Łukasz L. 2
 • Escape room Łowca Głów

  Łowca Głów
  Amazeing
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Creppy

  13.12.2018 | data wizyty: 12.12.2018

  Pokój nie bez powodu ma oznaczony najwyższy poziom. Zagadki są nieszablonowe oraz idealnie wkomponowują się w całą fabułę, która pozwala poczuć klimat.

  Bardzo dużym plusem jest obsługa, która nie pozostawia złudzeń odnośnie profesjonalizmu (możecie liczyć na miłą pogawędkę).

  Wzorcowe miejsce, które każdy powinien odwiedzić mając już doświadczenie.

 • Escape room Kuźnia Krasnoluda

  Kuźnia Krasnoluda
  Escape Me
  Szczecin

  Drużyna pierścienia

  27.11.2017 | data wizyty: 21.11.2017

  Obsługa już na samym początku zadbała, aby nic nam nie przeszkodziło w rozrywce. Klimat, który tam zastaliśmy pozwolił w całości oddać się przygodzie, która została dla nas przygotowana. Dużo naprawdę fajnych zagadek, częściowy podział na role, zagadki ściśle powiązane z fabułą oraz nacisk na współpracę - dzięki tym cechom, pokój okazał się być miejscem, do którego chce się wracać. Koniecznie trzeba ruszyć w tą wyprawę (polecam bardziej doświadczonym grupą, które potrafią współpracować ze sobą).

 • Escape room Valhalla

  Valhalla
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Wiarygodna opinia

  Gniew "bogów"

  13.11.2017 | data wizyty: 12.11.2017

  Każdy znajdzie coś dla siebie w tym pokoju - są zagadki na spostrzegawczość oraz łamigłówki co dobrze komponuje się z całością. Znalazłoby się kilka niedociągnięć względem wyglądu czy też samych zagadek, ale nie psują one zabawy, która jest na całkiem dobrym poziomie. Niestety pomimo fajnego pokoju, który udało się stworzyć - jego obsługa jest tragiczna. Na wstępie (przed rozpoczęciem gry) wszystko standardowo (czy to pierwszy raz, omówienie kłódek, opaski na oczy i zabawę czas zacząć) jednak, gdy udało nam się wydostać z pokoju wszystko się zmieniło. W poczekalni zapadła kameralna cisza oraz bardzo wyczuwalna wrogość. Po pytaniu czy mamy jakieś uwagi (prawdopodobnie pytanie retoryczne) usłyszeliśmy zdanie, które kompletnie nas zaskoczyło "myśleliśmy, że nie spotka nas ta wątpliwa przyjemność". Następnie nie zaproponowano nam zdjęcia, musieliśmy sami prosić o podanie czasu wyjścia, a przede wszystkim czuliśmy się tam bardzo niepożądani. Wizytówką każdego pokoju jest obsługa, która od początku do końca robi wszystko, aby przeżyć jak najlepszą przygodę i jak najlepiej ją zapamiętać oraz wrócić do nich w przyszłości czy też polecić znajomym. Pomimo fajnego pokoju, miłych wspomnień raczej mieć nie będziemy.

  [Odpowiedź do adnotacji]
  Odwiedziliśmy w przeszłości inny pokój, ale nasza opinia po prostu bardzo nie spodobała się właścicielom, ponieważ zawierała coś więcej od pochwał i niższą ocenę niż 10/10. Chcieliśmy dać drugą szansę na inny pokój z ich oferty (co jak się okazało było zgubne). Nie prawdą jest, że opinie są nieprawdziwe, nierzetelne czy podyktowane znajomościami, a więc tym bardziej nie rozumiemy tak dużej ilości nienawiści - inaczej nie można tego nazwać. Zachęcam do zapoznania się z treścią zgłoszeń do tego komentarza, aby zobaczyć sytuację w szerszej perspektywie (tylko dla zalogowanych).

  Odpowiedź Liga Odkrywców

  Adnotacja dla osób, które nie znają całej sytuacji - grupa w której był Pan Łukasz odwiedziła w przeszłości pokój naszej firmy i nie zostawiła na nim suchej nitki opiniami, które w naszym mienianiu były nieprawdziwe, nierzetelne i podyktowane bliskimi kontaktami z inną firmą lub jakimiś nieznanymi nam powodami. Trudno jest nie czuć niechęci do grupy, której celem wizyty w pokojach naszej firmy wydaje się nie być zabawa, a chęć znalezienia maksymalnej ilości słabych stron i późniejsza totalna dyskredytacja (3 bardzo negatywne opinie od jednej drużyny w tym rezerwacja robiona online, aby jedna z nich była wiarygodna). Mamy w serwisie Lockme prawie 200 komentarzy, a nasza średnia ocena za obsługę to 9.8/10, to mówi samo za siebie, a opisana w komentarzu sytuacja jest wyjątkiem, który tak jak powiedziałem grupie, miałem nadzieje, że już nas więcej nie spotka.

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Room Escape
  Warszawa

  Archival rating

  Podwodne skarby

  31.10.2017 | data wizyty: 27.10.2017

  ESCapada jak zawsze gwarantuje niezapomnianą przygodę. Pomimo bardzo długiego czasu wykonania pokoju naprawdę warto było czekać. Fabuła co prawda nie wyróżnia się, ale poziom wykonania, wszystkie zastosowane detale, dreszczyk emocji oraz genialne zagadki składają się w jeden naprawdę niesamowity pokój, który żal opuszczać. Obowiązkowe miejsce dla każdego kto chce zobaczyć jak ta zabawa powinna wyglądać.

