MEL Force One
 • Escape room Polski Skarbiec

  Polski Skarbiec
  FunEscape
  Warszawa

  tarło

  09.06.2019 | data wizyty: 25.04.2019

  Chociaż nie jesteśmy fanami tej firmy, akurat Polski Skarbiec był nam bardzo polecany, więc daliśmy mu szansę.
  Zagadki były (z jednym wyjątkiem) osadzone w klimacie, ale nie zawsze działały i nie było jasne czy i jaki efekt wywołały. Wystrój pozostawiał wiele do życzenia, napotykaliśmy się na pozostałości (chyba) zagadek z przeszłości. A do tego pokój był źle przygotowany: jeden zdublowany przedmiot leżał po poprzedniej grupie tak o na wierzchu zanim znaleźliśmy drugą sztukę, jedne drzwi były od razu otwarte itp.
  Obsługa jak zawsze w FunEscape -poprawna i profesjonalna, ale nic więcej niż konieczne.
  Niby pokój powierzchniowo jest w stanie zmieścić 8 osób (nas było 6), ale nie ma co robić na tylu graczy. Jeśli już musicie iść to w 4 osoby maks, inaczej część ekipy będzie się nudzić.

 • Escape room Murder House

  Murder House
  Continuum
  Poznań

  Piona!

  09.06.2019 | data wizyty: 09.06.2019

  Bardzo dobry pokój horrorowy. Klimat zbudowany jest genialnie i trzyma w napięciu do samego końca. Dla wielbicieli strasznych pokoi pozycja obowiązkowa.
  Jak to w horrorach bywa, zagadki nie były bardzo harde, ale za to były dobre i przede wszystkim pasowały do klimatu, który jest w tym pokoju wybitny.
  Bardzo polecamy! Ba(wi)liśmy się za wszystkie czasy :)

 • Escape room Wampir

  Wampir
  EXODUS
  Poznań

  0Rh-, 0Rh+, ARh+, czwarty nie wie, ale też był smaczny

  09.06.2019 | data wizyty: 09.06.2019

  W sumie czujemy, że wiele razy byliśmy już w tym pokoju. Wystrój i zagadki były fajne, ale bardzo standardowe i często spotykane, więc nic nas szczególnie nie zaskoczyło pod tym względem. Za to tym, co dodało smaczku i dobrej zabawy był element grozy i ten został wprowadzony doskonale :D Bardzo polecamy szczególnie niedoświadczonym grupom, które chcą poczuć trochę adrenaliny i upływu krwi.

 • Escape room Alladyn

  Alladyn
  EXODUS
  Poznań

  Dżinn z tonikiem

  09.06.2019 | data wizyty: 08.06.2019

  Bardzo spoko pokój :) Nie należy do najnowszych i niestety to widać - jedna rzecz działała nam ciut kapryśnie. Wystrój nie był idealny - było trochę losowych dziur w ścianie, prowizorycznie naprawionych elementów itp. Zagadki były logiczne i zazwyyyczaj w klimacie. Ogólnie bawiliśmy się bardzo dobrze i pokój polecamy, zwłaszcza jeśli ktoś lubi ten klimat lub idzie do pokoju z dziećmi :)

 • Escape room Coś

  Coś
  Black Box
  Poznań

  Zagraża nam coś jeszcze?

  08.06.2019 | data wizyty: 08.06.2019

  Bilans: 1 wrzask ze strachu, 1 natarcie krzesłem, 1 zbite kolano, 1 zbita piona, 4 zryte banie.
  Na wstępie: 25% naszego zespołu nie jest fanką horrorów, a mimo to wszyscy bawiliśmy się świetnie! Właściwie to był najlepszy pokój horrorowy, w jakim byliśmy. Klimat budowany jest od samiutkiego początku i jest w punkt przez całą grę. Wszystkie zagadki 100% logiczne, osadzone w fabule i wierne książce. Ogólnie jesteśmy zachwyceni i bardzo, bardzo gorąco polecamy! (nawet tym strachliwym jak nasze 25%, bo się przekonała)

 • Escape room Adventure im Dschungel

  Adventure im Dschungel
  URBANescape
  Zürich

  Super für Kinder

  24.03.2019 | data wizyty: 24.03.2019

  Der Raum war ziemlich einfach und kindisch, also für eine Familie soll perfekt sein, für uns (4 Erwachsene) war er schon zu einfach. Alles funktionierte OK und die Rätsel waren 100% logisch. Der Game Master war professionell und sehr nett.

 • Escape room Tajna Kwatera Dyktatora

  Tajna Kwatera Dyktatora
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Niech żyje zbrodniczy reżim!

  03.02.2019 | data wizyty: 03.02.2019

  Dobry pokój na 3 osoby, nikt z nas się nie nudził. Nie ma w nim dużo kłódek, za to szczególnym pozytywnym aspektem jest wiele manualnych zagadek. Ogólnie łamigłówki są przemyślane i pomysłowe. Fabuła jest raczej nieliniowa. Bawiliśmy się przednio, pokój sprawia wiele frajdy. Serdecznie pozdrawiamy przemiłą obsługę :)

 • Escape room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Polonizacja Marsa

  13.01.2019 | data wizyty: 13.01.2019

  Pokój jest naprawdę spoko i pod względem zagadek jest dość wymagający - faktycznie polecamy tylko doświadczonym grupom. Może po prostu mieliśmy wygórowane oczekiwania zbudowane wieloma bardzo entuzjastycznymi poleceniami, ale liczyliśmy na trochę więcej. Zagadki były ciekawe i trudne, ale niektóre nie bardzo miały sens fabularnie. Wystrój był za to naprawdę starannie dopracowany i estetyczny. Obsługa przesympatyczna i bardzo profesjonalna. Ogólnie bardzo polecamy!

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Widzę woodę, skaały, zieemię, nieebo, faale...

  13.01.2019 | data wizyty: 13.01.2019

  Absolutnie wybitny pod względem komunikacji między pokojem a drużyną. Pokój jest liniowy i trochę prowadzi momentami za rączkę, ale nie przeszkadza to w dobrej zabawie, bo zagadki są bardzo ciekawe. Ogólnie to świetna przygoda i sprawia dużo radości.
  Jako raczej doświadczona grupa poprosiliśmy o najwyższy stopień trudności i daliśmy sobie radę bez problemu, więc innym doświadczonym grupom też to polecamy, bo pokój do wybitnie trudnych nie należy. Zdecydowanie polecamy wygodne, płaskie buty.
  Ogólnie pokój wydaje się idealny jeśli ktoś jest początkujący i chce pójść raz a dobrze na świetnego ER, który wywoła ŁAAŁ, a nie będzie zaporowy pod kątem trudności. Zdecydowanie po Przeklętej Wyspie zajaracie się escape roomami i zaczniecie chodzić częściej :)

 • Escape room Interactive

  Interactive
  Room Escape
  Warszawa

  Misja kosmiczna odbyta

  13.01.2019 | data wizyty: 12.01.2019

  Pokój z serii tych, w których bawicie się jak małe dzieci. Nie oczekujcie typowego statku kosmicznego sugerując się tematyką, wystrój pokój jest raczej abstrakcyjny. Zagadki były bardzo w porządku, było trochę WOW, a przede wszystkim mieliśmy mnóstwo frajdy :) Obsługa jak zwykle bardzo sympatyczna

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6