M&M Team
 • Escape room Klątwa Czarnoksiężnika

  Klątwa Czarnoksiężnika
  Porta Aenigma
  Łódź

  Wiarygodna opinia

  Dobrze żarło, ale zdechło...

  18.11.2019 | data wizyty: 16.11.2019

  Cóż tytuł opini oddaje wszystko co czuliśmy po wyjściu z tego pokoju.
  Zacznę od początku! Pan zadzwonił do mnie przed pokojem z prośbą o wybór stopnia trudności pokoju oczywiście za dopłatą. Wybrałam opcje trudną zachęcona, że skoro dopłacam i mam więcej czasu to będzie coś mega a tutaj psikus... Pan z obsługi chyba nie zdał sobie sprawy, że strzela sobie w kolano mówiąc nam czy różni się wersja trudna od łatwej... Cena jest mocno przesadzona jeżeli chodzi o te różnice!!! To jest pierwszy zarzut.
  Sama fabuła, wprowadzenie i sam początek pokoju mają olbrzymi potencjał! Natomiast każdy kolejny krok utwierdzał nas w przekonaniu, że na tym fajność się kończy. Reszta oparta na 3 rekwizytach i kilku zagadkach, choć trudno je takimi nazwać bo głównie chodzi w nich o czytanie ze zrozumieniem.
  Jeżeli chodzi o wystrój to tak samo jak wyżej początek super a potem cóż mam wrażenie, że albo brakło środków albo pomysłu zwłaszcza na maskowanie sufitu.
  Obsługa bez zarzutów, ale też bez fajerwerków. Fajne wprowadzenie i pokierowanie gry już w środku i tyle.
  Całość pokoju ma mega potencjał. Trzyma thrillerowy klimat. Muzyka super zgrana i dopracowana, ale...no właśnie jest to ale! Wydaje mi się że Właścicielom brakło pomysłu na wykonczenie pokoju. Nie mogę dać wyższej oceny biorąc pod uwagę poziom zamkniętych niestety łódzkich ERów oraz nowo otwartych w innych dużych miastach.

 • Escape room Tajemnica Alchemika

  Tajemnica Alchemika
  Combinator Kraków
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  W alchemicznych oparach...

  22.10.2019 | data wizyty: 20.10.2019

  ...rozwiązałyśmy zagadkę! Misja wykonana! Nasz tym razem dwuosobowy team musiał naprawdę wznieść się na wyżyny i nie chodzi tutaj o trudność zagadek, no ale po kolei!
  Cała fabuła jak i wystrój pokoju mega wciąga. Tu właśnie mówię o naszych wyżynach ponieważ wkreciła nam się faza panikarza i było ciężko... Niespodziewałyśmy się, że coś nas jeszcze w ER zaskoczy a tu się to zdarzyło. Dwa duże WOW z czego jedno już widziałyśmy, ale nie w takiej formie, a drugie to w ogóle sztos!!! Nigdzie jeszcze nie było takiej akcji. Niestety jeżeli mam się czepiać to niestety Combinator ma trochę problem z niechlujstwem i ukrywaniem... Z ukrywaniem kabli, śladów po gorącym kleju, dbałością o zużycie zagadek, niektóre są już nie czytelne po tylu grach, czasem coś sprzęga i dzieje się reakcja bez akcji. To takie zastrzeżenie na przyszłość.
  Zagadki na średnim pozimie trudności, jedna zwłaszcza sprawiła nam trudność! Dużo elektroniki, ale są też kłódki, manuale i inne świry do ruszenia głową. Wszystko na topowym poziomie!
  Całość oceniam na 10 chociaż za to niechlujstwo Właścicieli powinnam dać niżej, jednak przekonują mnie te WOW. To fakt, że pokoje eliminacyjne Poland Escape to majstresztyki żaden nas jeszcze nie zawiódł!
  Obsługa super, miło się gawędziło po rozgrywce.

 • Escape room Statek kosmiczny - Kamień akumulacyjny

  Statek kosmiczny - Kamień akumulacyjny
  Secreto
  Kraków

  Gotowi do pomocy A.T.I.!