 • Escape room Se7en

  Se7en
  ESC Room
  Szczecin

  Mroczno

  31.10.2017 | data wizyty: 17.09.2017

  Świetny pokój, który idealnie oddaje klimat fabuły, którą tam napotkamy. Od samego początku czeka na nas wyzwanie, mnóstwo nietuzinkowych zagadek oraz scenariusz niczym wyjęty z filmu o tej samej nazwie. Wszystkie detale zostały starannie dopracowane na czym bardzo zyskuje klimat pokoju. Jedynie do czego można się przyczepić to dosyć słaby system podpowiedzi, ale nie psuje on zabawy. Koniecznie trzeba odwiedzić!

 • Escape room Tajny agent

  Tajny agent
  Maze Escape Room
  Szczecin

  Beep beep

  13.09.2017 | data wizyty: 11.09.2017

  Pokój idealny dla początkujących. Zagadki składają się w logiczną całość, pomimo braku liniowości gry są one powiązane. Praktycznie wszystko jest doskonale dopracowane. Jeżeli ktoś szuka wyzwania to znajdzie jakąś cięższa zagadkę, ale bardziej skupiałbym się na rozrywce z ich rozwiązywania. Polecam każdemu kto jeszcze nie był - nawet tym najbardziej doświadczonym.

 • Escape room Biały Wilk

  Biały Wilk
  Maze Escape Room
  Szczecin

  Zlecenie dla wiedźmina

  13.09.2017 | data wizyty: 05.09.2017

  Bardzo fajny pokój z mnóstwem zagadek łatwiejszych, trudniejszych, na myślenie i spostrzegawczość. Pierwszy chyba tak duży pokój, który jest w stanie zapewnić rozrywkę każdemu w dużej grupie. Zagadki nie są szablonowe, a rozwiązania techniczne zaskakują, lecz potrafią niestety płatać figle w postaci awarii (za co musiałem obniżyć ocenę :/ ). Fabuła delikatnie nawiązuje do Wiedźmina, powiedziałbym, że jest po prostu powiązana, jednakże fani znajdą elementy nawiązujące co może być dla nich dodatkowym plusem. Reasumując polecam koniecznie odwiedzić pokój ponieważ naprawdę ma w sobie wiele rzeczy, których próżno szukać w innych pokojach. Najlepiej będziecie się bawić w grupie 5-6 osób, bo nie będzie takiego tłoku, a rozwiążecie wszystkie zagadki, których jest naprawdę sporo.

 • Escape room Piracka Skrzynia Umarlaka

  Piracka Skrzynia Umarlaka
  Escape Me
  Szczecin

  Gdy kota nie ma, myszy harcują

  05.07.2017 | data wizyty: 29.06.2017

  Klimat pokoju, który udało się stworzyć jest naprawdę genialny. Zapach drewna, dokładnie zrobione i dobrane najmniejsze detale tylko zachęcają do zgłębiania dalszej fabuły. Pokój został naprawdę dobrze zrobiony - wszystkie zagadki pasujące do całokształtu fabuły pozwalały lepiej się wczuć, a to przekładało się na lepszą rozrywkę, która upłynęła szybciej niż byśmy chcieli. Mistrzom gry zależało na tym, żebyśmy jak najlepiej się bawili - bez stresu, bez pośpieszania. System podpowiedzi różni się trochę od innych pokoi - dużym plusem jest, iż bardzo wtapia się w fabułę i nie jest nachalny. Polecam przeżyć tą wspaniałą przygodę - ten pokój jest idealnym przykładem jak ważną rolę odgrywa fabuła spójna z zagadkami.

 • Escape room Operacja: Potop

  Operacja: Potop
  ESCapada
  Szczecin

  Doskonała operacja!

  16.05.2017 | data wizyty: 09.05.2017

  Klimat pokoju czuć nawet przed samym wejściem do niego. Genialny Mistrz pokoju tylko podkręca klimat oraz jakość rozrywki. Dobrze przemyślane zagadki składające się w spójną całość z wystrojem i fabułą tworzą bardzo fajną zabawę o której nie łatwo zapomnieć. Zagadki niektóre łatwiejsze, niektóre trudniejsze, ale każda z nich daje tyle samo radości z rozwiązania. Pierwszy raz spotkałem się z tak dobrze dobranym balansem pomiędzy zagadkami na spostrzegawczość, a zagadkami opierającymi się na logicznym myśleniu. Jedyne co mam do zarzucenia to lekkie popychanie do przodu przez Mistrza gry, co skutkowało podpowiedziami, które niekoniecznie były przez nas pożądane.

 • Escape room Indiana Jones i świątynia Majów

  Indiana Jones i świątynia Majów
  ESC Room
  Szczecin

  Przygoda u Majów

  21.04.2017 | data wizyty: 20.04.2017

  Fajny klimat niczym z przygody z tytułowym Indianom, niebanalne zagadki, dużo dobrej zabawy. Tak w jednym zdaniu można podsumować ten pokój. Intro mogło być lepsze, dłuższe - bardziej wprowadzające. Malutkie niuanse wyeksploatowanych rekwizytów nie popsuły zabawy tylko lekko ją przedłużyły. Niecodzienne rozwiązania sprzętowe dały tylko więcej radości (i o to w tym chodzi) oraz pozwoliły na lepsze wczucie w klimat. Brakowało tylko uczucia zbliżania się do końca zabawy przez co pojawił się lekki zawód, że to już koniec. Polecam wszystkim, którzy szukają fajnej zabawy :)

Zobacz więcej opinii: 1 2