Marcel P.
 • Escape room Nautilus: Podmorska przygoda

  Nautilus: Podmorska przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  60 minut podmorskiej żeglugi

  01.07.2018 | data wizyty: 30.06.2018

  W mojej ocenie zdecydowanie jeden z najlepszych i najładniejszych pokoi w Warszawie. Klimat łodzi podwodnej został oddany perfekcyjnie co zapowiadają już drzwi prowadzące do pokoju. W środku naprawdę można się poczuć jak na Nautilusie, widać że właściciel włożył w przygotowanie tego pokoju mnóstwo czasu, pracy i przede wszystkim pieniędzy.

  Zagadki dość trudne, nam udało się uciec 2 minuty po czasie ale w sumie tylko dlatego, że na jedną zagadkę poświęciliśmy zbyt dużo czasu. Dla weteranów wyzwanie w sam raz, początkujący zdecydowanie będą potrzebowali podpowiedzi. Pokój jest naszpikowany elektroniką, znajdziecie tutaj naprawdę bardzo dużo ciekawych zagadek (super przejścia!) w zasadzie każdego typu, również takich dość rzadko spotykanych w escape roomach.

 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Przygoda w więzieniu

  01.07.2018 | data wizyty: 30.06.2018

  Bardzo przyjemny pokój w więziennym klimacie, dostępny również w niezwykle ciekawie zrealizowanej opcji rywalizacyjnej. W fabułę wprowadza krótki filmik pozwalający poczuć klimat. Same zagadki oceniłbym na średniozaawansowane, dla weteranów escape room dość proste ale co najważniejsze - zawsze logiczne.

  9/10 tylko dlatego, że nie ma zbyt wielu przejść do czego już powoli można się w nowych pokojach przyzwyczajać, Celi nr 4 oprócz tego nic jednak nie brakuje i zdecydowanie mogę polecić tą przygode :)

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Ciekawy pomysł, bardzo dobre wykonanie

  17.09.2017 | data wizyty: 15.09.2017

  Pokój bardzo fajny, sprawił nam naprawdę wiele frajdy :) Bardzo dobry pomysł z laserami, jeszcze nie byłem w escape roomie w którym wykorzystywanoby to narzędzie. Niektóre zagadki wymagające, ale jak najbardziej logiczne.Polecam!

 • Escape room Koszmar z Ulicy Długiej

  Koszmar z Ulicy Długiej
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Super pokój dla fanów horrorów

  16.08.2017 | data wizyty: 12.08.2017

  Bardzo fajny pokój w klimacie "Koszmaru z Ulicy Wiązów". Mnóstwo elektroniki z wcale niełatwymi zagadkami. Gdy już jednak uporamy się z nimi, okazuje się że to zaledwie połowa zabawy :)

  Przeszedłem już dobre kilkanaście pokojów, ale ten naprawdę w kilku miejscach mocno nas zaskoczył pod względem pomysłowości i poziomów zagadek. Niestet ynie udało nam się uciec w wyznaczonym czasie, ale personel był wyrozumiały i nie robił żadnych problemów z przedłużeniem rozgrywki o kilkanaście minut - za to podwójny plus! :)

 • Escape room Laboratorium rzeźnika

  Laboratorium rzeźnika
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Świetny pokój w klimacie filmów "Piła"

  16.08.2017 | data wizyty: 12.08.2017

  Bardzo fajny pokój w klimacie horrorów z serii "Piła". Ciekawe zagadki, pomysłowe rozwiązanie z rozdzieleniem uciekinierów na dwie grupy, które muszą współpracować aby uwolnić się na pierwszych etapach rozgrywki. Na początku zabawy graczom towarzyszy pewien "gość", który dodatkowo podkręca klimat :)

 • Escape room Dom mordercy

  Dom mordercy
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Ciezki klimat, ogromna satsfakcja z zagadek

  04.01.2017 | data wizyty: 04.01.2017

  Klimat bardzo ciezki, stylistyka wrecz odrazajaca - w tym wypadku to komplement :) Bardzo ciekawe zagadki, emocjonujaca końcówka. Jesli graliscie w Still Life to wiecie czego sie spodziewac :)

 • Escape room Złoto nazistów

  Złoto nazistów
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  :)

  04.01.2017 | data wizyty: 04.01.2017

  Fantastyczny pokoj, bardzo ciekawe zagadki w klimatach II WŚ.Polecam!