Escapes Runners
 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Cyrk dziwadeł

  27.12.2018 | data wizyty: 13.12.2018

  Wyczekiwany kolejny pokój Escapersów który jak zwykle okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest wszystko co być powinno - jest zabawa, różnorodne zagadki wpasowane w klimat, i przede wszystkim Meeegggaaa klimat. Jak ktoś oglądał AHS to poczuje się jak za kulisami prawdziwego Freak Show. Malutki niedosyt, ponieważ nastawiliśmy się na dłuższą grę a wyszliśmy po 54 min bez podpowiedzi. Dla nas plus dwie, trzy zagadki i byłoby super :)

 • Escape room Tajemnice Harry'ego

  Tajemnice Harry'ego
  Otwórz umysł
  Toruń

  Tajemnice Harry'ego

  15.12.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  To nasz drugi pokój w Toruniu i z racji tego, że pierwszy nas trochę zraził do toruńskich ER, do Harrego podeszłyśmy z dystansem. Na szczęście nie było tak źle, a z biegiem gry nawet coraz lepiej :)
  Trudność tego pokoju oceniamy na średni - trzeba pogłówkować, pomyśleć i dobrze poszukać, czyli tak jak być powinno w dobrym, klasycznym ER.
  Pomimo w miarę prostego wyglądu nie dajcie się zwieść - pokój jest przemyślany i kryje w sobie niejedną magiczną tajemnicę ;)

 • Escape room Pokonaj Gargamela

  Pokonaj Gargamela
  Dom Kłódek
  Toruń

  Pokonaj Gargamela

  15.12.2018 | data wizyty: 11.10.2018

  Pokonaj Gargamela
  Nie przypadł nam do gustu, ponieważ:
  - pokój stary lub/i bardzo zużyty - miałyśmy wrażenie, jakbyśmy były w pokoju sprzed kilku lat
  - klimat prosty i nie dopracowany - widać, że dużo czasu nie zostało mu poświęcone
  - pokój oznaczony dla początkujących a jak dla nas jest to pokój wyłącznie dla dzieci
  - kłódka na kłódce
  - kody do kłódek podane wprost a nie przez zagadkę - na zasadzie znajdź-wpisz-otwórz lub policz-wpisz-otwórz

  Jedna z zagadek szczególnie zapadła nam w pamięci w pozytywnym sensie gdyż polegała na współpracy i rzeczywiście wymagała nieco więcej niż pozostałe części gry.

  Plus to Obsługa, która była na tyle uczciwa by dać nam zniżkę za 30 minutową “grę”.

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Muszkieterowie

  15.12.2018 | data wizyty: 28.10.2018

  Bardzo dobry pokój pod względem klimatycznym, jak zwykle jak na RE przystało rekwizyty pierwsza klasa. Pokój bardzo wymagający - zdecydowanie dla osób, które były już kilkanaście razy w ER. Początkujących graczy pokój może zrazić do dalszych podbojów escaperoomowych, właśnie ze względu na poziom trudności. Zagadek dużo i każda na dobrym poziomie, nie odczuliśmy tzw. zapchaj dziur :)

 • Escape room Tajna Kwatera Dyktatora

  Tajna Kwatera Dyktatora
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Tajna kwatera dyktatora

  15.12.2018 | data wizyty: 27.10.2018

  Jeśli ten ER odwiedziłby prawdziwy dyktator to na pewno ukradłby kilka pomysłów na niesamowite zagadki i skrytki w swojej kwaterze :)
  ER naprawdę godny polecenia - wszystko ze sobą grało łącznie z zagadkami technologicznymi jak i manualnymi. To na pewno nie jest “kolejny” militarny pokój.
  Polecamy, na pewno każdy wyjdzie z uśmiechem na twarzy ;)

 • Escape room Kopalnia węgla

  Kopalnia węgla
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Kopalnia węgla

  15.12.2018 | data wizyty: 27.10.2018

  Na wstępnie należy podkreślić, że Pokój ma potencjał na zostanie bardzo dobrym pokojem w swojej tematyce jak i ogólnie :)
  Jest kilka naprawdę fajnych zagadek - idealnie oddających klimat kopalni, ale były też takie drobiazgi, które naszym zdaniem obecnie w ER być nie powinny - jest to subiektywna opinia. Dla nas pokój był za krótki - idziemy idziemy i… koniec? Oo’
  Mimo to można tu się pobawić w prawdziwego górnika :)

