Przemek B.
 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Do kina czy na film?

  20.08.2019 | data wizyty: 20.08.2019

  Do Pszczyny wybieraliśmy się już od dłuższego czasu, jednak w związku z lekkimi rotacjami w składzie dużyny, udało się dotrzeć dopiero dzisiaj. Całość baaardzo klimatyczna, fajne wprowadzenie, potem ciekawe, logiczne choć niezbyt trudne zagadki, ze sporym naciskiem na wspołpracę ekipy. A ostatni etap zabawy naprawde super. Dodatkowo Pani prowadząca świetna, super potrafi wprowadzić w klimat rozgrywki. Może nie znajdziecie tam jakiś super hiper ultra nowoczesnych rozwiązań, jednak w związku z klimatem całości pokój zdecydowanie warty odwiedzenia.

 • Escape room Piekło Hazardzisty

  Piekło Hazardzisty
  Quest Cage
  Katowice

  Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może

  29.12.2018 | data wizyty: 28.12.2018

  Kolejna wizyta w QC i kolejny zachwyt. Pokój świetny, dopracowany i naprawdę świetny. Zagadki bardzo logiczne, wyważony poziom trudności - nie najtrudniejsze, ale jednak wymagają chwili zastanowienia i pomyślenia. Tradycyjnie nie zawiedliśmy się ani poziomem, ani obsługą. Polecam w 100%.

 • Escape room Zapomniana Komnata

  Zapomniana Komnata
  Gry Tajemnic - escape room / pokoje zagadek
  Sosnowiec

  Przyjemna przygoda w zapomnianej komnacie

  15.04.2018 | data wizyty: 14.04.2018

  W sobotnie popołudnie wybraliśmy się do naszego lokalnego ER by zmierzyć się z historią Zapomnianej Komnaty. Pokój robi bardzo fajne wrażenie, wystrój dopracowany i świetnie oddający klimat niczym z historii fantasy. Mogłoby by być jednak trochę ciemniej, co wydaje mi się, pozytywnie wpłynęło by na klimat - no i jakaś ścieżka dźwiękowa też byłaby mile widziana. Jeśli chodzi o zagadki to nie jest ich bardzo dużo, ale są poukładane,logiczne i przyjemne więc nie ma się do czego doczepić. Widać pracę włożoną w pokój i myślę że na pewno odwiedzimy następny pokój który już się szykuje.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
  Gry Tajemnic - escape room / pokoje zagadek

  Odpowiedź Gry Tajemnic - escape room / pokoje zagadek

  Bardzo dziękujemy za wizytę i opinię. Zapraszamy ponownie do odwiedzin i zmierzenia się z kolejnym naszym pokojem. Gratulujemy ucieczki.

 • Escape room Misterium

  Misterium

  Katowice

  Może trochę strasznie, ale na pewno nie powala...

  03.04.2018 | data wizyty: 03.04.2018

  Pokój znaleziony całkowicie przypadkiem, jednak po przeczytaniu pozytywnych recenzji postanowiliśmy go odwiedzić. Generalnie niby wszystko fajnie, jednak jakoś tak nie do końca można wczuć się w klimat. Jak na 90 minut to zagadek nie jest dużo i raczej nie są bardzo trudne, a idąc w 4 osoby były momenty gdzie 2 osoby nie za bardzo miały co robić. Generalnie było kilka fajnych motywów, jednak ogólnie pokój nie zrobił na nas wrażenia. Nastawiliśmy się na coś innego, a wyjście po równej godzinie trochę nas rozczarowało. Grupy zaawansowane raczej nie będą tutaj miały wiele roboty. Pokój może nie na pierwszy raz, jednak raczej dla mniej zaawansowanych grup.

