Latający Cyrk M.
 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Absolutnie fenomenalny

  23.04.2019 | data wizyty: 05.04.2019

  Fenomenalny ER, olbrzymia przestrzeń zaplanowana i zagospodarowana od A do Z pod świetny escape room. Zero kompromisów, kłódek technicznych, kabelków zabezpieczonych pomarańczową taśmą itp. w dodatku niespodzianki czyhają na każdym kroku. Całe mnóstwo przemyślanych i bardzo innowacyjnych zagadek połączonych znakomitą fabułą i okraszonych świetnym wprowadzeniem jak i klimatem od samego przekroczenia progu TickTack.
  Jest to nasz trzeci to Egipcie i Tortudze pokój tej firmy i nauczeni poprzednimi doświadczeniami spodziewaliśmy się wysokiego poziomu ale i tak zostaliśmy bardzo zaskoczeni jakością i grywalnością tego ER. Ze spokojnym sumieniem zaliczamy go do ścisłej czołówki odwiedzonych przez nas pokoi. Gorąco pozdrawiamy całą również fenomenalną obsługę "Lokalizacji" .
  Szczerze polecamy wszystkim średnio i bardziej zaawansowanym graczom!!!

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  The Mystery Machine

  23.04.2019 | data wizyty: 15.03.2019

  Bardzo wysoko oceniany i szeroko polecany pokój, do którego podeszliśmy z mocno wygórowanymi oczekiwaniami i to chyba sprawiło, że nie zrobił na nas takiego łał! jakiego się spodziewaliśmy. Nie zmienia to faktu, że jest to bardzo grywalny i mocno rozbudowany pokój z ciekawą fabułą i fajnym (choć nieco nadgryzionym zębem czasu - niektóre elementy wydają się pamiętać starego czarnego motylka?) wystrojem. Zagadki są dość skomplikowane ale logiczne i pomysłowe. Super sprawa z prawdziwym potworem - świetnie buduje klimat. Mały minus za "sprzątanie" niektórych elementów pokoju, które już rozwiązaliśmy, jeszcze przed końcem naszej rozgrywki. Super obsługa i wprowadzenie.
  Koty były i za to również duży plus :)
  Polecamy!!!

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  Exit19.pl
  Wrocław

  Pokój wzbija się na wyżyny wystroju i klimatu.

  16.02.2019 | data wizyty: 16.02.2019

  Często opinie typy "niesamowity" "fantastyczny" są tak niejednoznaczne, że można się srogo naciąć ponieważ każdy ma inny punkt odniesienia. Dlatego brakuje mi odpowiedniego słowa dla określenia tego pokoju - to, że się podobał to mało. Uważam, że niezasłużenie jest tak nisko w rankingach - wystrojem i klimatem naprawdę bije na głowę wszystkie prawie 150 pokoi które odwiedziliśmy. Nikt nie będzie zawiedziony po odwiedzinach tego pokoju i polecamy z czystym sumieniem.

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Wioska Smerfów - powrót do dzieciństwa

  16.02.2019 | data wizyty: 16.02.2019

  Perfekcyjnie oddany klimat dzieciństwa i wioski Smerfów :)
  Bardzo dobra propozycja dla grup nieco młodszych oraz tych którzy chcą sobie przypomnieć lata dziecięce (np. NAS!).
  Zagadki niezbyt skomplikowane, dobrze skrojona fabuła oraz bajkowa atmosfera to niewątpliwe atuty tego pokoju.
  Warto przez chwilę (nawet bardzo krótką chwilę z uwagi na upływający czas) zanurzyć się głębiej w ten klimat, docenić detale wykonania choreografii oraz przede wszystkim obudzić w sobie dziecko.
  Nam się udało !

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Pokój wybitny...

