Paulina P. 10
 • Escape room Strefa Cienia

  Strefa Cienia
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Rytuał odprawiony

  19.08.2019 | data wizyty: 17.08.2019

  Pokój odwiedziliśmy we czwórkę, z czego dwie osoby to praktycznie zupełni nowicjusze w temacie ER i trzeba przyznać że zadziwili swoją spostrzegawczością nieco bardziej doświadczone osoby. Pokój wymaga zwracania uwagi na detale, jest dużo kłódek, a zagadki są dobrze ze sobą połączone - jedno logicznie wynika z drugiego, choć jest trochę zmyłek.
  Wystrój bez zarzutu - bardzo dobrze wprowadza w klimat pokoju i zupełnie zapomina się o tym co było za drzwiami i wciąga się w fabułę.
  To była po prostu świetna zabawa!
  Obsługa super, pomocna i przyjazna i lubiąca pogawędzić z klientami.
  Polecam zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych.

 • Escape room Eksperyment

  Eksperyment
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Udany eksperyment

  19.08.2019 | data wizyty: 17.08.2019

  Był to nasz drugi pokój tego samego dnia i ambitnie wzięliśmy go w bardzo trudnej wersji i rzeczywiście łatwo nie było (skończyliśmy po czasie - wielki plus dla obsługi że mimo później pory pozwolili nam dokończyć grę).
  Wystrój pokoju dość oszczędny, ale doskonale oddający klimat i zwiazany z fabułą i jak zagadki się rozkręcą to jest dużo frajdy i zaskoczeń (bardzo pomysłowe zagadki elektroniczne!). Gra jest liniowa, ale zagadki są nieoczywiste, na wysokim poziomie, wymagające pomyślenia i budujące klimat pokoju.
  Wielkie brawa za utrudnienie wymuszające współpracę między graczami - skonsumowało nam dużo czasu, ale jaka była satysfakcja jak udało się to rozwiązać :)
  Pokój na pewno nie na pierwszy raz i raczej dla grup niż dla par (byliśmy w 4 osoby i było w sam raz).
  Obsługa przemiła, profesjonalna i chętnie dyskutująca o wrażeniach z rozgrywki.

 • Escape room Bezludna Wyspa

  Bezludna Wyspa
  FunEscape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Wakacyjny relaks

  11.08.2019 | data wizyty: 10.08.2019

  Pokój świetnie zaaranżowany, aż chciałoby się w nim poleniuchować. Zagadek nie jest bardzo dużo, są raczej liniowe i związane z kłódkami wszelkiej maści. Na pewno dobra propozycja dla początkujących, żeby przekonali się o co chodzi w ER, a dla doświadczonych po prostu żeby się rozerwać;) Graliśmy we dwoje zupełnie bez spinania się i zdążyliśmy, choć późna pora nieco nadszarpnęła nasze możliwości umysłowe i potrafiliśmy coś po dodze przegapić. Obsługa bez zarzutu. Polecam jako odpoczynek i relaks, kto szuka wielich wyzwań i niespodzianek może się nieco rozczarować.

 • Escape room Złoto nazistów

  Złoto nazistów
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Achtung achtung! Nadchodzi atak

  26.03.2019 | data wizyty: 16.11.2018

  Twórcom pokoju udało się zgromadzić w nim tak wiele przedmiotów z czasów II wojny, że robi to niesamowite wrażenie- wystrój jest na bardzo wysokim poziomie, co sprawia że gra wciąga bez reszty. Zagadki pomysłowe i logiczne, a jedna wymagająca użycia pewnego sprzętu szczególnie zasługuje na uznanie:) Byliśmy we dwójkę i super łatwo nie było, ale wyszliśmy przed czasem i satysfakcja z przejścia pokoju była duża. Polecam nie tylko pasjonatom historii, choć dla nich będzie to wyjątkowa gratka.

 • Escape room Przeklęty Obraz

  Przeklęty Obraz
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Niełatwo stworzyć arcydzieło

  26.03.2019 | data wizyty: 22.03.2019

  Pokój idealnie oddaje klimat malarskiej pracowni. Zagadki są logiczne, pomysłowe i bardzo dobrze powiązane z fabułą (wielki plus za małą ilość kłódek). To był już nasz 4. pokój w Black Cat i w każdym dobrze się bawiliśmy - szkoda że nie ma więcej. Obsługa jak zawsze na wysokim poziomie i chętnie dyskutująca o wrażeniach z gry.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Efekt Wow murowany!

  26.03.2019 | data wizyty: 23.03.2019

  Wystrój tego pokoju powala, dbałość o detale jest ogromna. Udało się w nim zbudować niesamowity kilmat, można poczuć się jak bohater filmu przygodowego. Zero kłódek, za to dużo pomysłowych zagadek manualnych i nietypowych rozwiązań. Duże znaczenie ma współpraca w trakcie gry. Wielki plus za zaskakujące zaskoczenie. Ten pokój po prostu trzeba przejść! Obsługa przemiła- po zakończeniu gry mogliśmy szczegółowo omówić swoje wrażenia i pstryknąć pamiątkową fotkę ;)

 • Escape room Dom mordercy

  Dom mordercy
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Mordercze zmagania

  17.11.2018 | data wizyty: 16.11.2018

  Dobra zabawa gwarantowana - pokój bardzo klimatyczny, zagadki ciekawe i na takim poziomie, że średnio zaawansowana grupa poradzi sobie raczej bez trudu. Jest mrocznie i zaskakująco, a finał to po prostu mistrzostwo. Polecam szczególnie wielbicielom filmów grozy :)

 • Escape room Sex room

  Sex room
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Niebanalna zabawa dla par ;)

  18.08.2018 | data wizyty: 17.08.2018

  Wystrój pokoju jest genialny. Zagadki logiczne i jak się ruszy głową to nie za trudne, ale bardzo ciekawe i zróżnicowane. Na wielki plus bardzo mała ilość kłódek. Super klimat, polecam szczególnie parom na wspólny wieczór ;) Obsługa bardzo fajna - miejsce super i do polecenia.

 • Escape room Rytuał

  Rytuał
  FunEscape
  Warszawa

  Fascynująca przygoda z magią w tle

  12.02.2017 | data wizyty: 11.02.2017

  Pokój z bardzo klimatycznym wystrojem, przemiła obsługa, ciekawe zagadki i dużo frajdy z ich rozwiązywania plus dowcipne nieoczywiste podpowiedzi. Świetne zakończenie i godzina w pokoju mija nie wiadomo kiedy, aż żal że to już koniec. To była pierwsza przygoda z ER ale na pewno nie ostatnia - na szczęście są inne pokoje w tej firmie:) Dziękuję za super zabawę!