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Przeklęta wyspa

  15.12.2018 | data wizyty: 27.10.2018

  Punkt obowiązkowy wśród warszawskich ER. I choć jest dużo pokoi, gdzie piszemy to na końcu opinii tym razem to jest pierwsze co nam się nasuwa myśląc o tym pokoju. Jak ktoś się zastawia czy wybrać ten pokój - to nie ma nad czym się zastanawiać - ten pokój po prostu trzeba odwiedzić.
  Fabuła, klimat i zagadki dopięte na ostatni guzik. Jedna zagadka co prawda powaliła nas na kolana dzięki naszym “zdolnościom” - myślałyśmy, że spędzimy tam cały dzień, ale jakoś się udało :)
  Krótko - polecamy bo naprawdę warto.

 • Escape room Tajemnica Atlantydy

  Tajemnica Atlantydy
  Escape Me
  Gdynia

  Tajemnica Atlantydy

  24.10.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Jak do tej pory nasz pierwszy i jedyny pokój w Trójmieście także ciężko nam ocenić pokój na tle lokalnych escape roomów. Zagadkowo pokój bardzo różnorodny z wieloma ciekawymi rozwiązaniami, które dla graczy początkujących mogą okazać się trudne do rozwikłania - nam rzeczywiście pomogło doświadczenie i gdyby nie to bez podpowiedzi by się nie obeszło. Byłyśmy w cztery osoby - dwie doświadczone, dwie osoby chodzące przy okazji, które stwierdziły, że w życiu nie wpadły by w jaki sposób zabrać się za rozwiązanie. Klimatycznie ciężko ocenić pokój - jakaś fabuła jest zachowana, jednak czemu ktoś wpadł na pomysł nazwać ten pokój Tajemnicą Atlantydy, lub w taki sposób go wykonać? - nie wiemy… Atlantydy niestety nie było i tego nam zabrakło.
  Ciężko się nam odnieść do oceny klimatu bo sam pokój bardzo starannie wykonany jednak temat pokoju nie odnosił się do tego co zastałyśmy - dlatego dajemy 8.
  Szkoda, że nie ma oddzielnej oceny za zagadki - tu byśmy dały 10/10 :)

  Escape Me

  Odpowiedź Escape Me

  1) Pokój to nie Atlantyda tylko Tajemnica Atlantydy. 2) Akcja nie dzieje się na Atlantydzie tylko w laboratorium naukowca, który bada jej tajemnicę 3) Atlantyda, póki co, jest bardziej legendą, mitem niż udowodnionym faktem. Istnieją różne teorie nt. tego gdzie była, jak wyglądała i czy w ogóle istniała! 4) Różni ludzie mają różne wyobrażenie tego jak wyglądała - ciężko było by dogodzić wyobraźni każdego... Trochę nam przykro, że mimo fajnych zagadek, wystroju i obsługi dają Państwo 6. Jeśli są Państwo zainteresowani wyjaśnieniem fabuły to chętnie to zrobimy. Zapraszam do kontaktu - 511 565 970. Po wyjaśnieniach może państwo zmienią zdanie co do oceny ogólnej.

 • Escape room Tesla

  Tesla
  Tkalnia Zagadek
  Radom

  Opinia archiwalna

  Tesla

  09.10.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Ach jak nam było miło znów zawitać do Domu Kluczy - nigdy nie zapomina się tych miejsc w których bywało się na początku rozpoczęcia przygody z ER - zwłaszcza z tak przemiłą obsługą :)
  Po pierwsze świetna tematyka - oryginalna - to coś co zawsze ciągnie nas do pokoi. Wszystko - fabuła, zagadki mega w klimacie.
  Pokój do lekkiego podrasowania, jednak jest potencjał. Dla nas przede wszystkim liczy się zabawa - drobne niedociągnięcia w takich miejscach nie grają roli.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Olimp

  09.10.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Kolejny genialny pokój Room Escape. Co tu dużo mówić, są zagadki, jest klimat, fabuła i efekt Wow. My bawiłyśmy się świetnie. Kolejny dobry pokój dla tych co zastanawiają się jaki pokój wybrać na pierwszy raz. Choć pokój dedykowany dla graczy początkujących my bawiłyśmy się świetnie. Efekt Wow mógłby troszeczkę inaczej być obsadzony w fabule (nasza subiektywna opinia), ale generalnie pokój mega fajny.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 16 17 18