  16.02.2019 | data wizyty: 16.02.2019

  Dzisiaj mieliśmy okazję odwiedzić ten pokój. Czytając komentarze można było odnieść wrażenie że jest to pokój przełomowy, wybitny, wręcz jeden z niewielu takich w Polsce... i muszę powiedzieć że nawet te recenzję nie oddają w pełni jaki był ten pokój.
  Wystrój, narracja, prowadzenie fabuły, wprowadzenie jest naprawdę niesamowite. Pomimo tylu pokoi które odwiedziliśmy muszę powiedzieć że ten był na tyle wyjątkowy że długo go nie zapomnę. Przebił się szturmem do naszego TOP 10 i mogę go polecić z czystym sercem.
  To faktycznie pokój który należy odwiedzić!
  ps. Jak dla nas pokój średnio-zaawansowany, dość szybko udało się nam go przejść (jest bardzo poukładany i logiczny).

 • Escape room Godzina do zmroku

  Godzina do zmroku
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  On tu jest ..

  09.08.2018 | data wizyty: 24.06.2018

  W pokoju bawiliśmy się świetnie, zagadki i klimat na najwyższym poziomie. Kolejny pokój potwierdzający wysoką jakość bydgoskich pokoi. Polecamy!

 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  Powrót na świeże powietrze

  17.07.2018 | data wizyty: 25.06.2018

  Cóż tu dużo pisać - ekipa z Forest Escape wie jak robić ER. Nie mogliśmy się doczekać tego pokoju i jak już przyjechaliśmy to pokój nas zachwycił.
  Dobra fabuła, ŚWIETNY klimat, ciekawe zagadki - brzmi jak przepis na dobrze spędzone 2 godziny.
  Pokój polecamy, zdecydowanie czołówka Polskich ERów i na pewno jeszcze odwiedzimy Łódź - przed nami Hunter i na pewno sporo emocji..

 • Escape room Zakopani żywcem

  Zakopani żywcem
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  Zakopcie nas jeszcze raz!

  26.06.2018 | data wizyty: 23.06.2018

  Kapitalny pomysł na pokój nastawiony ściśle na współpracę - zabawa jest przednia. Zagadki nie są może najtrudniejsze na świecie i nam poszło bardzo sprawnie ale w sytuacji zamknięcia w ciemnej skrzyni czasem nawet proste znaki czy działania mogą stanowić problem z tego co nam opowiadano i coś w tym jest. Co prawda pokój tylko dla dwóch osób ale polecamy nawet 4 osobowym ekipom się podzielić - fajny bonus kiedy pierwsza ekipa może nasłuchiwać i obserwować co robi druga:) Zdecydowanie pozycja obowiązkowa w Bydgoszczy jak i w kraju dla bardziej ambitnych.

 • Escape room Skarbiec

  Skarbiec
  One Hour
  Bydgoszcz

  Bankowe... problemy?

  25.06.2018 | data wizyty: 24.06.2018

  Nasza czwórka była już wcześniej w ER'owym banku więc trochę obawialiśmy się powtórki z rozrywki. Pokój w Bydgoszczy może nie jest super innowacyjny ale ma swoje momenty. Na cztery osoby był fajny, na dwie musi być naprawdę świetny. Zagadki są średnio trudne i logiczne więc miło się rozwiązuje.
  Niestety jedno rozwiązanie techniczne nie zadziałało poprawnie i straciliśmy 10-15min nim dostaliśmy informację o usterce. Inna zagadka zadziałała za szybko... ogólnie to był zły dzień dla elektroniki w tym pokoju.
  Działający pokój oceniłbym na 9, tak tylko 7.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Podwodna przygoda

  24.06.2018 | data wizyty: 23.06.2018

  Wlasnie oceniłem Legendę Miecza tej samej firmy. Nie chcę powtarzać peanów na temat obu pokoji. Dla mnie osobiście Nautilus zrobił jeszcze większe wrażenie niz miecz. Po wejsciu zrobilem wielkie WOW. Takiego wystroju dawno nie widzialem w żadnym pokoju (na palcach jednej ręki można policzyć pokoje o podobnym poziomie uszczegółowienia). Wielkie brawo i dajcie znac kiedy bedzie mieli cos nowego. Jesteśmy z dość daleka ale chetnie zaplanujemy krótki objazd przez Bydgoszcz dla kolejnego pokoju.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 10 11 12