drLogan
 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Coś niespodziewanego

  05.05.2019 | data wizyty: 25.04.2019

  Rewelacyjny pokój. Klimatycznie super - stopniowe odkrywanie fabuły i tajemnicy. Zagadki świetne, niejednokrotnie nas zaskoczyły. Finał pokoju był dla nas fenomenalny. W czymś takim nie braliśmy jeszcze udziału.
  W pokoju byliśmy w 5 osób. To na pewno przyspieszyło grę, ale nie czuliśmy żeby był przez to tłok. W 4 osoby na pewno też byłoby to świetną zabawą.
  Pokój zdecydowanie godny polecenia!

 • Escape room Murder House

  Murder House
  Continuum
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Ciemno wszędzie, strasznie wszędzie

  05.05.2019 | data wizyty: 26.04.2019

  Dobry, liniowy pokój. Spełnia swoje założenia jeśli chodzi o horror. Dla nas zabrakło większej ilości zagadek. Klimatycznie bez zastrzeżeń. Jeśli ktoś szuka pokoju dla mocnych wrażeń, to powinien dodać 1 do oceny.
  W pokoju byliśmy w 4 osoby i pod koniec robiło się już ciasno.

 • Escape room Muzeum

  Muzeum
  Room Escape
  Warszawa

  Nr 1 na Inżynierskiej 1

  05.05.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Z całą pewnością jest to mój ulubiony pokój firmy w tej lokalizacji. Klimatycznie ustępuje Rycerskiemu ale zagadki, które w nim można znaleźć biją resztę na głowę. W Warszawie jest (był?) również inny pokój z motywem napadu - Muzeum w mojej ocenie jest nieporównywalnie lepsze. Pokój absolutnie wart odwiedzenia!

 • Escape room Rycerski

  Rycerski
  Room Escape
  Warszawa

  Wśród pancerzy, mieczy i łacińskich inskrypcji

  05.05.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Jeśli ktoś szuka pokoju osadzonego w średniowiecznych klimatach, to ten jest idealny. Nie tylko wystrój jest na świetnym poziomie, ale zagadki potrafią być wyzwaniem, dającym sporo satysfakcji po rozwiązaniu. Pod względem klimatu jest to najlepszy pokój w tej lokalizacji.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  O bogowie, jakież to było dobre

  05.05.2019 | data wizyty: 02.04.2019

  Bardzo dobry pokój, z szeregiem ciekawych zagadek, niektóre z nich naprawdę oryginalne. Fabuła dość liniowa. Bardzo klimatyczny wystrój z odpowiednimi dla tematu akcesoriami.
  W pokoju byliśmy w 3 osoby, wszyscy wyszliśmy z szeroko otartymi oczami żałując, ze koniec zabawy przyszedł tak szybko. Polecamy!

 • Escape room Klątwa Zbójów

  Klątwa Zbójów
  LetMeOut
  Zakopane

  Nie wiem co to za klątwa, ale loch zacny

  15.02.2019 | data wizyty: 31.01.2019

  Ten pokój był dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Odwiedziliśmy go zaraz po Krainie Czarów, gdzie nasze odczucie były raczej słabe. Klątwa Zbójów to bardzo dobrze zaprojektowany pokój, obfitujący w ciekawe zagadki, nad którymi nie raz trzeba się pochylić. Daje dużo frajdy i wszyscy dobrze się bawiliśmy. Jedyna do czego można się przyczepić, to nie bardzo przemawia do mnie motyw klątwy, którego próżno szukać w trakcie gry. Ale znów - to tylko czepianie się na siłę.
  Pokój zasłużenie w zakopiańskiej czołówce. Wart odwiedzenia!

 • Escape room Kraina Czarów

  Kraina Czarów
  LetMeOut
  Zakopane

  Wiarygodna opinia

  Zmysłowa podróż

  15.02.2019 | data wizyty: 31.01.2019

  Czy w tym pokoju czuć klimat Alicji z Krainy Czarów? Wg mojej oceny nie specjalnie. Nie uważam też, ze pokój jest dla grup średniozaawansowanych - to jest pokój dla początkujących. Duży plus za to, że zagadki rzeczywiście wymagają użycia większości zmysłów, ale przez cały czas miałem wrażenie, ze już gdzieś to widziałem. Osoby początkujące z pewnością bardziej docenią ten pokój. Osoby bardziej doświadczone po prostu przez niego przebiegną.
  W pokoju byliśmy w 6 osób i z początku wydawało się, że przy takiej liczbie będzie grało się dobrze, ale szybko się okazało, że połowa osób nie ma co robić.
  Na niewątpliwy plus zasługuje obsługa pokoju - nasz mistrz gry był wyjątkowo kulturalny i uprzejmy. Chciało się z nim rozmawiać.
  Reasumując - pokój dla grup początkujących. Osoby zaawansowane powinny poszukać czegoś innego.

 • Escape room Muszkieterowie

  Muszkieterowie
  Room Escape
  Warszawa

  Jeden za wszystkich...

  14.02.2019 | data wizyty: 27.01.2019

  Pierwszy pokój od Room Escape w nowej lokalizacji, który odwiedziliśmy. Po pierwsze jest ładnie. I to od samego wejścia do poczekalni. Przyjemnie się tam siedzi. Pokój również dopieszczony wizualnie. Mnóstwo przedmiotów nadających miejscu klimat. Zagadki fantastyczne, nietuzinkowe, dające dużo satysfakcji z rozwiązania.
  Obsługa pokoju rewelacyjna.
  Muszkieterów odwiedziliśmy w 3 osoby na różnym poziomie zaawansowania. Nikt się nie nudził, każdy miał coś do roboty i wszyscy dobrze się bawiliśmy. Na pewno odwiedzimy resztę, oferowanych przez nową filię Room Escape, pokoi.

 • Escape room Pokój Porywaczy

  Pokój Porywaczy
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Pozytywnie zaskoczeni

  14.02.2019 | data wizyty: 13.02.2019

  To był nasz ostatni odwiedzony w Praskim Pokoju Zagadek pokój. Po wizycie w Hanibalu spodziewaliśmy się czegoś gorszego, ale zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. Ten pokój również nie należy do najświeższych, ale zagadki były bardziej przemyślane i lepiej wpisywały się w konwencję niż te z Hanibala. Nie raziła też całkowita liniowość fabuły oraz to, ze w zasadzie rozwiązanie jednej zagadki z kłódką prowadziło do kolejnej kłódki.
  Przyjemny pokój, ale głównie dla początkujących grup.

 • Escape room Hanibal

  Hanibal
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Nie na czasie

  14.02.2019 | data wizyty: 24.01.2019

  Z pewnością był to najsłabszy pokój od PraskiegoPokojuZagadek. Być może gdyby był to nasz pierwszy pokój, nasze odczucia byłyby lepsze, ale... nawet gdyby był to pierwszy escape room, jaki przyszło nam odwiedzić, to niestety trąci on już myszką. Wystrój wymaga zdecydowanego odświeżenia. Zagadki prowadzące właściwie od kłódki do kłódki.
  Sam w sobie pokój jest poprawny, wszystko działa tak jak zostało zaplanowane, ale bawiliśmy się średnio.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10