mocinek
 • Escape room Statek Piracki

  Statek Piracki
  Find The Key
  Grudziądz

  Poczuj się jak pirat!

  05.01.2019 | data wizyty: 25.12.2018

  Genialny klimat, świetna aranżacja wystroju. Wchodząc do pokoju od razu przenosimy się do innego świata! Zagadki kreatywne, niespotykane w innych pokojach. Świetnie wpasowują się w fabułę tego Escape Roomu. Polecam odwiedzić!

  Arrrr!

 • Escape room Dom (NIE)Marzeń

  Dom (NIE)Marzeń
  Look Around
  Poznań

  Genialny!

  13.11.2018 | data wizyty: 12.11.2018

  Świetnie zaprojektowany i wykonany pokój z naciskiem na klimat oraz wątek fabularny. Aranżacja wnętrza bomba! 10/10. Niesamowita obsługa z prologiem do pokoju. Zagadki niespotykane, bardzo oryginalne, dlatego 75 minut może być niewystarczające nawet dla zaawansowanej grupy, w pokoju "jest co robić". Polecam z całego serca!

 • Escape room Pokój Czarnego Pana

  Pokój Czarnego Pana
  Find The Key
  Grudziądz

  Zmierzyć się z Sam Wiesz Kim

  22.01.2017 | data wizyty: 21.01.2017

  Świetny pokój dla każdego! Genialna dekoracja i rekwizyty znajdujące się w pokoju sprawiają, że czujemy się jakbyśmy trafili do innego świata.. Gracze mogą spodziewać się wielu nietypowych zagadek, "zamków" i mechanizmów, w końcu w Pokoju Czarnego Pana drzemie potężna magia :)
  Wszystkie łamigłówki były spójne, byliśmy w 3 osoby i żadna z nas się nie nudziła, każdy miał co robić. Z całego serca polecam każdemu ten pokój!

 • Escape room Wolfenstein

  Wolfenstein
  ExitRoom ™
  Kraków

  Archival rating

  Klimatycznie!

  21.01.2017 | data wizyty: 15.08.2016

  Od pierwszego momentu po przekroczeniu progu pokoju człowiek odrywa się od świata rzeczywistego i wkracza w całkiem inny świat. Ilość i jakość rekwizytów umieszczonych w pokoju stoi na najwyższym poziomie. Zagadki bardzo interesujące i nieszablonowe - pokój nie ogranicza się do samych kłódek, są inne bardzo ciekawe mechanizmy.
  Pokój odwiedziliśmy w grupie 4 osób z małym doświadczeniem (1-2 pokoje zaliczone do tej pory) i dał się pokonać z bardzo małą ilością podpowiedzi, także świetnie się spisze dla początkujących (ale i Ci doświadczeni znajdą nowatorskie zagadki nad którymi będą musieli się dłużej zastanowić),
  Obsługa przesympatyczna, Pan nas obsługujący chętnie z nami porozmawiał dłużej o ER już po wyjściu z pokoju, pozdrawiamy cieplutko! :)

  Polecam!