.Pati
 • Escape room Sekret Burmistrza

  Sekret Burmistrza
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Sekret Burmistrza

  05.11.2019 | data wizyty: 05.10.2019

  Pokój ten określiłabym mianem przyjemnego. Wszystko działało sprawnie. Zagadki, mimo że nie nowatorskie, były ciekawe i rozwiązywało się je płynnie. Duży plus dla obsługi, gdyż w Quest Cage'u zawsze jest ona na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam ten pokój, ale raczej grupom początkującym. Nam nie sprawił on żadnej trudności, a jednak z każdym kolejnym pokojem tego się oczekuje.

 • Escape room Z Głową W Murach

  Z Głową W Murach
  Activity Escape Room
  Katowice

  Z Głową W Murach

  08.02.2019 | data wizyty: 18.11.2018

  Pokój miałby potencjał, gdyby zagadki działały. Niestety, w naszym przypadku, nie działały. Dodatkowo, nie było możliwości ich zdalnej naprawy, więc pani z obsługi musiała dwukrotnie wejść do pokoju, co bardzo psuło nam zabawę.
  Niektóre zagadki były naprawdę ciekawe, ale sporo z nich zdecydowanie wymaga technicznego dopracowania.
  Ponadto, uważam, że twórcy za bardzo wzorowali się na ich pierwszym pokoju "Po drugiej stronie", który, swoją drogą, jest naprawdę dobry.
  Doświadczone grupy raczej nie będą mogły się tu wykazać, ale jeśli zagadki zostaną dopracowane, to myślę, że grupy średnio zaawansowane - szczególnie te mające zamiłowanie do zagadek manualnych - mogą się dobrze bawić.
  Miłym gestem ze strony właścicieli była rekompensata niedociągnięć w formie obniżenia opłaty za pokój.

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Fabryka Czekolady

  09.09.2018 | data wizyty: 08.09.2018

  Przede wszystkim pokój ma przesłodki i przeuroczy klimat, jak zresztą sama nazwa wskazuje. ;-) Zagadki dość łatwe, ale ciekawe i logiczne. Wielki plus za przemiłą obsługę, która fajnie wprowadziła nas w historię pokoju, jak i "słodko" pogratulowała wyjścia z niego. ;-)
  Jedyne do czego moglibyśmy się "przyczepić" to to, że mogłoby być więcej czekolady pośród wszystkich tych słodkości. ;-P
  Ogólnie, pokój wart odwiedzenia chociażby dla samego klimatu. :-)

 • Escape room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Tunele pod miastem

  09.09.2018 | data wizyty: 08.09.2018

  Pokój o świetnie oddanym klimacie z różnego rodzaju zagadkami, w którym trochę trzeba się poskrabać. ;-) Pokój jest naprawdę dobrze dopracowany, a gra przebiega bardzo płynnie. Obsługa świetnie wprowadza w historię pokoju. Zdecydowanie polecam wszystkim fanom ER, chociażby dla samego klimatu. :-)

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  W gąszczu tajemnic

  09.09.2018 | data wizyty: 07.09.2018

  Ciekawy pokój o rozsądnej ilości zagadek z dość fajnym klimatem. Pojawiło się w nim kilka interesujących rozwiązań, z którymi jeszcze dotychczas się nie spotkałam oraz sporo zagadek elektronicznych działających bez zarzutu. Mimo to czegoś mi w nim zabrakło i wyszłam z lekkim niedosytem.
  Wielki plus dla pana z obsługi, który z werwą i emocjami wprowadza w historię pokoju. :-)
  Zagadki nie sprawiły naszej grupie większej trudności, więc polecam raczej grupom początkującym, ale nie na pierwszy raz.

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Asasino

  05.09.2018 | data wizyty: 22.08.2018

  Pokój o bardzo fajnym klimacie z dużą ilością przeróżnych, emocjonujących zagadek, pośród których parę może naprawdę zaskoczyć. ;-)
  Byliśmy we dwoje i zdecydowanie było co robić, ale udało się wyjść na chwilę przed końcem czasu.
  Zdecydowanie polecam! :-)

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Legenda Miecza

  12.08.2018 | data wizyty: 11.08.2018

  Wyjście Awaryjne jak zwykle stanęło na wysokości zadania. Pokój dopracowany, o niezwykłym klimacie i bardzo różnorodnych zagadkach. Logika, spostrzegawczość, zręczność, każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo iż nie mieliśmy problemów z wyjściem, to nie czuliśmy niedosytu, bo pokój dostarcza niesamowitych emocji. Pozycja obowiązkowa niezależnie od poziomu zaawansowania, gdyż ten pokój warto odwiedzić nawet dla samego klimatu. :-)

 • Escape room Odmęty Angkor Wat

  Odmęty Angkor Wat
  EGO
  Bydgoszcz

  Odmęty Angkor Wat

  11.08.2018 | data wizyty: 10.08.2018

  Przede wszystkim klimat WOW WOW WOW! Wszystko dopracowane do ostatniego szczegółu, żadnych kontaktów, wtyczek, ani nawet taśm zabezpieczających. Zdecydowanie najlepszy scenograficznie pokój, w jakim byłam. Zagadki również bardzo ciekawe, choć mogłoby ich być troszkę więcej. Pan prowadzący niezwykle zaangażowany, otwarty i przyjazny. Pokój zdecydowanie wart polecenia. :-)

 • Escape room Gniew Olimpu

  Gniew Olimpu
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Gniew Olimpu

  11.08.2018 | data wizyty: 10.08.2018

  Różnorodne zagadki, ciekawe pomysły, fajnie oddany klimat. Na pewno dobry pokój na rozpoczęcie przygody z ER. Naszej grupie nie sprawił żadnych trudności, więc wyszliśmy z niedosytem, szczególnie, że ostatnia zagadka w żaden sposób się nie wyróżniała. Ponadto, oczekując właśnie, że jeszcze coś nas czeka, pani z obsługi weszła, informując nas "że to już", co niestety dodatkowo nas zawiodło. Ogólnie pokój zdecydowanie wart odwiedzenia, ale tak jak już wspomniałam, na początkach przygody z ER.

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Moriarty sp. z o.o.

  17.06.2018 | data wizyty: 17.06.2018

  Pokój o wielkiej rozmaitości bardzo pomysłowych zagadek, zarówno tych logicznych, manualnych, jak i na spostrzegawczość. Niezwykle klimatyczny i oddany tematyce wystrój. Dynamiczne tempo gry. Przesympatyczna obsługa, która umilała rozgrywkę. Zasłużone miejsce w rankingu. W 3 osobowej ekipie bawiliśmy się świetnie i wyszliśmy z wielkimi uśmiechami. Dotychczas to nasz ulubiony pokój. Zdecydowanie polecamy!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4