  19.10.2019 | data wizyty: 18.10.2019

  Po projekcie Matryca I czas na kolejne wyzwania A.T.I. Poszło nam lepiej niż z pierwszym!
  Pokój mimo, że młody na rynku ER to warty odwiedzenia na każdym etapie wtajemniczenia!
  Klimat i wystrój pokoju dopracowany w każdym calu! Ścieżka i efekty dźwiękowe na jednym z najwyższych poziomów w Polsce! Przeniesienie do fabuły nieuniknione!
  Zagadki na poziomie średnim, kilka łatwiejszych i parę do ruszenia głową! Brak kłódek i sama elektronika mocno siedzi w klimacie całej fabuły.
  Pokój nie liniowy ale nie polecam robić go w więcej niż 4 osoby.
  Obsługa mega!

 • Escape room Starożytna świątyna - Wynalazek z przeszłości

  Starożytna świątyna - Wynalazek z przeszłości
  Secreto
  Kraków

  Matryca I z powodzeniem!

  19.10.2019 | data wizyty: 18.10.2019

  Udało nam się ukończyć projekt Matryca I z całkowity powodzeniem w skromnym składzie dwuosobowym.
  Cóż można mówić o tym pokoju? Otóż same dobre rzeczy. Świeżonka na Krakowskim rynku a już zasługuje na topkę.
  Wystrój i klimat dopracowany w każdym calu aczkolwiek minimalistyczny co ma ogormne plusy bo nie ma tutaj przeszkadzajek i niepotrzebnego szukania i gubienia się.
  Pokój nadźgany zagadkami w starym najlepszym stylu ER ale mocno zelektronizowany co daje przejmne wrażenia. Połączenie każdego rodzaju zagadek manualne, sensualne i logiczne! Zagadki na poziomie łatwym i lekko średnim. We dwie doświadoczne osoby poszło nam dość szybko choć jak zwykle najprostsza rzecz dała nam w kość. 😀 Polecam na każdym poziomie ERowego wtajemniczenia!
  Co w tym pokoju jest wyjątkowe?!? Po primo fabuła, która łączy się z pozostałymi pokojami firmy, po duo cudowna ścieżka dźwiękowa! Immersja gwarantowana!
  Obsługa jak zwykle cudowna!

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Na Cheopsa!

  13.07.2019 | data wizyty: 13.07.2019

  Czy inną Nefretete też nam się chciało ściągać nazistów...
  Pokój bez kłódek, nie mylić z bez klamek no ale gdzie w piramidzie kłódki? Najlepszy ER w tej tematyce, który robiliśmy. Zgonił z naszego podium Gliwice i Rybnik!
  Wystrój wbija w ziemię. Od samego początku, aż po mega niestandardowe zakończenie! Kunszt wykonania wszystkich elementów zwłaszcza [spojler] MEGA!
  Zagadki na średnim poziomie ale z każdym możliwym elementem! Zmysły działają, współpraca musi być! Przez pokój idzie się intuicyjnie!
  Fabuła i klimat SZTOS! Znowu podkreślę super ścieżkę dźwiękową! W pewnym momencie naprawdę myślałam, że zostanę mumią na zawsze...zwłaszcza przez super zakończenie!
  Z obsługą chętnie poszłabym jeszcze na piwko!

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Kapitanie Nemo...

  13.07.2019 | data wizyty: 13.07.2019

  ...how could you tak mogłeś zostawić nas w tonącej łodzi?!?
  Kolejna odsłona Wyjścia Awaryjnego dała nam popalić!
  Wystrój pokoju faktycznie daje wrażenie przeniesienia się pod wodę, brakuje tylko bujania! Doceniam zwłaszcza cała ścieżkę dźwiękową do pokoju! Lubię jak w takich pokojach są elementy dla majsterkowiczów czyli spotkanie z żywym problemem tonącej łodzi.
  Zagadki wyciskające ostatnie poty! Nie ma chwili czasu na zatrzymanie, wszystko bardzo dynamicznie przechodzi z punktu do punktu. Uważam, że to najtrudniejsza odsłona tej firmy.
  Fabuła i klimat zwłaszcza fabuła są bardzo starannie dopracowane. Od wprowadzenia przez całą grę mieliśmy cel i opowieść do niego.
  Obsługa bardzo pomocna i subtelna!

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Śmiało, śmiało RYCERZU!