 • Escape room Heisenberg

  Heisenberg
  Break The Code
  Katowice

  Filmowa przygoda

  05.03.2018 | data wizyty: 12.12.2017

  Wiele osób już tutaj o tym napisało jednak dla fanów serialu jest to pozycja obowiązkowa, ale Ci którzy serialu nie widzieli (tak jak ja) też będa się nieźle bawić. Fakt, jest to specyficzny escape room, inny niż standardowy pokój, jednak pomysł jest jak najbardziej na plus. Nam niestety nie udało się przejść całości, jednak bawiliśmy się bardzo dobrze. Jedyny minus do którego mogę się doczepić to fakt, że idąc, tak jak moja ekipa, w czwórkę, momentami część osób może nie mieć co robić. Mimo to warto.

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Zabawa w mrocznym klimacie

  05.03.2018 | data wizyty: 24.02.2018

  Na naszej trasie po Wrocławiu nie mogło zabraknąć tak polecanego przez wszystkich Czarnego Motylka. Pod kątem swojego horrorowego klimatu pokój na pewno nie zawiódł - było lekko strasznie, co budowało fajny nastrój. Zagadki przyjemne, ciekawe i w zasadzie logiczne - jednak całość wydaje się ciut zbyt krótka. Ogólnie pokój z potencjałem, klimatem i fabułą jednak po wyjściu czuliśmy się rozczarowani że to już koniec.

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  No i fajnie

  05.03.2018 | data wizyty: 24.02.2018

  Pierwszy pokój podczas naszego tripa po Wrocławiu i od razu zachwyt. Już samo wejście do pokoju stylizacja miejsca robi wrażenie, wprowadzenie bardzo ciekawe a początek zabawy świetny. W samym pokoju sporo się dzieje, jednak wszystko jest do ogarnięcia, wystarczy tylko spokojnie pomyśleć. Kilka zagadek oryginalnych , przez to bardzo ciekawych. Ogólnie naprawdę świetny pokój, bez słabych punktów, zarówno fabularnie jak i technicznie. Naprawdę polecam - jednak nie na pierwszy raz.

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Czy leci z nami pilot??

  05.03.2018 | data wizyty: 24.02.2018

  Podczas wizyty we Wrocławiu, najdłużej wahaliśmy się właśnie nad Samolotem, jednak okazało się że nasze wątpliwości były całkowicie bezpodstawne. Od samego początku jest klimat, jest napięcie, ale jest tez lekka dawka humoru. Wszystko fajnie poukładane i logiczne, zabawa naprawdę przednia i już nie możemy doczekać się kolejnego busa/pokoju. Uciekające Kurczaki pozdrawiają

  Escape Bus

  Odpowiedź Escape Bus

  Dziękujemy za odwiedziny i za odratowanie samolotu! ;) Życzymy wszystkiego dobrego i mamy nadzieję do zobaczenia w kolejnym "pokoju" ;) Pozdrawiamy!

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Dzieje się w Clue Town

  11.02.2018 | data wizyty: 30.01.2018

  Kolejna historia, która wydarzyła się w Clue Town i kolejny sukces. Pokój bardzo klimatyczny, ciekawy z fajnymi zagadkami. Mimo iż, jak zaznaczają właściciele, pokój jeszcze może ewoluować, to i tak całość jest spójna a wszystko działa jak należy. Z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój, by poznać historię Olivii ;)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Po drugiej stronie...

  Po drugiej stronie...
  Activity Escape Room
  Katowice

  Alicjo, gdzie jesteś??

  30.01.2018 | data wizyty: 30.01.2018

  Znając mniej więcej charakterystykę pokoju, wybraliśmy się tam z pewnymi obawami. Okazały się one jednak niepotrzebne. Pokój, mimo przewagi manualno zręcznościowych zagadek bardzo nam spasował. Klimat świetny, stroje dodają dodatkowych emocji. Fajne rozwiązania, ciekawe zadania. Bardzo polecam w zasadzie wszystkim, bez względu na doświadczenie.
  Jeśli miałby, się do czegoś do czepić to widać, że pokój jest mocno "przechodzony", jednak nie przeszkadza to w ogólnej dobra zabawie

Zobacz więcej opinii: 1 2 3