Eskejpiki
 • Escape room Zamek Czarnego Kruka

  Zamek Czarnego Kruka
  Can you escape?
  Bytom

  Herbu kruka!

  11.02.2020 | data wizyty: 04.01.2020

  Pokój całkiem przyjemny, stworzony z pomysłem i swoją historią. Wspólnie ze znajomymi świetnie się bawiliśmy, każdy miał jakieś zajęcie. Obsługa zawsze pomocna i zaangażowana w swoją pracę. Polecamy!

 • Escape room Niepokój

  Niepokój
  ER 1871 Inny Wymiar
  Chorzów

  Totalny NIEPOKÓJ!

  11.02.2020 | data wizyty: 10.02.2020

  Wczoraj odwiedziliśmy "NIEPOKÓJ", który wywarł na nas ogromne wrażenie. Od samego wejścia, całego otoczenia ER, podejścia obsługi w stosunku do nas - czuliśmy ciągły niepokój, który towarzyszył nam aż do samego końca. Wprowadzenie mega niestandardowe i zaskakujące, z którym dotychczas się nie spotkaliśmy. Atmosfera panująca w pokoju jest niesamowita. Będąc w środku zastanawiasz się czy przypadkiem wszystko nie dzieje się naprawdę. Pełen podziw dla twórców za pomysł, wykonanie i autentyczność. Polecamy!

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  ZAKRĘCONY SEANS

  23.10.2018 | data wizyty: 19.10.2018

  Niesamowity pokój! Już po przekroczeniu wejściowych drzwi do Cinema escape poczuliśmy super klimat, który dotychczas nigdzie nie był aż tak widoczny. Wprowadzenie oraz podejście obsługi - kolejny plus. Zagadki bardzo logiczne i spójne, do tego sporo nowych i ciekawych rozwiązań. Żadna z nich nie sprawiła, że musieliśmy zatrzymać się w miejscu na dłużej. Przejście przez serię niefortunnych zagadek było dla nas niezywkłą zabawą i przygodą, pierwszy pokój, który wywarł na nas wszystkich aż tak dobre wrażenie (pod każdym względem). Dodatkowy plus za dużą ilość czasu przez co nikt nie musiał czuć presji, a wręcz przeciwnie. Na sam koniec, wszyscy byliśmy niesamowicie pozytywnie zaskoczeni. Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy :D Dziękujemy za poświęcony czas po przejściu pokoju, którego w ogóle nam nie żałowano :) Miło będziemy wspominać tę wizytę i na pewno jeszcze kiedyś do Was wpadniemy!

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  SAME SŁODKOŚCI!

  14.09.2018 | data wizyty: 06.09.2018

  Kolejny bardzo dobry escape room w Loft escape. Pokój zupełnie inny niż wszystkie, już na samym początku robi spore wrażenie. Posiada wiele ciekawych i wyróżniających się zagadek, do tego mega klimat przepełniający całe otoczenie. Zagadki logiczne, nad niektórymi trzeba trochę pomyśleć i dużo się rozglądać :) Plus za pomysłowość oraz trochę inny niż wszędzie sposób komunikacji. Czas zleciał nam bardzo szybko - co świadczy o tym jak dobrze się bawiliśmy :) Szkoda tylko, że nie mamy pamiątki w postaci zdjęcia. Polecamy!

 • Escape room Gabinet lekarza psychopaty

  Gabinet lekarza psychopaty
  Horror escape room
  Dąbrowa Górnicza

  Czas na zabieg!

  19.07.2018 | data wizyty: 16.10.2017

  Pokój malutki, w całkiem fajnym klimacie. Dodatkową zaletą jest umiejscowienie w starej, lekko mrocznej kamienicy, która wprowadza nastrój. Niestety zabrakło nam wstępu opowiadającego o pokoju. Bardzo duża ilość występujących kłódek i kodów, których trzeba próbować tak naprawdę wszędzie.. Jest to nieco zniechęcające. Trochę mało logiczne zagadki, trzeba dużo kombinować z wprowadzaniem cyfr do kłódek - niestety nie mają narzuconej kolejności przez co tracimy dużo czasu.

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  NIE DAĆ SIĘ ZŁAPAĆ!

  18.07.2018 | data wizyty: 18.07.2018

  Quest Cage jak zwykle nas nie zawiodło. Wprowadzenie zawsze na wysokim poziomie, pomagające wdrożyć się w zabawę. Pierwszy raz spotkaliśmy się z takim sposobem komunikacji, dla nas super pomysł :) Na wstępie mieliśmy spore problemy z początkowymi zagadkami, ale po "oswojeniu" się z pokojem rozwiązywaliśmy je jedną za drugą. Pokój na pewno nie jest z gatunku "na pierwszy raz". Zagadki są urozmaicone; począwszy od tych klasycznych na myślenie, po mechaniczno-zręcznościowe. Naszym zdaniem będąc w 2 osoby można mieć problem z przejściem pokoju, ponieważ czasami trzeba być w kilku miejscach na raz. Polecamy bardziej licznym grupom, na pewno nikt nie wyjdzie stąd znudzony :)

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  W CHORYM UMYŚLE

  18.07.2018 | data wizyty: 07.07.2018

  Pokój niecodzienny i wyjątkowy. Od samego wejścia czuć napięty klimat horroru, który stopniowo coraz bardziej nas zaskakiwał, a czasami i przerażał :) Zachęcamy do wyboru pełnej wersji. Na pewno nikt nie pożałuje! Duży plus za sporą ilość [spojler] - każdy miał co robić. W niektórych zagadkach doszukiwaliśmy się zbyt wielu szczegółów, a okazywały się banalnie proste. Polecamy i czekamy na powstający pokój! :)

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  UCIECZKA PRZED JAGĄ

  22.03.2018 | data wizyty: 18.03.2018

  Chatka czarownicy zaskoczyła nas bardzo pozytywnie i zachęciła do ponownego odwiedzenia Maze in mind w najbliższym czasie! Wielką zaletą jest jego położenie oraz pobliski parking. Logiczne zagadki różniące się od innych escape roomów, byliśmy w 4 osoby i każdy miał co robić. Pokój bardzo dopracowany i klimatyczny. Na pewno nikt nie będzie zawiedziony. Obsługa także na wysokim poziomie. Ciekawe zaskoczenie na sam koniec :) Oczywiście polecamy!

 • Escape room Krematorium

  Krematorium
  Horror escape room
  Dąbrowa Górnicza

  Spaleni żywcem

  05.01.2018 | data wizyty: 06.03.2017

  Pokój bardzo minimalistyczny i wyróżniający się. Plus za ciekawy początek wymagający współpracy. Oprócz jednej zagadki, która sprawiła nam chwilowy problem- reszta była zaskakująco łatwa. Krematorium odwiedziliśmy 4 osobową grupą, ale momentami wystarczyłyby tylko dwie. Ogólnie polecamy raczej grupom początkującym :)

 • Escape room Stare Więzienie

  Stare Więzienie
  LetMeOut
  Katowice

  Uciekinierzy

  29.12.2017 | data wizyty: 29.12.2017

  Na pierwszy rzut oka pokój wydaje się być łatwy. Jednak pozory mylą- o czym później wspólnie się przekonaliśmy ;) Zagadki logiczne i spójne. Liczy się duża spostrzegawczość. Nawet najgłupsze pomysły mogą się okazać skuteczne! Polecamy i na pewno odwiedzimy resztę pokoi ;)

Zobacz więcej opinii: 1 2