia prawdziwa
  Trapped
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Raz, dwa, trzy... Jaga-Baba patrzy

  04.02.2020 | data wizyty: 12.01.2020

  Po przeczytaniu bardzo pozytywnych opinii wiele oczekiwaliśmy od tego pokoju. Chyba niestety zbyt wiele, ponieważ nie spełnił on naszych oczekiwań. 😕 Z początku faktycznie wydawał się dopracowany, ale z czasem było tylko gorzej.

  Zagadki raczej proste, nie wymagają większego doświadczenia. Były całkiem ciekawe i w większości wpasowane w tematykę za co plus.

  Klimat w pokoju był średni. Widać, że pracowano nad nim, ale nie do końca wyszło, a wszystko psuje niedbałość. 😢 Jest to stosunkowo nowy pokój, a niektóre elementy wyglądają jakby już wiele przeszły. W dodatku dno w szafce, które bez problemu da się podnieść, a pod nim sam brud, pozostawia niesmak na długo.

  Jeśli chodzi o obsługę nie ma się do czego przyczepić. Pan bardzo miły i uśmiechnięty. Rozmawiał z nami długo. Widać, że to prawdziwy pasjonata ER. 😉

 • Escape room Przeklęta wróżba

  Przeklęta wróżba
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Przyszłość przepowiedziana🔮

  19.01.2020 | data wizyty: 05.01.2020

  Długo czekaliśmy na nowy pokój od tej firmy...i nie zawiedliśmy się!!! Już sam początek rozgrywki sprawił, że wiedzieliśmy, że zabawa będzie udana.

  Zagadki bardzo różnorodne i ciekawe. Według nas niektóre z nich są jednak trudne i wymagają nieszablonowego myślenia. Wszystkie ściśle związane z fabułą za co duży plus. System podpowiedzi zasługuje na medal. Jeden z najlepszych z jakimi do tej pory się spotkaliśmy 🥰

  Klimat iście magiczny. Z pewnością Was oczaruje. Pokój dopracowany, widać, że włożone zostało w niego dużo serca i pracy. Kawał dobrej roboty!

  Obsługa to bardzo sympatyczni właściciele, którzy z pasją opowiadają o pokojach. Pozostaje nam teraz czekać na kolejną pozycje od nich 💙

 • Escape room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Cyrkowa przygoda 🎪

  19.01.2020 | data wizyty: 27.12.2019

  Był to nasz pierwszy pokój w słynnej Bydgoszczy. Trafiliśmy na przedstawienie i musieliśmy zagrać role nie znając scenariusza 😉

  Zagadki dosyć proste, ale w takich warunkach myślenie może byc utrudnione. Wszystkie mocno związane z tematyką pokoju.
  Klimat bardzo dobrze zachowany.
  Obsługa poprawna i jak to w szanujacych sie firmach wymieniliśmy sie doświadczeniami.

  Mimo wszystko nam brakowało tutaj " tego czegoś", aby zapamiętać ten pokój na dłużej. Po wyśmiemitych opiniach oczekiwaliśmy czegoś wiecej.

 • Escape room Krwawy wódz

  Krwawy wódz
  Escape Time
  Gdańsk

  Wiarygodna opinia

  Uciekliśmy przed Wodzem!

  27.12.2019 | data wizyty: 15.12.2019

  Pokój mimo swoich lat trzyma poziom. Nawet z naszym doświadczeniem ok. 60 pokoi bawiliśmy się dobrze.

  Pokój zachęca, aby go eksplorować. Apetyt rośnie w miarę upływu czasu. Krwawy Wódz nieraz Was zaskoczy.

  Zagadki zdecydowanie dla doświadczonych ekip. Wymagają dużo spostrzegawczości oraz łączenia faktów.

  Obsługa w porównaniu do wrocławskich Mistrzów Gry nie zachwyciła nas. Pan był bardzo oficjalny, widać było, że to tylko jego praca, a nie pasja.

 • Escape room Underworld

  Underworld
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  I już wszystko jasne

  27.12.2019 | data wizyty: 08.12.2019

  Po świetnej zabawie w 2 poprzednich częściach bardzo czekaliśmy na ten pokój, niestety zawiedliśmy się. Pokój zrobiony jest w innym stylu i jest najgorszym ogniwem trylogii.

  Początek rozgrywki jest testem na współpracę. Jeśli chodzi o zagadki są one różnorodne- można spotkać elektronikę, zagadki manualne, jak i klasyczne kłódki.

  Klimat nie spełnił naszych oczekiwań, powinien być bardziej urozmaicony i połączony z poprzednimi częściami, które postawiły wysoką poprzeczkę.

  Obsługa na medal! 🥇Wzór do naśladowania dla innych Mistrzów Gry.

 • Escape room Poznaj Wolfganga

  Poznaj Wolfganga
  Projekt Ucieczka
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Coś nowego

  27.12.2019 | data wizyty: 01.12.2019

  Fenomalny poczatek rozgrywki ❗
  Innowacja w świecie ER.

  Klimat świetnie odwzorowuje tematykę pokoju. Z czymś takim jeszcze się nie spotkaliśmy. Z pewnościa zostanie u nas w pamięci 👌

  Zagadki zróżnicowane i kreatywne. Trzeba włączyć nieszablonowe myślenie za co również ➕

  Co do właścicieli to mega zajarani ludzie. Widać ogrom serca i pracy włożony w ten pokój. Poświęcają każdą wolną chwilę na swoja pasję.

  Czekamy z niecierpliwością na kolejną propozycje tej firmy 😍

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6