Dothy
 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Świetny pokój!

  27.02.2020 | data wizyty: 27.02.2020

  Bardzo ciekawy pokój :) Inny niż te, w których byliśmy do tej pory (głównie odwiedzaliśmy pokoje "z nutką horroru"). Pokój opisany "dla początkujących" ale niektóre zagadki sprawiły nam mały problem ;) Byliśmy z 6-latkiem i również się świetnie bawił! No i jedno z ciekawszych wprowadzeń! Szkoda, że pokój wkrótce zostanie zamknięty...

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  ...

  01.02.2020 | data wizyty: 01.02.2020

  Bardzo dobry pokój. Jak zawsze świetnie dobrany i dopracowany wystrój :) Zagadek jest całkiem sporo ale są ciekawe i nawet wymagające trochę sprawności manualnych. Baba Jaga tym razem musiała obejść się smakiem... ;)

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Psychoza

  27.01.2020 | data wizyty: 27.01.2020

  I znowu... Kolejny raz... Set Me Free stanęło na wysokości zadania! Ciekawy pokój z zagadkami w moim ulubionym stylu ;). Jak na razie to nasz ostatni zaliczony pokój w tym miejscu i teraz pozostaje nam tylko długie czekanie na kolejne pokoiki... Ale na pewno będzie warto!! :)

 • Escape room Testament

  Testament
  Set Me Free
  Rybnik

  Mega klimat!

  27.01.2020 | data wizyty: 30.12.2019

  No i znowu świetny, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach pokój! Już na samym początku miłe zaskoczenie - gra rozpoczyna się w nietypowy sposób. Mnie osobiście bardzo odpowiadał klimat i temat przewodni pokoju ;)

 • Escape room Psychopata

  Psychopata
  Set Me Free
  Rybnik

  Jak zawsze... ŚWIETNY pokój!

  30.12.2019 | data wizyty: 30.12.2019

  Świetny, godny polecenia pokój! Jak zawsze w pełni dopracowany i bardzo klimatyczny. Klimat czuć dosłownie od wejścia ;) Zagadek jest dużo ale są ciekawe i jest odpowiednio dużo czasu do zastanowienia. Mistrz gry oczywiście w pełni profesjonalny i sympatyczny :)

 • Escape room Czarna Dziura

  Czarna Dziura
  Maze in Mind
  Rybnik

  Fajnie ale...

  02.05.2016

  Zupełnie inny ale bardzo klimatyczny pokój. Sporo zagadek, przy których trzeba pomyśleć. Wszystko byłoby super gdyby nie pewien szczegół... Jako pierwsza grupa "nietestowa" natknęliśmy się na błąd w pierwszej zagadce, który zablokował nam połowę czasu! Gdyby nie ta wpadka to ogólna satysfakcja byłaby dużo wyższa! :-)

  Maze in Mind

  Odpowiedź Maze in Mind

  Faktycznie był błąd i bardzo za ten fakt przepraszamy.
  Należy wspomnieć jednak, że dostaliście dodatkowy czas (dużo czasu) i zniżkę w ramach rekompensaty.
  Uważamy zatem, że ocena jest zbyt surowa, tym bardziej, że "oberwać" powinno się raczej obsłudze (którą oceniliście na 5/5), a nie ogólnej ocenie pokoju.

 • Escape room Egzorcyzmy

  Egzorcyzmy
  Set Me Free
  Rybnik

  Genialny!

  02.05.2016

  Najlepszy pokój, w którym byliśmy! Wspaniały wystrój, zagadki odpowiednio skomplikowane (ale raczej nie dla początkujących) i zaskakujący element fabuły ;-) . Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa. Pokój naprawdę godny polecenia!

 • Escape room Psychiatryk

  Psychiatryk
  Set Me Free
  Rybnik

  Gorąco polecam!

  02.05.2016

  Bardzo fajny pokój. Zagadki łatwiejsze niż w Egzorcyzmach ale trochę trzeba pogłówkować żeby wyjść. Świetnie oddany klimat (może trochę za dużo mgły ;-) ). Na pewno pokój godny polecenia! :-)

 • Escape room Muzeum średniowiecznych tortur

  Muzeum średniowiecznych tortur
  Maze in Mind
  Rybnik

  Fajny pokój

  04.09.2015

  Bardzo klimatycznie przygotowany pokój. Trochę krótszy niż więzienna cela ale zupełnie inne zagadki. Ogólne wrażenie bardzo dobre (wydostaliśmy się) ale mogłoby być więcej zadań ;)

 • Escape room Więzienna cela

  Więzienna cela
  Maze in Mind
  Rybnik

  Świetna zabawa :)

  29.08.2015

  Krótko i zwięźle: SUPER!