MTC
 • Escape room Licencja 00

  Licencja 00
  LOFTescape
  Chorzów

  Agent 007 Waszej wysokości

  05.01.2020 | data wizyty: 04.01.2020

  Jak fajnie jest wrócić do firmy gdzie pomimo 112 escape roomów na koncie pokój Orient Express znajduje się w naszym top10.
  Firma ma już 3 pokoje i każdy zaskakuje świetnym wykonaniem i różnorodną tematyką.
  Licencja to fajne zagadki, wymagające świeżego myślenia i szybkości.
  Nie są bardzo trudne chociaż dla nas wydały się tego dnia bardzo trudne.
  Mało snu, wczesna godzina rezerwacji, do tego dojazd z Krakowa.
  W trakcie rozrywki na ekranie Pani właścicielka napisała do nas „Może kawki?” Skinęliśmy głową i po paru minutach do pokoju weszła kawa parzona w dzbanku i herbata z cytryną wszystko z życzeniami smacznego od Królowej Angielskiej Której portret na ścianie towarzyszył całej rozgrywce😍
  Co znaczy wyczucie potrzeb klientów! Brawo! Przemiła niespodzianka.
  Pokój polecamy!
  Dziękujemy Właścicielce za przemiłe przyjęcie i do zobaczenia w kolejnym pokoju w marcu.

 • Escape room Tajne przez poufne VR

  Tajne przez poufne VR
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Czyżby nowy wymiar ER?

  05.01.2020 | data wizyty: 04.01.2020

  Byliśmy bardzo ciekawi tej firmy rozrywki, bo jesteśmy fanami ER, uwielbiamy oderwać się od świata rzeczywistego, problemów i przeżyć niesamowity czas. Podziwiać wnętrze i wykonanie, a tutaj było coś innego. Pusty pokój i tylko okulary i my, bałam się jak wytrzymamy 60 minut w googlach na oczach. Okazało się, ze czas biegnie jeszcze szybciej niż w normalnym ER i nawet nie wiesz ze już tyle czasu minęło.
  Na początku bawisz się jak dziecko podnosząc przedmioty, rzucając nimi, czy bezmyślnie się teleportując. Po 15 minutach mówię do męża może byśmy się zajęli rozwiązywaniem zagadek bo po to tu jesteśmy.
  Ciekawe doświadczenie, ale myśle, ze VR nie zastąpi normalnych ER, ale stworzy się nowa kategoria ER VR.
  Warto się udać by spróbować nowej formy rozrywki. Polecamy.

 • Escape room Ale Cyrk!

  Ale Cyrk!
  Escape Time
  Gdańsk

  My w show cyrkowym. Jest czad!

  18.11.2019 | data wizyty: 18.11.2019

  Przenosicie się do cyrku i bierzecie udział w przedstawieniu. Jest czad. Jest owacja i jest zapłata jak dobrze być cyrkowcem. Pokój pełny elektronicznych zagadek. Jeden pomysł nie spotkany nigdzie wcześniej i nas zaskoczył! Super się bawiliśmy.

 • Escape room Pachnidło

  Pachnidło
  Escape Time
  Gdańsk

  Co za zapach!

  18.11.2019 | data wizyty: 17.11.2019

  Idąc do pokoju przypomniał mi się film Pachnidło, czy odnajdziemy tam elementy z filmu?! Nic nie zdradzę trzeba przekonać się samemu. Pokój świetnie wykonany, przeróżne zagadki od elektroniki po kłódki i nie tylko. Trudny, we dwie osoby musieliśmy wziąć wskazówki, ale udało się wyjść. Bawiliśmy się świetnie. Polecamy

 • Escape room Anatomia Zbrodni 2

  Anatomia Zbrodni 2
  Gamescape Kraków
  Kraków

  Kto jest mordercą?

  27.10.2019 | data wizyty: 27.10.2019

  Pokój poprawny. Wszystkie mechanizmy działały bez problemu.

 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  Wow! Co za zabawa

  13.10.2019 | data wizyty: 13.10.2019

  Mamy na koncie ponad 100 escape roomów i myśleliśmy, że nas już nic nie zaskoczy, aż do dzisiaj. Escape w lesie?! Brzmiało to jak fabuła z dobrego thrillera. Nie ukrywam, że szliśmy tam z olbrzymim zainteresowaniem, ale lekką dozą niepewności. Byliśmy tylko w dwójkę i najbardziej baliśmy się rozdzielenia w lesie. Było extra! Szkoda, że mieszkamy daleko od Łodzi bo już mamy ochotę na kolejny scenariusz w tym samym lesie! Gratulujemy pomysłu i wykonania. Podziwiam tych odważnych, którzy udają się tutaj nocą. Moja wyobraźnia już w ciągu dnia platała mi figle i widziałam rzeczy niewidoczne 😄 gratulacje dla obsługi! Chłopaki wprowadzacie niesamowity klimat do gry.

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Co za pokój!

  06.10.2019 | data wizyty: 06.10.2019

  Po ponad 100 pokojach wydaje Ci się, że już Cię nic nie zaskoczy... a jednak. Obłęd to arcydzieło, to punkt zwrotny w patrzeniu na escape roomy. Innym ER trudno będzie przebić tak wysoko postawioną poprzeczkę. Byliśmy w 2 osoby i było naprawdę trudno. Zagadek jest bardzo dużo, wszystkie są logiczne i wpasowanie w fabułę. Klimat trzeba przeżyć tego się nie da opowiedzieć i opisać. Polecamy i gratulujemy tak wybitnego dzieła.

 • Escape room Dzicy Są

  Dzicy Są
  In&Out
  Wrocław

  Baśniowa sceneria z happy endem

  05.10.2019 | data wizyty: 05.10.2019

  Baśniowy klimat z zaskakującym zakończeniem. Dużo fajnych zagadek, znajdziecie zarówno mechanizmy, jak i kłódki. Wszystkie zagadki logiczne, nie ma niczego na siłę. Ciekawa propozycja zarówno dla grup zaawansowanych, które z przyjemnością oddadzą się magicznej atmosferze, jak i dla początkujących którzy polubią ten klimat. Pokój dopiero co otwarty wiec wszystko nowe i pachnące. Przesympatyczne Panie właścicielki, z którymi można by rozmawiać godzinami i wymieniać się opiniami o zdobywanych escape. Polecamy!

 • Escape room Zamek Czarnego Kruka

  Zamek Czarnego Kruka
  Can you escape?
  Bytom

  Kra..kra...kra

  14.09.2019 | data wizyty: 14.09.2019

  Mega fajnie zrobiony pokój. Ciekawe i zróżnicowane zagadki. Idealna ilość dla 2 osób na 60 minut. Miła niespodzianka na koniec gry, która zabiera się ze sobą ;-) Jedna kłódka której nie spotkaliśmy do tej pory! Przesympatyczni właściciele. Polecamy!

 • Escape room Grota Mocy

  Grota Mocy
  Open The Lock
  Zabrze

  Diamenty! Ile ich trzeba!

  07.09.2019 | data wizyty: 07.09.2019

  Bardzo fajna propozycja w Zabrzu. Mega estetycznie wykonana, są kłódki i mechanizmy czyli to co nasza para kocha najbardziej. Pokój jest łatwy, chociaż niektóre zagadki mogą chwilę przytrzymać. Wszystko bardzo logiczne. Polecamy.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 10 11 12