  13.07.2019 | data wizyty: 13.07.2019

  Oj tak w tym pokoju każdy z nas miał swoją rolę. Była MERLINICA, RYCERZ I KSIĘŻNICZKA!
  Wreszcie udało nam się odwiedzić Wyjście Awaryjne! Jupi! Każda szanująca się grupa Graczy wcześniej czy później musi zrobić te pokoje. Nie bez powodu są tak długo w polskiej TOPce!
  Wystrój pokoju jak i muzyka pozwalają na pełną immersję i przeniesienie się w czasy Średniowiecza! Doceniamy mocno kunszt wykonania całości (ja MERLINICA zwłaszcza moją [spojler]). Jak ktoś jak my jest fantasy freakiem znajdzie fajne nawiązania w środku!
  Pokój nieliniowy choć do celu prowadzą dwie drogi każdy może zrobić go na swój sposób. Zagadki intuicyjne dobre na początek przygody z tą firmą. Jest i współpraca i manual, ale wszystko podane w fajnej formie.
  Fabuła i klimat pozwalają na zapomnienie o świecie całkowicie! Dobrze że takie pokoje pozostały w grze!
  Obsługa cudowna! Fajnie było pogadać pośmiać się i wymienić doświadczeniami! Lubimy takich ludzi!!!

 • Escape room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Welcome to...

  13.07.2019 | data wizyty: 13.07.2019

  ...the best scary Escape Room!!!
  Co to był za pokój!!!
  Nasza ostatnia wizyta w Break była jakiś rok temu i obiecaliśmy, że wrócimy, ale nie spodziewaliśmy się, że na takie show...
  Zacznę od wystroju. Wszystko na wysokim poziomie. Nie ma nic z przypadku. To co ma grać gra, to co ma straszyć straszy, nie ma niepotrzbenych przeszkadzajek MEGA!
  Zagadki! Fajne, super wyważone w stosunku do poziomu strachu i emocji. Nie za dużo nie za mało. Dla osób, które nie panikuja mogą wydać się zbyt łatwe, ale jak ktoś nie ma mocnych nerwów musi trochę ruszyć
  głową!
  Fabuła i klimat to jest moje TOP10 w Polsce! Od samego początku czuć dreszczyk emocji. Oddech na plecach czasem przesłania logiczne MYŚLENIE. Trzeba przygotować się na niestandartową rozgrywkę.
  Obsługa na wysokim poziomie mimo kilku grup na raz! Pozdrawimy naszego "uśmiechniętego" Pana!
  Nie chcę wchodzić głębiej żeby nie spojlerować! POLECAMY!!!

 • Escape room Bon Appetit

  Bon Appetit
  Portal Escape Games
  Łódź

  Omnomnomnom!

  28.05.2019 | data wizyty: 12.05.2019

  Kolejna creepy odsłona Portalu na wysokim poziomie.
  Sama fabuła mega wciąga i jest spójna zarówno z wprowadzeniem jak i z treścią pokoju. Wystrój niestety jak to w Portalu nie powala, ale klimat grozy według mnie łatwo jest osiągnąć i to w tym pokoju się udało!
  Uwielbiam tą firmę za prawdziwe ZAGADKI! Zawsze trzymają się tradycji, że w Escape Roomie oprócz dobrej zabawy musi być trochę ruszania głową! Co prawda jedna z zagadek jest ciut przekombinowana, ale do rozwiązania. Pozostałe są mega! Wszystkie zmysły pracują!
  Pokój z pogranicza horroru i thrillera więc w moim klimacie.
  Bardzo nam się podobało!
  Polecam!

 • Escape room Zamek Czarnego Kruka

  Zamek Czarnego Kruka
  Can you escape?
  Bytom

  Wśród genealogii rodowej...

  15.04.2019 | data wizyty: 13.04.2019

  Śląska świeżynka, ale z jakim rozmachem!!!
  Takie pokoje lubimy od wprowadzenia do samego końca rozgrywki czujesz się jak w innym świecie! Wystrój dopracowany w najmniejszych szczegółach!
  Fajne zagadki! Elektroniczne i te analogowe. Połączenie wszystkiego co jest kwintesencją Escape Roomu.
  Super fabuła dopracowana w każdym calu. Fajne podpowiedzi!
  Do rozpracowania rodu Czarnego Kruka przystąpiliśmy z nastolatkami, którzy zachowywali się jak dzieciaki przeniesione w inną rzeczywistość. Nutka rywalizacji z drugą grupą dodała smaczek całej rozgrywce. Dziękujemy za taką możliwość!
  Mega pokój BARDZO POLECAM!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 16 17 18