Edziq
 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Ah te krasnoludy..

  14.03.2019 | data wizyty: 12.03.2019

  Doskonały! :) Świetnie się bawiliśmy, bardzo dobrze zrobiony ER. Klimat, wystrój, zagadki, wszystko bardzo logiczne. Niektóre zagadki nietypowe i niespotkane przez nas nigdy więcej, a nasza grupa jest już dość doświadczona. Super, warto zdecydowanie odwiedzić ten ER.

 • Escape room Cicha Noc

  Cicha Noc
  DO NOT ENTER
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Na ratunek świętom!

  06.03.2019 | data wizyty: 08.01.2019

  Na wstępie trzeba pochwalić obsługę, a także całe wprowadzenie i klimat pokoju :) Wielki + ! Cały ER zdecydowanie zaliczamy do tych udanych i tych, które wspominamy z uśmiechem. Bardzo fajne, ciekawe zagadki, niebanalne rozwiązania, których nie do końca można się spodziewać. Jednak wszystko kształtuje się w logiczną całość. Super, Polecamy!

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Chyba dostaniemy tą robotę...

  11.12.2018 | data wizyty: 10.12.2018

  Słyszeliśmy o tym pokoju wiele dobrego więc sami postanowiliśmy to wreszcie sprawdzić. No i cóż, nie zawiedliśmy się, pokój zdecydowanie zasługuje na wysokie noty. W tym ER nie da się nudzić! Mnóstwo bardzo logicznych niebanalnych zagadek, sporo takich rozwiązań jakich nie spotkaliśmy jeszcze nigdzie indziej. Duży plus za super wprowadzenie i fabułę od początku do samego końca. Zdecydowanie zasługuje na tak wysokie miejsce w rankingu. Pozycja obowiązkowa na mapie ER! Polecamy!

 • Escape room Z piekła rodem

  Z piekła rodem
  Open Your Brain
  Żory

  Wiarygodna opinia

  Tropem Prawdziwego Mordercy...

  19.11.2018 | data wizyty: 19.11.2018

  Świetne wprowadzenie w klimat pokoju, wcieleni w rolę detektywów postanowiliśmy zmierzyć się z postawioną przed nami sprawą. Od wejścia weszliśmy w rolę i do końca nie traciliśmy poczucia po co przyszliśmy i czego szukamy. Wszystko było następstwem czegoś i raczej nie mieliśmy większego problemu z rozwiązaniem zagadek. Plus za ciekawe rozwiązania, rekwizyty i niebanalne zagadki.

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Słodka Misja

  16.11.2018 | data wizyty: 15.11.2018

  Niech was nie zmyli ten cukierkowy róż na wstępie! To tajna misja do wykonania w prawdziwej fabryce pełnej słodkości. Świetny klimat, zaskakujące, niespotykane wcześniej zagadki, wszystko dopracowane w każdym calu. Cudownie się bawiliśmy i zdecydowanie wkręciliśmy się w scenariusz. Plus za liniowość pokoju i obsługę na najwyższym poziomie.

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  Piracka Misja

  16.11.2018 | data wizyty: 15.11.2018

  Znów daliśmy się wciągnąć w tajemnicze intrygi.. Nasza paczka pod niepozorną przykrywką wkradła się na pokład prawdziwego statku pirackiego i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że wylądowaliśmy tam kilkaset lat wstecz, dzięki WROTOM CZASU. Wielkie brawa dla chłopaka za wprowadzenie nas w klimat pokoju. Mistrzostwo! Bardzo cenimy sobie tego typu przygotowanie i 'zaopiekowanie' się grupą przed wejściem do ER. Całość bardzo dopracowana, wszystko spójne, zagadki niebanalne i ciekawe. Pokój zdecydowanie ląduje wysoko w moim rankingu.

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Prawdziwa Misja

  14.11.2018 | data wizyty: 20.09.2018

  W pokoju bardzo dużo się dzieje, ciekawe zagadki, dużo elektroniki. Niestety jedna nam nie zadziałała, ale to nas nie zniechęciło i mimo to bawiliśmy się świetnie. Trzeba trochę wytężyć umysł i skupić się na wszystkim co nas otacza.

 • Escape room Wagary

  Wagary
  Open The Lock
  Rybnik

  Back to school

  14.11.2018 | data wizyty: 10.09.2018

  Bardzo lubimy takie klimatyczne i dopracowane pokoje. Może to nie Horror, ale właśnie tak się czułam jak wróciłam do szkolnej ławki :D Pokój bardzo przyjemny, spójne, liniowe zagadki, niektóre zaskakujące. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte :) Polecamy!

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Bierz forsę i w nogi!

  14.11.2018 | data wizyty: 12.11.2018

  Kto z nas nie marzył o wcieleniu się w prawdziwego przestępcę i zgarnięciu nie małych pieniędzy?
  Tutaj nadarzyła nam się ku temu doskonała okazja. Pokój już od samego wejścia pozwala doskonale wczuć się w klimat, zabrakło mi tylko kominiarki! :D Całość bardzo spójna, sensowne, niebanalne zagadki, wiele ciekawych niespotykanych wcześniej rozwiązań, które wręcz zmuszają by zachowywać się jak na prawdziwym włamie. Bawiliśmy się świetnie, a do tego prawie pobiliśmy rekord pokoju :) Nic dodać nic ująć, na prawdę warto odwiedzić ten ER. Ogromny plus dla obsługi za świetne wprowadzenie i rozmowę po. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Polecamy! :)

 • Escape room Opuszczony hotel

  Opuszczony hotel
  Escapers
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Daleko od drogi..

  14.11.2018 | data wizyty: 12.11.2018

  Niby klimat całkiem ok, historia też ciekawa, ale jakoś nas nie 'pochłonęła'.. Bardzo żałowaliśmy, bo wyobrażaliśmy sobie to troszeczkę inaczej. Opierając się na doświadczeniu ewidentnie widać, że w tym pokoju trzeba się sporo domyślać, nie wszystko jest wynikiem czegoś, a często utyka się w miejscu i nie do końca wiadomo dlaczego i co teraz?
  Nie wszystko było przygotowane idealnie przed naszym wejściem, a w pokoju było okropnie zimno!
  Mamy nadzieję, że inne pokoje w tym miejscu rzeczywiście są warte odwiedzenia, myślę, że kiedyś to sprawdzimy.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3