Natalia C. 8
 • Escape room Łowca Głów

  Łowca Głów
  Amazeing
  Warszawa

  Najlepszy!

  27.03.2018 | data wizyty: 29.12.2017

  Bardzo obawiałam się wizyty w Łowcy - Wyspa była świetna, więc chciałam więcej, ale nie lubię się bać. Do Amazeing poszłam z duszą na ramieniu - okazuje się, że niepotrzebnie. Czuć klimat grozy, ale nie jest to bezsensowne straszenie, za co wielki plus. Grupa średniozaawansowana potrzebowała kilku podpowiedzi, ale zagadki są logiczne i bardzo pasują do klimatu całości. Rozwiązania są kompletnie nietuzinkowe i żeby dać sobie radę trzeba zapomnieć o wszystkim, co zna się z innych pokojów. Zakończenie jak zwykle u Amazeing - woooow! Podsumowując - 10/10 i mój ulubiony pokój :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Opuszczony hotel

  Opuszczony hotel
  Escapers
  Warszawa

  Dobry :)

  26.07.2017 | data wizyty: 26.07.2017

  Idealne połączenie elektroniki i kłódek. Zagadki pasują do tematu pokoju, a dekoracje są bardzo uważne dopracowane. Łamigłówki są mega ciekawe, można główkować i główkować, a kilka rozwiązań z którymi nie spotkałam się nigdzie wcześniej dodało całości elementu zaskoczenia. Obsługa bardzo miła. Jedyny minus za mało klimatyczne zakończenie. Polecam :)

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Bogactwo dla nas :)

  21.04.2017 | data wizyty: 20.04.2017

  Super! Urzekł mnie ten pokój, choć był naprawdę trudny. Świetnie obmyślone rozwiązania elektroniczne, trzeba było trochę ruszyć głową, ręką i nogą :) W gąszczu wskazówek można się zgubić, ale trzeba pamiętać, że nawet najgłupszy pomysł na rozwiązanie może okazać się skuteczny ;)

  Obsługa przemiła, jeszcze chyba nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i podejściem do klienta. Moje TOP2 :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Wyspa

  Wyspa
  Amazeing
  Warszawa

  Cudnie :)

  18.04.2017 | data wizyty: 17.04.2017

  Cudownie! Wyspa ma super klimat, zagadki nie są oczywiste, ale średnio doświadczonej grupie udało się przejść bez żadnej podpowiedzi i bawiliśmy się świetnie. Przemiła obsługa, mnóstwo śmiechu. Ja chcę jeszcze raz! :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Studio nagrań

  Studio nagrań
  Enigma Room
  Warszawa

  Dobry!

  17.04.2017

  Zagadki dobrze dopasowane klimatem do pokoju, super rekwizyty. Minus za technikę ostatniej zagadki, która nas pokonała, mimo że teoretycznie znaliśmy poprawną odpowiedź. Fajne karty do zdjęcia pamiątkowego i możliwość wykorzystania rekwizytów.

  Odpowiedź Enigma Room

  Dziękujemy bardzo za pozytywny komentarz :)

  Czy możemy prosić o więcej szczegółów na maila odnośnie minusa do ostatniej zagadki? Chcielibyśmy wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski i ewentualnie udoskonalić ten element.

 • Escape room Sekret sierocińca

  Sekret sierocińca
  New World 22
  Warszawa

  Okej

  17.04.2017

  W mojej ocenie słabiej niż Morderstwo w barze. Część elementów mogła zmylić, a zamiast tego można było wstawić tam inne zagadki, których ogółem nie było wiele. Duży plus za klimat i obsługę - ta na najwyższym poziomie.

 • Escape room Morderstwo w barze

  Morderstwo w barze
  New World 22
  Warszawa

  Świetny na początek

  17.04.2017

  Mój pierwszy pokój i zdecydowanie udało mu się zaszczepić bakcyla do ER :) Miła obsługa, fajne rozwiązania techniczne, choć koniec gry był dość nagły i czegoś jeszcze zabrakło. Ogólnie świetnie.