Asia K. 7
 • Escape room Testament Czarodzieja - Escape Box

  Testament Czarodzieja - Escape Box
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Opinia spoza rankingu

  Czarodziejska skrzynia

  20.01.2019 | data wizyty: 04.01.2019

  To moja pierwsza styczność z escape boxem. Cała zabawa była zawarta w jednej, niepozornej, czarodziejskiej skrzyni pełnej zagadek. Niby nic, a jednak nie było tak łatwo, jak się z początku wydawało. Są i kłódki, i elektronika, i fajna zabawa na kilkadziesiąt minut.
  Polecam dla odmiany zahaczyć i tę pozycję! :)

 • Escape room Piraci i Źródło Młodości

  Piraci i Źródło Młodości
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Opinia spoza rankingu

  Piracka przygoda

  20.01.2019 | data wizyty: 19.10.2018

  Jak dla mnie najlepszy pokój w Lidze Odkrywców. Wspaniała przygoda na pokładzie pełnym pirackich rekwizytów. Masa zagadek, kłódek, skrzyń, lecz również nie brakuje elektroniki. Wielbiciele zarówno jednych jak i drugich rozwiązań będą usatysfakcjonowani. Klimat, oczywiście jak i w reszcie pokojów, nienaganny, obsługa także bez zastrzeżeń.
  Polecam! :)

 • Escape room Demon Asylum: Nekromanta

  Demon Asylum: Nekromanta
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Opinia spoza rankingu

  Demonicznie mocne przeżycie

  20.01.2019 | data wizyty: 08.10.2018

  Już wchodząc do pokoju odczuwa się jego klimat, po zdjęciu opaski strach tylko się zwiększa. Wystrój przerażająco realistyczny, a obsługa bardzo wczuwa się w przysparzanie nam dodatkowych emocji. Rozgrywka jest naprawdę rozbudowana i całkowicie elektroniczna. No i te demony! Kto nie lubi kłódek, za to z pewnością lubi się bać - musi odwiedzić ten pokój! Nie zaliczam się ani do jednej, ani do drugiej grupy, ale również polecam ten pokój! :)

 • Escape room Złoto Lannisterów

  Złoto Lannisterów
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Opinia spoza rankingu

  Doskonały na początek

  20.01.2019 | data wizyty: 21.07.2018

  Mały, aczkolwiek bardzo klimatyczny pokój. Odpowiedni dla mniejszej, początkującej grupki osób, chociaż Ci bardziej zaawansowani powinni również się dobrze bawić. Pozycja obowiązkowa dla fanów "Gry o tron"!
  Polecam :)

 • Escape room Szepty

  Szepty
  Escape Room Szczecin
  Szczecin

  Opinia spoza rankingu

  Ciemno i ponuro

  14.02.2017 | data wizyty: 14.02.2017

  Opaski na oczy były zbędne, bo i tak w środku panuje ciemność. Pokój, z tego co widziałam;), przyzwoicie urządzony i to było dla mnie miłe zaskoczenie. Klimatyczny, chociaż nie aż tak straszny, jak się spodziewałam. Zagadki nie były trudne, akurat dla początkujących odkrywców.
  Ogólnie pokój był całkiem niezły.

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Game Of Locks
  Szczecin

  Opinia spoza rankingu

  Wyprawa w nieznane

  14.02.2017 | data wizyty: 10.02.2017

  Weszliśmy do pokoju, gdzie na pierwszy rzut oka nic nie można znaleźć, na ziemi piasek, wokół ciemno, strasznie, słychać jakieś niezidentyfikowane dźwięki... i załoga jakby nie w komplecie. Jak więc wyjść cało z Piramidy i to jeszcze w pełnym gronie?
  Tego niestety nie odkryliśmy. Było ciężko, czyli tak jak lubię, chociaż żałuję, że nie sprostaliśmy wszystkim zagadkom i nie doszliśmy do końca. Pokój inny niż inne, już na samym początku czekała na nas upiorna "niespodzianka". Klimat świetny, jednak niektórym z ekipy doskwierało uczucie przeszywającego zimna, co na pustyni nie powinno się zdarzać;)
  Pokój jak najbardziej polecam, z tymże jedynie ekipom, które już mają kilka-, kilkanaście pokoi za sobą.

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Szczecin

  Opinia spoza rankingu

  Najlepszy pokój

  05.02.2017 | data wizyty: 31.01.2017

  Wyczekiwałam momentu, kiedy przydarzy się okazja, aby pójść do Chatki Hagrida. W końcu się udało i tak, jak się spodziewałam - było fantastycznie. Czułam się jak w powieści Harrego Pottera, klimat fenomenalny, zagadki niełatwe. Dostałam to, czego oczekiwałam.
  Polecam gorąco!

 • Escape room Mafia

  Mafia
  Escape Room Szczecin
  Szczecin

  Opinia spoza rankingu

  Pierwszy raz

  31.01.2017 | data wizyty: 26.04.2016

  Mój pierwszy escape room, w którym miałam przyjemność zagościć. Wspominam go jako bardzo trudny, być może obecnie, po odwiedzeniu innych pokoi, okazałby się nieco łatwiejszy. Nie wystarczyło nam czasu na rozwikłanie zagadki Dona. A szkoda, bo pokój był naprawdę bardzo ciekawy, klimatyczny i biorąc to wszystko pod uwagę, miło go wspominam.
  Polecam Mafię osobom, które już miały styczność z escape roomami, ponieważ na pierwszy raz może okazać się zbyt trudny.

 • Escape room Kac Szczecin

  Kac Szczecin
  Escape Me
  Szczecin

  Opinia spoza rankingu

  Obłędny klimat!

  08.01.2017 | data wizyty: 03.01.2017

  Zabawa zaczyna się w ciemnym pokoju, gdzie trzeba uważać, aby nie przewrócić się o zalegające puszki czy inne rzeczy rzucone byle gdzie. Zaś w tym z pozoru bałaganie kryją się misternie ułożone zagadki, które tylko czekają na to by je rozwiązać.
  Klimat jak najbardziej zasługuje na najwyższą ocenę, oprócz powolnych, powtarzających się podpowiedzi było naprawdę rewelacyjnie. Wystrój zasługuje na piątkę z plusem.
  Żałuję tylko, że nie starczyło nam czasu na bonusową fabułę!